Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 28
  1. 18-03-18 16:41 #1
    Προεπιλογή Προ-ορμονικα-testboosters-ενισχυτες τεστοστερόνης
    Οποιος εχει δοκιμασει διαφορα τετοια συμπληρωμαφα θα ηθελα την γνωμη του απο.το συμπληρωμα που πηρε
     

  2. 18-03-18 17:19 #2
    Προεπιλογή
    τα προορμονικα δεν εχουν καμια σχεση με τα test boosters...
     

  3. 18-03-18 18:37 #3
    Προεπιλογή
    Τρελε μου κατα τη γνωμη μου ειναι το ιδιο πραγμα γτ ουσιαστικά εχουν τον ιδιο σκοπο και ουσιαστηκα την ιδια λειτουργεια αλλα , αλλα δνε θα εδινα σε αυτο σημασία.Ποιες οι εμπειριες σου με αυτα τα συμπληρώματα εχεις δοκιμασει ?αν ναι Ποια και τι πιστεύεις έκαναν δουλειά γτ απο την ερευνα που εχω κάνει πολυ καλα για να ειναι αληθινά
     

  4. 18-03-18 19:48 #4
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    φιλε αλλο η προορμονη αλλο το test-booster, με την προορμονη σιγουρα εχεις αποτελεσμα αλλα εχεις και όλα τα συναφή απο παρενεργειες κτλπ, αν δεν τα γνωριζεις ακομα καλυτερα μελετα περισσοτερο στο θεμα για να μη ψαχνεσαι σε καμια 5ετια
     

  5. 18-03-18 20:30 #5
    Προεπιλογή
    τα τεστ μποοστερ ανεβαζουν και καλα την τεστοστερονη που παραγει ο οργανισμος σου ... τα προορμονικα ειναι εξωγενεις ορμονες ... δεν εχουν καμια απολυτως σχεση θεωρω ! τα αποτελεσματα δεν συγκρινονται με απλα συμπληρωματα . τα test boosters δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο .. εγω θεωριτικα ειδα καλυτερη αναρωση και ορεξη για προπονηση οσες φορες τα δοκιμασα ..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikosBMW : 18-03-18 στις 20:33
     

  6. 18-03-18 21:19 #6
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα τεστ μποοστερ ανεβαζουν και καλα την τεστοστερονη που παραγει ο οργανισμος σου ... τα προορμονικα ειναι εξωγενεις ορμονες ... δεν εχουν καμια απολυτως σχεση θεωρω ! τα αποτελεσματα δεν συγκρινονται με απλα συμπληρωματα . τα test boosters δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο .. εγω θεωριτικα ειδα καλυτερη αναρωση και ορεξη για προπονηση οσες φορες τα δοκιμασα ..
    ε βλεπεις αλλα ειναι και placebo πιστευω, τωρα θα μου πεις ακομα και το placebo αν σε βοηθαει να πας τζιμ και να κανεις καμια επαναληψη παραπανω καλο ειναι, εγω μια φορα πηρα μονο της animal αλλα δεν θεωρω οτι η τιμη αξιζει για οτι γινεται
     

  7. 18-03-18 21:47 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AlexakisKon Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε βλεπεις αλλα ειναι και placebo πιστευω, τωρα θα μου πεις ακομα και το placebo αν σε βοηθαει να πας τζιμ και να κανεις καμια επαναληψη παραπανω καλο ειναι, εγω μια φορα πηρα μονο της animal αλλα δεν θεωρω οτι η τιμη αξιζει για οτι γινεται
    οχι ρε συ υπαρχουν και καλουτσικα test booster ... ας πουμε το alphamax xt της perfomax labs ειναι παρα πολυ καλο ... ειναι και το placebo ομως ολο και κατι παραπανω δινει .. αλλα προφανως και δε λεω οτι θα παρεις 2 κιλα μυικα .. μια καποια δυναμη θα στην δωσει
     

  8. 18-03-18 23:01 #8
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    οχι ρε συ υπαρχουν και καλουτσικα test booster ... ας πουμε το alphamax xt της perfomax labs ειναι παρα πολυ καλο ... ειναι και το placebo ομως ολο και κατι παραπανω δινει .. αλλα προφανως και δε λεω οτι θα παρεις 2 κιλα μυικα .. μια καποια δυναμη θα στην δωσει
    οντως, αναλογως τα οικονομικα εκεινη την περιοδο, παντως καλυτερα να σου δωσουν μια καποια δυναμη παρα να δεις και μεγαλα αποτελεσματα γτ αν δεις πολλα σημαινει οτι κατι αλλο παιζει και εχουμε δει απειρα συμπληρωματα καμουφλαρισμενα, και ο φιλος πανω μη τυχον και ρωταει για τιποτα τετοιο γιαυτο λεω να ψαχτει
     

  9. 18-03-18 23:46 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    για προ-ορμονικα δεν κανουμε αναφορες..εχει βγει κ πολυ σαβουρα τωρα τελευταια κ δεν ξερεις, τι ειναι τι...ο καθε τυπος που εχει ενα υπογειο κ βασικες γνωσεις χημειας βγαζει κ απο κατι..
     

