Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 12-03-18 20:25 #1
    Προεπιλογή Ferodrox (Kaged Muscle)
    Γειά σε όλους!! πρίν λίγο έγραψα μία κριτική για το προπονητικό της εταιρίας αυτής καί βρήκα ευκαιρία να αφήσω και αυτό εδώ! το καινούργιο προιόν της KAGED MUSCLE βγήκε στήν αγορά 26 Φλεβάρη, όπως λέει ο Kris Gethin ο ιδιοκτήτης το τέσταρε από τόν Νοέμβριο του 2015 πρίν το κυκλοφορήσει με εξετάσεις αίματος στόν ευατό του και σε κάποιους αθλητές της εταιρίας. (συστατικά,βιοδιαθεσιμότητα,απορρόφηση,ασφάλεια κλπ κλπ) όποιος τον ακολουθεί στα κοινωνικά μέσα καταλαβαίνει τι εννοώ,ο τύπος δεν αστειεύεται μ αυτά! διάβασα ότι θα κυκλοφορήσει μέσα Μαρτίου στο γνωστό σάιτ δε ξέρω κάτι άλλο...από συστατικά είναι ΣΟΥΠΕΡ συμφωνείτε;; είμαι 23 αλλά θα το δοκίμαζα! η τιμή του είναι λιιιιίγο τσιμπημένη (τιμή 2κιληςπρωτείνης) λόγω βέβεια τών patented συστατικών....τι λέτε;;;

    Όνομα: productimage-ferodrox_1024x1024.jpg Εμφανίσεις: 1042 Μέγεθος: 22,3 KB



    Όνομα: FERODROX_SUPPFACTS_1024x1024.jpg Εμφανίσεις: 985 Μέγεθος: 130,9 KB
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-03-18 13:59 #2
    Προεπιλογή
    υπαρχουν και καλυτερα πιστευω.. οσο για την ηλικια μια χαρα εισαι για test booster.. και γω 22 ειμαι και εχω δοκιμασει 4-5
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-03-18 15:56 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπαρχουν και καλυτερα πιστευω.. οσο για την ηλικια μια χαρα εισαι για test booster.. και γω 22 ειμαι και εχω δοκιμασει 4-5
    μπορείς να μου πείς ονομαστικά σε ποιά προιόντα αναφέρεσε και με ποιά είδες διαφορά; άμα θες σε μήνυμα! ευχαριστώ!!
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-03-18 18:03 #4
    Προεπιλογή
    καλα μη περιμενεις και μεγαλη διαφορα.... εγω προσωπικα οποτε πηρα λιγο καλυτερη αναρωση ειδα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-03-18 12:16 #5
    Προεπιλογή
    Αμα θες να δοκιμασεις τετοιο συμπληρωμα να δεις χωρις να ρισκαρεις τοτε λεφτα πήγαινε στο ****** και παρε ένα testosterol 250 κανει καλη δουλειά

