Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 23-02-18 15:00 #1

    Εγγραφή
    26-12-2017
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή Γνώμες για την διατροφή μου
    Καλησπερα θα ηθελα να ακούσω μια άποψη για την διατροφή μου απο μέλη που εχουν ασχοληθεί

    Δεν θελω κατι εξειδικευμένο μια σφαιρική άποψη για το αν κινούμε σωστά περισσότερο

    Πρωινό - γιαούρτι 2τοις εκατο με νιφάδες ολικής ωμά αμύγδαλα κομμάτια ακτινίδιο και φράουλας και μέλι αυτο ειναι σχεδον καθημερινά το πρωινό μου καποιες φορες μπορει να φαω επιπρόσθετα και τρια αυγά τα δυο χωρις τον κρόκο απο βδομάδα θα προσθέσω και την βιταμίνη optimen μολις εγινε η παραγγελία απο τον χορηγό εχω καιρό να παρω βιταμίνες

    Δεκατιανό ενα κρύο σάντουιτς με γαλοπούλα και κασέρι σε ψωμάκι τοστ και ρόφημα isopure zero

    Μεσημεριανό - οτι εχει το σπιτι αλλα γενικα τρώμε αρκετά σωστά δηλαδη και κοτόπουλο μοσχάρι ψάρι με ρύζι η πατάτα και πράσινη σαλάτα φυσικά και όσπρια και μακαρόνια

    Τρεις ωρες μετα παίρνω αναίμακτα νίτρο και παω γυμναστηριο τελειώνοντας παίρνω το torrent της universal μια ωρα μετα μια μπανάνα με αμύγδαλα και η ρόφημα πρωτεΐνης η ενα κρύο τοστ οπως το δεκατιανό

    Βραδυνο - τόνο η κοτόπουλο με σαλάτα και καμια πατάτα βραστή και πριν τον ύπνο παλι ρόφημα πρωτεΐνης isopure zero
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 23-02-18 15:01 #2

    Εγγραφή
    26-12-2017
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    Ανιμαλ νίτρο οχι αναίμακτα νίτρο χαχαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-02-18 11:19 #3
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    το μεταπροπονιτικό με πρωτείνη και μπανανα είναι καλό.όμως το τοστ οχι τοσο καλη επιλογή.μικρη περιεκτικότητα σε πρωτείνη,αρκετό ψωμι και γενικα δεν το συνιστώ μετα την προπόνηση.Κατα τα άλλα ειναι μια νορμαλ διατροφη,ωστοσο εννοείται παιζουν ρολο και οι ποσοτητες αναλογα εννοείται με τον στόχο σου
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-02-18 13:37 #4

    Εγγραφή
    26-12-2017
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    35
    Προεπιλογή
    Ευχαριστω αδερφε για την απάντηση το θεμα ειναι οτι συνήθως μετα το γυμναστηριο φεύγω για δουλεια και υπαρχει ευκολία με το τοστ μεσα στην τσαντα αν ειμαι σπιτι πράγμα σπάνιο κανω γεύμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-02-18 15:15 #5
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    έχε έτιμο το σεικερ μετα το τζυμ και την μπανανα σου.μετα για ευκολία έχε έτιμο κοτοπουλο,χώσε και κανα αυγο μεσα,λαχανικα,λιγο τυρι,γαλοπουλο όλα αυτα μεσα σε μια αραβικη...πολύ καλυτερη επιλογη
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση