Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 20 από 20
  1. 09-06-18 09:30 #16
    Προεπιλογή
    Hands down το καλύτερο pre που έχω φάει με υποσημείωση ότι στο τρυπάκι των Pre μπηκα τέλη 2013, όταν πλέον δεν έβρισκες Craze, Jack'd και original Super Pump 250. Έκτοτε είμαι της κατηγορίας "όσο πιό αμφιλεγόμενο, τόσο το καλύτερο" και αυτό είναι το ΠΙΟ αμφιλεγόμενο και ΤΟ καλύτερο... μιλάμε ότι δεν κατάφερα καν να βρω τη σελίδα που γράφει πάνω στο κουτί.... το ίδιο το προϊόν...

    Υποσημείωση: από day1 μέχρι τέλος το έπαιζα στα 2 scoop.

    Πάμε στα σωστά μας:

    Γεύση (μάγκο): 9/10, με παγωμένο νεράκι ίσως και κάνα παγάκι στο σέικερ ήταν σα κοκτέιλ
    Διαλυτότητα: 7/10, μόλις το άδειαζα ήθελε +50-100 ml ακόμα για να τραβήξει λίγο τα υπολείματα από τα τείχη του σέικερ
    Focus-Πρίξημο-Ενέργεια: 10/10. Focus που κρατάει, όρεξη κ ενέργεια για προπόνηση σα μουλάρι και το pump ακολουθεί φυσιολογικά και αναλογικά τα παραπάνω.

    1 side---> να φύγετε καρφί για τουαλέτα μετά την κατάποση το δίνει 1.10

    Ειλικρινά αν δεν είχε τις κρεατίνες μέσα πιστεύω θα ήταν από τους καλύτερους λιποδιαλύτες που έχουν κυκλοφορήσει. Σκέφτομαι να παραγγείλω 2-3 κουτιά να με παν και την επόμενη χρονιά γιατί κακά τα ψέματα, στον ορίζονται βλέπω ολική ανάκληση και μετά ή εξαφάνιση ή τιμή στο Θεό...
    Τα χρυσά σλόγκαν των σωστών έλλήνων Bodybuilders:
    - " Όποιος έχει πιό ωραίο σώμα από εμένα, παίρνει αναβολικά και δε θα του σηκώνεται σε 3 χρόνια."
    - " Παίρνεις πρωτείνη? Εχω είμαι φυσικός, ρε φίλε."
    - " Ποιά πόδια ρε φίλε, τί να τα κάνεις τα πόδια..? Παίξε ώμους!"
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-06-18 09:53 #17
    Προεπιλογή
    Ας μου στειλει καποιος ενα ΠΜ
    απο που η αγορα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-06-18 22:31 #18
    Προεπιλογή
    Καλησπερα ! αν μπορει καποιοσ ασ μου στειλει λινκ γιατι εχω ψαξει αλλα δεν βρισκω κατι .
    ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-06-18 20:31 #19
    Προεπιλογή
    το ξεκινησα σημερα .. γευση tigers blood τρομερη!!!! παω τζυμ και θα σας πω .. ειμαι στο μισο σκουπ διοτι το θεωρω πολυ δυνατο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-06-18 22:29 #20
    Προεπιλογή
    το λοιπον.. στο 1 σκουπ ειδα λιγα πραγματα.. ωραιο φοκους πριξιματακια αλλα δεν ενθουσιαστικα... ισως γτ το ηπια φαγωμενος .. πριν χρησιμοποιουσα το κρακεν της σπαρτα στα 3 σκουπ.. (ευρωπαικη εκδοση ) θα το δοκιμασω και στα 2 αυριο στα ποδια! φοβαμαι πως δεν εχει μεσα dmaa διοτι οσες φορες εχω δοκιμασει δεν μπορουσα να κοιμηθω το βραδυ! τελευταια φορα που δινω λεφτα σε αμφιλεγομενες εταιριες !
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12