    ***Δεν αναφέρουμε αλλά e-shops/καταστήματα πλην των χορηγών.***
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-03-18 21:28 #6
    Προεπιλογή
    τα συστατικά από το προιόν που αναφέρεις δέν έχουν μελετηθεί πάνω σε ανθρώπους όπως τα συστατικά του ferodrox....το κάθε βότανο και συστατικό του ferodrox έχει πολλές μελέτες σε ανθρώπους (ΟΧΙ ποντίκα π.χ)... μπορείς εύκολα να βρείς τις έρευνες στο ίντερνετ και να δείς μόνος σου... τώρα άν εσύ είσαι οκ με αυτό εσύ ξέρεις
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-03-18 23:22 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Γιώργης7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα συστατικά από το προιόν που αναφέρεις δέν έχουν μελετηθεί πάνω σε ανθρώπους όπως τα συστατικά του ferodrox....το κάθε βότανο και συστατικό του ferodrox έχει πολλές μελέτες σε ανθρώπους (ΟΧΙ ποντίκα π.χ)... μπορείς εύκολα να βρείς τις έρευνες στο ίντερνετ και να δείς μόνος σου... τώρα άν εσύ είσαι οκ με αυτό εσύ ξέρεις
    σωστος ... πολυ καλυτερο το προιον που ποσταρες σε σχεση με το αλλο που ανεφερε ο φιλος ... μονο και μονο απο το ονομα εγω θα το απεφευγα.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-09-18 23:49 #8
    Προεπιλογή
    καλησπέρα και πάλι! τελικά χρησιμοποίησα ένα κουτί,πρώτη φορά δοκιμάζω τέτοιου είδους προιόν. για αρχή θέλω να πώ κάτι. οτι δέν προωθώ την εταιρία,δε τη διαφημίζω,δέν ασχολούμαι με αυτά. αν και χρησιμοποιώ μόνο kaged muscle.
    όπως σας είχα πεί στην αρχή είμαι 23.αν και η εταιρία το προτείνει για 2 μήνες χρήση, είδα απίστευτη διαφορά σε ένα μήνα,πήρα ένα κουτί. ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ οπότε άν σας πώ ότι μου ανέβασε ελεύθερη-ολική τεστοστερόνη μου έριξε κορτιζόλη κλπ κλπ θα με τελείως ......... αυτό που μπορώ να σας πώ 100% είναι η απίστευτη συγκέντρωση που είχα και πολύ μυική δύναμη (επαναλήψεις και χρόνο αποκατάστασης ανάμεσα στα σέτ) πραγματικά μπορούσα να σηκώσω ότι κιλά ήθελα μέσα στο γυμναστήριο-χωρίς αυτό να ακούγεται κάπως. τώρα από θέμα λίμπιντο δέν μπορώ να πώ σίγουρα για ευνόητους λόγους...ΙΣΩΣ ναι. λίγες μέρες πρίν τελειώσει το κουτί ανέβασα τη δόση στις 3 κάψουλες τη μέρα και εκεί πέρα είδα αυτά που σας είπα παραπάνω πιο εμφανή. η διατροφή μου ήταν όσο καλύτερη μπορούσε,αρκετή ξεκούραση και πολύ υψηλή ένταση προπόνησης. επίσης κάποιες δόσεις τις πήρα πρίν τον ύπνο μετά το τελευταίο γεύμα και δέν μου επηρέασε τον ύπνο. αυτά απο μένα , ελπίζω να ήμουν ξεκάθαρος, ίσως έγραψα πολλά αλλά ένα τέτοιο προιόν θέλει αρκετή εξήγηση πιστεύω.
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 05-09-18 15:20 #9
    Προεπιλογή
    ποσα κιλα παραπανω σηκωσες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 05-09-18 23:14 #10
    Προεπιλογή
    καλησπέρα..ο στόχος μου είναι υπερτροφία οπότε δεν χρησιμοποιώ πολλά κιλά. π.χ πιέσεις πάγκου μέχρι 15κιλά αλτήρες αλλά με έμφαση στήν αρνητική επανάληψη 3 με 4 δεύετερα ανάλογα. αλλά άν θές συγκεκριμένο αριθμό μπορώ να σου πώ γύρω στα 5 σε όλες τις πολυαρθρικές ασκήσεις. πιέσεις πάγκου, καθίσματα, πιέσεις ώμων από όρθια θέση, κωπηλατικές. ΟΛΕΣ οι ασκήσεις έγιναν με έμφαση στην αρνητική επανάληψη. τα +5 κιλά ακούγονται λίγα αλλά σκέψου το συνολικό βάρος της προπόνησης. στήν ουσία τη μεγαλύτερη διαφορά τήν είδα στο "atp" στο χρόνο αποκατάστασης ανάμεσα στα σέτ όπως είπα και πάνω. τα διαλείμματα μου ήταν πολύ μικρά 20 με 40 δεύτερα το ΠΟΛΥ ανάλογα πώς ένιωθα.
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-09-18 22:15 #11
    Προεπιλογή
    πανακριβο .. καλυτερα να παρεις το alphamax xt που ειναι και ποιο φθηνο και εχει και αλλα μεσα οπως boron ,forskohlin κ.α
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-09-18 19:33 #12
    Προεπιλογή
    μπορώ να σου αποδείξω ότι είναι το πιο φτηνό της αγοράς. ξαναλέω ότι δέν προωθώ τήν εταιρία το λέω επειδή είπες ότι είναι πανάκριβο. βρές ξεχωριστά ένα πρός ένα τα συστατικά του ferodrox τα pantented όμως και δές τιμές. μόνο το lj100 κάνει 40 ευρώ, το primavie κάνει 50. βάλε και τα υπόλοιπα συστατικά + τους φόρους...... απλά δές
    CHANGE DOES NOT COME WITH COMFORT...EVER !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 08-09-18 12:10 #13
    Προεπιλογή
    anyway δεν τιθεται θεμα ,θα δοκιμαστει και αυτο,αλλα καλοκαιρακι
    Απάντηση με παράθεση