Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 21 από 21
  1. 27-03-18 16:43 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioannis Duff Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη για σενα η εχεις μεγαλο κωλο απο καθαρα γενετικα χωρις να αγγιξεις βαρη η βαζεις προσθετα? Οι γλουτοι δηλαδη δεν ειναι μυς? Δεν ξερουν απο υπερτροφια?
    Και οι γάμπες μυς είναι αλλά έχουν πολλοί θέμα. Αν υστερείς κάπου υστερείς, αυτό ξέρω, να το στρώσεις μπορείς αλλά δε θα φτάσει ποτέ σε αυτό που θες και το παλικάρι ρώτησε για bubble butt που είμαι καθαρά κατασκευή, δε θέλει να φαρδυνει θέλει να τουρλωσει και να γίνει κιόλας αυτό χωρίς να πρηστουν τα πόδια. Ψιλό αδύνατο το βρίσκω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-03-18 00:29 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lgts Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα,
    Είμαι αγόρι.
    Εδω και καιρό προσπαθώ να αποκτήσω τον τελειο πεταχτο στρογγυλο κωλο, κανω μερικες ασκήσεις οπως squats, αλλα μαζι με τον κωλο μου μεγαλωνουν και τα ποδια και γινονται τεραστια και χοντρα. Πως μπορω να το λυσω αυτο το προβλμα? Θελω μονο πεταχτο κωλο και οχι μεγαλα γυμνασμενα ποδια.
    Ότι κάνεις ας πούμε μερικές ασκήσεις όπως λες και μαζί με τον τουρλωτο κωλο γίνονται και τα πόδια σου χοντρά και τεράστια ;;!!;; Ε κάνε και μερικές ασκήσεις στήθος πλάτη να γίνουν και αυτά τεράστια και γυμνασμένα για να φαίνεσαι ομοιομορφος!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-03-18 02:21 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Πάντως βλέπω το αγκαλιάσατε με ενδιαφέρον το θέμα να βοηθήσετε τον συνάνθρωπο
    Η αλήθεια είναι οτι ναι οι γυναίκες κοιτάνε αυτό το σημείο στον άντρα , αρκεί βέβαια να μην έχει τα ίδια χαρακτηριστικά με τα δικά της ούτε κοιτάνε με τα ίδια αισθητικά κρητήρια που κοιτάμε εμείς τις καλλίπυγες γυναίκες
    Και αυτο γιατι αισθητικά πρώτον δεν τις αρέσει να πιάνουν ένα χλαπάτσα (άσχετα αν αυτα δεν κάνουν τον άντρα ) και δεύτερον οι μύς αυτοί όταν είναι δυνατοί και σε καλή φυσική κατάσταση παίζουν ρόλο και στην αναπαραγωγική διαδικασία , οπότε και στο μάτι και ουσία
    Απλα ενοείτε αν κάποιος το επιδεικνύει αυτο το σημείο σαν ατού ,πάει αλλου η δουλειά και τότε εκπέμπει σε διαφορετική συχνότητα , που προτάσει η νέα μόδα

    Και στο θεμα μας για τις γυναίκες υπάρχουν ένα σωρό ασκήσεις απομόνωσης να γυμνάσουν τα καπούλια , οπότε και ένας ομοιδεάτης παίρνει ιδέες απο κεί ενα σωρό
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-03-18 10:47 #19
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πάντως βλέπω το αγκαλιάσατε με ενδιαφέρον το θέμα να βοηθήσετε τον συνάνθρωπο

    Οτι μπορουμε Ηλια μου, και μολις θυμηθηκα τεχνικη που θα βοηθησει το φιλο μας...

    9 μερες σερι squats, οχι πολλα κιλα ομως, αρκει να τα κανεις.... βαθια
    9 μερες ξεκουραση, χωρις γυνμαστικη
    επαναλαμβανεις για 9 συνεχομεμες φορες
    .
    .
    .
    .
    .
    ειναι προγραμμα γνωστο ως "Του κωλου τα εννιαμερα"
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-03-18 10:55 #20
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-03-18 13:42 #21
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χαράλαμπος Εμφάνιση μηνυμάτων

    Παντως Χαραλαμπε, ολα του πανε καλα στη ζωη του. Τις προαλλες του ετυχε το λαχειο
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    ειναι κωλοφαρδος
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12