  10. 19-03-18 00:14 #10
    Προεπιλογή
    ισχυει ....
     

  11. 19-03-18 09:14 #11
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Τest boosters απο τα μεγαλυτερα scams της βιομηχανιας - αν καποιος διαφωνει να μου δειξει μια ερευνα που να επιβεβαιωνει οτι αυτα τα ματζουνια προκαλουν μια αξιοσημειωτη αυξηση στην ενδογενη τεστοστερονη και οχι μικρα spikes τα οποια μεσα στην ημερα επιστρεφουν στα κανονικα επιπεδα. Ειναι λυπηρο αλλα οσων αφορα την τεστοστερονη πρεπει να αποδεχτουμε οτι αυτα ειναι τα χαρτια που μας μοιραστηκαν ( εκτος αν σου γυαλιζουν πιο δραστικες λυσεις ). Αν θελεις λιγη παραπανω δυναμη παρε κρεατινη που ειναι αποδεδειγμενο οτι δουλευει και ειναι και φθηνη.
     

  12. 19-03-18 11:48 #12
    Προεπιλογή
    Ενας μεσος ανδρας παραγει απο 30mg εως 70mg τεστοστερόνη την βδομάδα με αυτα τα συμπληρώματα η θα λραταμε την τεστοστερονη μας παντα στα πιο ψιλα της η να παραξουμε παραπάνω 1 με το ζορι 5 mg αυτα που βγαινουν τοσα χρόνια πιστευω ειναι αρκετα ασφάλεις σίγουρα και ειδηκα τα αμερικανικά που εχουν την πιο σκληρη νομοθεσία δεν μπορουν να βάλουν μεσα στα προορμονικα Τους συνθετική προορμονη γτ θα τους βαλουν μεσα
     

  13. 19-03-18 11:52 #13
    Προεπιλογή
    Έρευνα εχω δει για το 1-dhea που εχει το holadrol ths gaspari kai ξαναβγήκε το καλοκαιρι του 16 .δεν προκειτε με κανενα προορμονικο να δουμε τεραστια διάφορα.. Ολα απο οτι εχω ψάξει προερχονται απο στεροειδή φυτών τουλαχιστον τα αμερικανικά kai σιγουρα εχουν καποιες παρενέργειες αλλα στο 5 %με το ζορι που εχουν τα αναβολικα αυτη ειναι η γνωμη μου απο την ερευνα που εχω κάνει και απο της εμπειριες μου
     

  14. 19-03-18 12:29 #14
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gregorypec Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τρελε μου κατα τη γνωμη μου ειναι το ιδιο πραγμα γτ ουσιαστικά εχουν τον ιδιο σκοπο και ουσιαστηκα την ιδια λειτουργεια
    Για να στο δωσω οσο πιο απλα να το καταλαβεις, ειναι σα να λες οτι ο πρωκτος και το pussy εχουν τον ιδιο σκοπο και την ιδια λειτουργεια, επειδη και τα δυο ειναι... τρυπες


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gregorypec Εμφάνιση μηνυμάτων
    ... και απο της εμπειριες μου

    Οι οποιες ειναι?
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
     

  15. 19-03-18 13:27 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gregorypec Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έρευνα εχω δει για το 1-dhea που εχει το holadrol ths gaspari kai ξαναβγήκε το καλοκαιρι του 16 .δεν προκειτε με κανενα προορμονικο να δουμε τεραστια διάφορα.. Ολα απο οτι εχω ψάξει προερχονται απο στεροειδή φυτών τουλαχιστον τα αμερικανικά kai σιγουρα εχουν καποιες παρενέργειες αλλα στο 5 %με το ζορι που εχουν τα αναβολικα αυτη ειναι η γνωμη μου απο την ερευνα που εχω κάνει και απο της εμπειριες μου
    εχε υποψην σου επειδη κτλαβα αμεσως οτι αναφερεσαι στο halodrol (πατησε ελλαδα απο οτι ειδα..), οτι ειναι blend δλδ αχταρμας ... δεν ειναι μονο 1 dhea μεσα, ειναι πολυ underdosed, και μετα εννοειται πως χρειαζεται αποθεραπεια ... οσο για την εταιρια ας μην μιλησω καλυτερα..... μην ακους τις παπατζες τις καθε εταιριας ... θα εχεις κανονικο shut down και δεν αξιζει γιαυτα που θα σου προσφερει...
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikosBMW : 19-03-18 στις 13:30
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία