Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 14-03-18 19:05 #1
    Προεπιλογή Συμβουλές για την λήψη συμπληρωμάτων.
    Καλησπέρα ,
    Είμαι 54 ετών ,έχω ξεκινήσει ατομικό προγραμμα σε γυμναστηριο πριν ένα χρόνο ,γυμνάζομαι καθημερινά.
    Καθότι είμαι vegetarian η μονη πρωτεινη που έπαιρνα ήταν από γαλακτοκομικά,βρώμη κτλ.
    Πριν δυο βδομαδες ξεκίνησα την λήψη whey ,usn premium whey protein,μαζί με Bcaa 8:1:1.Διαπιστωνω φουσκώματα και συχνές επισκέψεις στο wc,τι θα με συμβουλεύατε;Whey isolate?
    Είμαι 1.92 ύψος και 81kgr και σε θέμα υγείας έχω χαμηλό αιματοκρίτη (λόγω μη λήψης κρέατος)και καλοπλασια προστάτη όποτε καφεΐνη απαγορεύεται...
    Σκέφτομαι να αρχίσω και πολυβιταμίνες αποτε κάθε πρόταση καλοδεχούμενη������.

    Ευχαριστώ πολύ !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη yiannko : 14-03-18 στις 19:10
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-03-18 20:29 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    τα φουσκωματα κ το wc δεν εχουν να κανουν με το αν η πρωτεινη ειναι iso η οχι.
    αρχικα αυτο που πρεπει να κανεις, ειναι να σταματησεις τα παντα για 2-3 μερες μεχρι να φυγουν τελειως αυτα τα συμπτωματα.
    μετα, ξεκινα μονο την πρωτεινη που παιρνεις..αν δεν σε ενοχλησει, μετα απο 2 μερες προσθεσε κ τα bcaa..λογικα κατι απο αυτα τα δυο σε ενοχλει..καποια χρωστικη η καποιο αλλο προσθετο, η συνδιαστικα με καποια τροφη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-03-18 21:17 #3
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-03-18 16:34 #4
    Προεπιλογή
    Λογο ηληκιας θα προτεινα ενα δυνατο παλιο προωθητικό τεστοστερόνης κρεατινη και βητα αλανινη αμα με την πρωτεΐνη εχετε θεμα μια προ-πευμενη hydrolized η isolate η ελευθερας μορψης αμινοξέα.Καλύτερα να αποφεύγεται τις πρωινες ωρες την προπόνηση λογο οτι απο το.μεσιμερι και μερα ερευνες μας εχουν δειξει οτι ειμαστε πιο δυνατοί. Οσο για το κοστος τον συμπληρωματων που ανεφερα παραπάνω ολα εκτος αυτων των ειδων πρωτεινης ειναι πολυ φθηνά
    Απάντηση με παράθεση