Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 20 από 20
  1. 10-03-18 14:30 #16
    Προεπιλογή ΚΡΕΑΤΙΝΗ
    Είμαι φοιτητής. Μπορώ να κάνω χρήση κρεατίνης παρόλο που δεν γυμνάζω μια μυική ομάδα ( πόδια ) λόγω τραυματισμού που είχα; Ξεκίνησα να παίρνω ως συμπλήρωμα πριν 2 βδομάδες. Τις υπόλοιπες μυικές ομάδες της γυμνάζω κανονικά. Παίρνω 5gr μονοϋδρική μετά την προπόνηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-03-18 14:31 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αν θες, μπορεις, δεν υπαρχει προβλημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-03-18 15:19 #18
    Προεπιλογή ΚΡΕΑΤΙΝΗ
    Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση. Θα ήθελα να ρωτήσω και κάτι ακόμα. Με την έναρξη της κρεατίνης παρατήρησα κάποιες κράμπες και τραβήγματα παρόλο που πίνω αρκετό νερό γύρω στα 3lt. Θεωρείς ότι έχει να κάνει με την έλλειψη ηλεκτρολυτών; Να παίρνω κατά την δειάρκεια της προπόνησης ρόφημα με ηλεκτρολύτες;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-03-18 13:11 #19
    Προεπιλογή
    Με της γνώσης που εχω αποκτήσει εμπειρικά μην πιεσεις τον εαυτο σου πολυ λιγο λιγο μερα με την μέρα .
    Το λεω αυτο γτ οπως λες δεν μπορεις να φας πολύ για αρχή αρχισε να τρως λιγο παραπάνω χωρις να τουμπανιαζεις το στομαχο σου . το στομαχι σου θα ανοιξει σιγα σιγα πιστεψε με μπορει να παρει και μηνες αλλα ανοιξει και το πρωί μην τρως αφου δεν πείνας. Αν και το ιδανικο θα ηταν να προσθεσεις κατι ελαφρύ για να μπορεις να το δεχεσαι σιγα σιγσ και το πρωινό ξεκινα με ενα ποτιρι γάλα η ενα φρούτο. Ειναι αλαλ τα πράγματα χωρις να ζοριζεις τον εαυτο σου σιγα σιγα απλα αρχισε να τρως περισσότερο. Οσο για την μεση σου να κοιταξεις να την φτιαξεις Μην το παραμελήσεις και για αρχη δεν θα κανεις αρσεις θανάτου και θα κοιτάξεις να κανεις 12 με 20 επαναλήψεις ωστε να μην επιβαρύνεται κατα την διαρξεια την ασκήσεις η μεση σου αν γουσταρεις να με ακούσεις πορευσου με αυτα και στην συνεχεια βλέπεις. Εγω απλα σου προτείνω να ακουσεις το σωμα σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-03-18 13:12 #20
    Προεπιλογή
    Οσο για την κρεατινη αν σε πειραζει παρε η λιγότερη 3 γρ η κοψτην
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12