Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 11-02-18 22:44 #1
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.641
    Προεπιλογή Instant Rice Flour (Quamtrax)
    Όνομα: 01-302-095-Instant-Rice-Flour-2000g-web.jpg Εμφανίσεις: 1871 Μέγεθος: 160,8 KB
    Όνομα: 01-302-095-Instant-Rice-Flour-2000g-facts.jpg Εμφανίσεις: 1938 Μέγεθος: 216,0 KB
    ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

    Συχνά είναι δύσκολο να βρεις μια πηγή υδατανθράκων που να μην έχει ζάχαρη, να έχει ωραία γεύση και να ετοιμάζεται εύκολα. Τώρα όμως υπάρχει λύση. Με το νέο προϊόν της Quamtrax με έτοιμο αλεύρι ρυζιού που προσφέρει στο σώμα συνεχή ενέργεια με υπέροχη γεύση.
    Και πόσες επιλογές μας δίνει. Πόσες συνταγές μπορούμε να φτιάξουμε. Από ροφήματα και κρέμες μέχρι κανονικά φαγητά.

    Συσκευασία: 2kg

    ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ

    Βλ.φωτο

    Στάλθηκε από το iQ1804_5_M μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-02-18 22:52 #2
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.641
    Προεπιλογή
    Χρησιμο αντικαταστατο γευματος Από την ισπανική εταιρεία .. Τέτοιου είδους συμπληρώματα είναι χρήσιμα Για αντικατάσταση γεύματος Ή απλά όταν θέλουμε να συμπληρώσουμε θερμίδες η ποσοτηταΓραμμάρια υδατανθράκων στη διατροφή μας ..

    Προσωπικά έχω χρησιμοποιήσει και έχω μείνει απόλυτα ευχαριστημένος Το instant oatmeal Της ίδιας εταιρείας και γι' αυτό το λόγο αγόρασα και αυτό μόλις βγήκε

    Δυστυχώς Παρότι μυρωδιά και γεύση και υφή του προϊόντος Είναι απίστευτης ποιότητος Στη γεύση Κούκις και κρίμ που Αγόρασα εγώ δεν κατάφερα να το φάω ... Το αγόρασα για να το φάω ως κρέμα Μετά προπονητικά η στο πρωινο Αλλά μόνο σε ρόφημα με πρωτεΐνη μπόρεσα να το πιω ..

    Στα 60 γραμ. διπλή δώση απο την προτεινόμενη δηλαδή Μου πικριζε πάρα πολύ Και το ρύζι άφηνε τη χαρακτηριστική υφη αμμου.

    Το δοκίμασα και άλλες φορές μόνο μέσα στο σέικερ πρωτεΐνης μετά προπονητικά , Και θεωρώ ότι μάλλον ακόμα δεν έχω βρει τον τρόπο που χρησιμοποιείται .. Είναι πάρα πολύ καλό προϊόν απίστευτα χρήσιμο σε περίοδο όγκου Με εξαιρετική τιμή στο χορηγό , Αρκεί να βρούμε ποιος είναι σωστός τρόπος για να το καταναλώνουμε ..



    Στάλθηκε από το iQ1804_5_M μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-04-19 00:24 #3
    Το avatar του χρήστη basilis(cult)

    Εγγραφή
    07-06-2015
    Περ.
    Παντου
    Μηνύματα
    263
    Προεπιλογή Instant rice flour Quamtrax
    Το έχει δοκιμάσει κανείς;Σκέφτομαι να το βάλω πρωί αντί για βρωμη μαζί με πρωτεΐνη σαν κρεμα + μπανάνα - αμυγδαλα ξεχωριστά..φενεται πολύ καλό με ωραία μακρος και 6-7 γρ λιγότερα λιπαρά από την βρωμη ανα 100γρ..αα επίσης δεν περιέχει γλουτένη σε σχέση με τη βρωμη


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση