Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 28 από 28
  1. 19-03-18 13:27 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για να στο δωσω οσο πιο απλα να το καταλαβεις, ειναι σα να λες οτι ο πρωκτος και το pussy εχουν τον ιδιο σκοπο και την ιδια λειτουργεια, επειδη και τα δυο ειναι... τρυπες

    χααχχααχαχαχχαχα σωστος
     

  2. 19-03-18 13:50 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gregorypec Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ενας μεσος ανδρας παραγει απο 30mg εως 70mg τεστοστερόνη την βδομάδα με αυτα τα συμπληρώματα η θα λραταμε την τεστοστερονη μας παντα στα πιο ψιλα της η να παραξουμε παραπάνω 1 με το ζορι 5 mg αυτα που βγαινουν τοσα χρόνια πιστευω ειναι αρκετα ασφάλεις σίγουρα και ειδηκα τα αμερικανικά που εχουν την πιο σκληρη νομοθεσία δεν μπορουν να βάλουν μεσα στα προορμονικα Τους συνθετική προορμονη γτ θα τους βαλουν μεσα
    εδω γελαμε φιλε με τα αμερικανικα .....
     

  3. 23-03-18 13:14 #18
    Προεπιλογή
    [QUOTE=Fataoulas;898244]Για να στο δωσω οσο πιο απλα να το καταλαβεις, ειναι σα να λες οτι ο πρωκτος και το pussy εχουν τον ιδιο σκοπο και την ιδια λειτουργεια, επειδη και τα δυο ειναι... τρυπες

    Ειχα κατι τραυματισμούς και ειχα χασει κιλα απο 78 πηγα 72 σε 4 μήνες . και ταν αναρωσα ξεκινησα παλι γυμναστήριο ογκο ψυσικα να παρω κανα κιλό . ξεκινάω και απο Μάιο μεχρι Οκτώβριο δεν επαιρνα τπτ ειχα φτασει τοσο καιρο στα 75 κιλα και παω και παίρνω. 2 κουτιά testosterol 250 kai ena biosterol και μεσα σε ενα τρίμηνο εφτασα 81 πηρα οτι ειχα χασει με το παραπάνω και ήμουν το ιδιο στεγνός. Και φυσικα ξερω το πλασιμπο τι ειναι και αν το Νιωθω . φυσικα μιλαμε τωρα για προπερσυ. Τα εχω ξαναπάρει μετα απο γραμμωση για να μου δωσουν οτινεκαψα με την υποθερμιδικη και μου τα δωσαν οτι έχασα. Ειναι και καποιαναλλα που φυσικα δνε με επιασαν . η με επιασαν σε αλλο βαθμο και αλλα οχι τοσο τρανταχτά
     

  4. 23-03-18 13:25 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    εδω γελαμε φιλε με τα αμερικανικα .....
    Μεγαλε δεν χω βγαλει απ.το.κεφαλι μου . υπαρχπυν πολλα σαητ επιβεβαιωμένα με ερευνες απο διαφορες ουσιες με νομοθεσίες. Η γαμημενξ η προτοδιοσκινη το τριβολι αν σου γραψουν σε συμπληρωμα την επιστημονική της ονομασια θα νομίζεις οτι ειναι προορμονικο . υπαρχουν σε φυτα ορμόνες παρομοιες με αυτες του ανθρωπινου σώματος απο τεστοστερόνη προγεστερόνη μεχρι οιστρογόνα. Με ρην λογικη το μουνι κανει οτι κανει ο κωλος.που ειοε ο τυπος απο πανω με την ιδιο λογική που εχετε μην παρετε μακα γτ κανει shut την λιμπinto sου και μην παρεις κρεατινη γτ κανει σατ την κρετινη που οαραγει το συκωτι σου
     

  5. 23-03-18 13:41 #20
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Δεν αμφιβαλλω για τα αποτελεσματα που ειδες, αλλα το θεμα της απαντησης μου ειχε να κανει με το αν τα boosters κι οι προορμονες ειναι το ιδιο πραγμα, που δΕν ειναι


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gregorypec Εμφάνιση μηνυμάτων
    testosterol 250 kai ena biosterol
    Αυτα ειναι συμπληρωματα που βρισκεις σε καταστηματα διατροφης η φαρμακα? (Δε τα γνωριζω)
    Αν ειναι φαρμακα, λογικο και να σε ανεβασαν
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fataoulas : 23-03-18 στις 13:44
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
     

  6. 23-03-18 15:19 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gregorypec Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μεγαλε δεν χω βγαλει απ.το.κεφαλι μου . υπαρχπυν πολλα σαητ επιβεβαιωμένα με ερευνες απο διαφορες ουσιες με νομοθεσίες. Η γαμημενξ η προτοδιοσκινη το τριβολι αν σου γραψουν σε συμπληρωμα την επιστημονική της ονομασια θα νομίζεις οτι ειναι προορμονικο . υπαρχουν σε φυτα ορμόνες παρομοιες με αυτες του ανθρωπινου σώματος απο τεστοστερόνη προγεστερόνη μεχρι οιστρογόνα. Με ρην λογικη το μουνι κανει οτι κανει ο κωλος.που ειοε ο τυπος απο πανω με την ιδιο λογική που εχετε μην παρετε μακα γτ κανει shut την λιμπinto sου και μην παρεις κρεατινη γτ κανει σατ την κρετινη που οαραγει το συκωτι σου
    δλδ εσυ συγκρινεις την κρεατινη με το 1 andro dhea που ανεφερες σε προηγουμενα ποστ για το halodrol ! μαλιστα... δεν ξερω τι λενε για τις αμερικανικες εταιριες αλλα να ξες οτι ειναι για τα πανηγυρια οι περισσοτερες... λιγες ειναι καλες .. gaspari driven sports hi tech ειναι ενα τρανο παραδειγμα .... για το ποσο αυστηροι ειναι εκει στο αμερικα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikosBMW : 23-03-18 στις 15:22
     

  7. 23-03-18 15:43 #22
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Πάντως φιλε να ξερεις οτι αν οντως το συμπληρωμα που παρεις ανεβασει την τεστοστερονη σε επίπεδα not natural (1000+) θα πρεπει επειτα να γινει και η κατάλληλη αποθεραπεία αν δεν θες μετα απο 3-4 χρονια να ψαχνεις που πηγε η άτιμη η libido και τα gains, αν ειναι να μπεις σε τετοιο τρυπακι τουλάχιστον καντο σωστα και ασε τα ημίμετρα καθως τα αρνητικα ειναι τα ιδια, μη σου πω και χειροτερα και τα θετικα ουτε το 1/5
     

  8. 23-03-18 15:47 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AlexakisKon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως φιλε να ξερεις οτι αν οντως το συμπληρωμα που παρεις ανεβασει την τεστοστερονη σε επίπεδα not natural (1000+) θα πρεπει επειτα να γινει και η κατάλληλη αποθεραπεία αν δεν θες μετα απο 3-4 χρονια να ψαχνεις που πηγε η άτιμη η libido και τα gains, αν ειναι να μπεις σε τετοιο τρυπακι τουλάχιστον καντο σωστα και ασε τα ημίμετρα καθως τα αρνητικα ειναι τα ιδια, μη σου πω και χειροτερα και τα θετικα ουτε το 1/5
    απο οτι κτλβα εγω το παιδι μιλαει για tribulus απλα τα χει μπερδεψει ... μαλιστα ποιο πανω λεει οτι με ενα τετοιο χρησιμοποιησε 2 κουτια και πηγε απο 75 στα 81 κιλα και εμεινε και στεγνος ! αρα ποιος ο λογος να παει για τα μη νατουραλ
     

  9. 23-03-18 15:56 #24
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο οτι κτλβα εγω το παιδι μιλαει για tribulus απλα τα χει μπερδεψει ... μαλιστα ποιο πανω λεει οτι με ενα τετοιο χρησιμοποιησε 2 κουτια και πηγε απο 75 στα 81 κιλα και εμεινε και στεγνος ! αρα ποιος ο λογος να παει για τα μη νατουραλ
    εγω το λεω ωστε να μη ψαχνει αυτα τα συμπληρωματα γτ γενικα παιζουν πολλες λαμογιες με τις εταιριες, μερικα οντως δουλευουν αλλα δουλευουν επειδη ειναι αλλες ουσιες μασκαρεμενες, ομως εσενα σου λενε οτι ειναι συμπληρωμα, ουτε αποθεραπεια θες ουτε τπτ, γιαυτο ανεφερα οτι ειναι ημιμετρο που ομως εχει ολα τα αρνητικα και παραπανω του φαρμακου, τωρα το απλο τριβολι αν δεν εχεις προβλημα δεν βοηθαει στην μυικη αναπτυξη καθολου πιστευω
     

  10. 23-03-18 15:59 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο AlexakisKon Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω το λεω ωστε να μη ψαχνει αυτα τα συμπληρωματα γτ γενικα παιζουν πολλες λαμογιες με τις εταιριες, μερικα οντως δουλευουν αλλα δουλευουν επειδη ειναι αλλες ουσιες μασκαρεμενες, ομως εσενα σου λενε οτι ειναι συμπληρωμα, ουτε αποθεραπεια θες ουτε τπτ, γιαυτο ανεφερα οτι ειναι ημιμετρο που ομως εχει ολα τα αρνητικα και παραπανω του φαρμακου, τωρα το απλο τριβολι αν δεν εχεις προβλημα δεν βοηθαει στην μυικη αναπτυξη καθολου πιστευω
    ακριβως...........
     

  11. 23-03-18 18:43 #26
    Προεπιλογή
    Ημουν ηδη απο πιο παλια στα 78 κιλα 15% λιπος και αυτο μου τα δωσε ολα πισω με 3 κιλα παραπάνω και με το ζορι να πηγα στο 17% λιπος γτ εδειχνα και ποιο γραμμωμενος.. Εγω θα συμφωνισω μαζι σας οτι παιζουν λαμογιές δεν ειμαι βλακας εινα ευρεως γνωστον πολλες εταιρίες ειναι ακομα στα δικαστήρια. Την 1dhea thn 4 dhea den ta gnwrizw και δεν εχουν κλεισει τοσα χρονια ωστε να τα εμπιστευτώ να τα παρω μεχρι στιγμής εγω κανει κυκλους σε τετοια συμπληρώματα και δεν ειχα καμια παρενέργεια περαν απο μερικους πονοκεφάλους και νεύρα που φευγουν στην δευτερη βδομάδα τωρα εγω μια διαφωνια εχω με εσας . δεν χωραει το μυαλο μου την διαφορα των τεστ μπουστερσ με τα προ ορμονικα αλλα φυσικα Φόρουμ ειναι μιλαμε εδω οχι για να τσακωθουμε αλλα για να ανταλλάξουμε απόψεις και να επεκτηνουμε τις γνωσεις μας . οσο για τα παλια τα superdrol harodrol50 τα προορμονικα που γαμισανε κοσμο και κοσμακι δεν εχουν καμια σχεση με τα καινούργια προορμονικα. τα καιμουργια δεν εχω ακουσει να ανεβαζουν οιστρογονα να αδρανοποιουν τεστοστερόνη και να πειραζουν συκώτι . φυσικα Μπορει μακροχρονια να μου κανουν ζημια. δεν βαζω ορκο απλα εωω ανοιξα το.θεμα γιατι χρησιμοποιώ να δω ποιοι αλλοι τα χρησιμοποιούν να μου πουν αν ειδαν μερικα πράγματα και οσο για τα τεστμπουστερσ αν ειναι το ιδιο πραγμα με τα προ ορμονικα ειναι κατι οξύμωρο
     

  12. 23-03-18 19:18 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Gregorypec Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ημουν ηδη απο πιο παλια στα 78 κιλα 15% λιπος και αυτο μου τα δωσε ολα πισω με 3 κιλα παραπάνω και με το ζορι να πηγα στο 17% λιπος γτ εδειχνα και ποιο γραμμωμενος.. Εγω θα συμφωνισω μαζι σας οτι παιζουν λαμογιές δεν ειμαι βλακας εινα ευρεως γνωστον πολλες εταιρίες ειναι ακομα στα δικαστήρια. Την 1dhea thn 4 dhea den ta gnwrizw και δεν εχουν κλεισει τοσα χρονια ωστε να τα εμπιστευτώ να τα παρω μεχρι στιγμής εγω κανει κυκλους σε τετοια συμπληρώματα και δεν ειχα καμια παρενέργεια περαν απο μερικους πονοκεφάλους και νεύρα που φευγουν στην δευτερη βδομάδα τωρα εγω μια διαφωνια εχω με εσας . δεν χωραει το μυαλο μου την διαφορα των τεστ μπουστερσ με τα προ ορμονικα αλλα φυσικα Φόρουμ ειναι μιλαμε εδω οχι για να τσακωθουμε αλλα για να ανταλλάξουμε απόψεις και να επεκτηνουμε τις γνωσεις μας . οσο για τα παλια τα superdrol harodrol50 τα προορμονικα που γαμισανε κοσμο και κοσμακι δεν εχουν καμια σχεση με τα καινούργια προορμονικα. τα καιμουργια δεν εχω ακουσει να ανεβαζουν οιστρογονα να αδρανοποιουν τεστοστερόνη και να πειραζουν συκώτι . φυσικα Μπορει μακροχρονια να μου κανουν ζημια. δεν βαζω ορκο απλα εωω ανοιξα το.θεμα γιατι χρησιμοποιώ να δω ποιοι αλλοι τα χρησιμοποιούν να μου πουν αν ειδαν μερικα πράγματα και οσο για τα τεστμπουστερσ αν ειναι το ιδιο πραγμα με τα προ ορμονικα ειναι κατι οξύμωρο
    δλδ επειδη διαβαζει και κοσμος και παιδια στην ηλικια μου που ψαχνονται θες να μου πεις οτι δοκιμασες 1 andro kai 4 andro και δεν εκανες αποθεραπεια???εισαι πολυ λαθος φιλε ! οταν παιζεις με τις ορμονες σου δεν μπορεις να σε σιγουρος ποτε.... μπορει εσυ να μην παθεις τπτ ... τη νεπομενη φορα ομως μπορει να εχεις gyno... οπως ειπε και το παιδι αν ειναι να κανεις κατι καντο σωστα ,ολα εχουν παρενεργιες ... το ξεφτυλισαμε το θεμα ομως συγγνωμη προς τους διαχειριστες απλα το διαβαζουν πολλοι οπως ειπα και πρεπει να πρστατευθουν ...εσυ φιλε μπερευεις το halodrol με το h- drol και προσπαθεις να μας δωσεις και συμβουλες???οτιδηποτε βαζει στο σωμα σου εξωγενεις ορμονες παντα θα καταπιεζει τον οργανισμο σου.. τπτ δεν ειναι αθωοο....και για να ληξει εδω το θεμα αλλο τεστ μποοστερ αλλο προορμονη μην τα ξανα λεμε !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikosBMW : 23-03-18 στις 19:23
     

  13. 23-03-18 19:57 #28
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το θεμα κλειδωνεται.
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12