Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 01-04-18 22:50 #1
    Question pump + nitro + whey
    καλησπέρα σας. θα ήθελα τη γνώμη σας για την καλύτερη λήψη των παρακάτω συμπληρωμάτων..
    έχω της animal universal το pump και το nitro και πρωτεΐνη της ON whey Gold.
    πριν λίγες μέρες τα πήρα και προς το παρόν τα χρησιμοποιώ ως εξής μόνο τις μέρες που κάνω προπόνηση:

    45 λεπτά περίπου πριν την προπόνηση το pump
    30 λεπτά μετά την προπόνηση το nitro
    πρωτεΐνη σε άσχετες ώρες συνήθως πριν τον ύπνο ή μετά την άσκηση.

    α) το ερώτημα είναι το nitro θα ήταν καλύτερα να το χρησιμοποιώ και αυτό πριν μαζί με το pump?

    β) και επίσης έχω βάλει εδώ και καιρό λίπος το οποίο θα ήθελα να χάσω, σίγουρα το παν είναι η διατροφή, πέρα από αυτό όμως θα μπορούσε κάποιο επιπλέον συμπλήρωμα να βοηθήσει?

    γ) και αν έχετε να προτείνετε κάτι επιπλέον σε συμπλήρωμα που σε συνδυασμό με τα 3 παραπάνω που παίρνω είδει θα ήταν αναγκαίο ώστε να έχω ένα προφίλ συμπληρωμάτων που να με καλύπτει σε όλο το φάσμα.. πχ πολυβιταμίνες η΄κατι άλλο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-04-18 15:50 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα φίλε και καλώς ήρθε στο forum.

    a) Το Nitro μπορείς να το μεταφέρεις και πριν την προπόνηση, αρκεί μετά να βάλεις το ρόφημα πρωτεϊνης

    β) Πάρε ένα καλό θερμογεννετικο τύπου Black Burn Micronized, θα βοηθησει αλλά πρέπει να φτιάξεις την διατροφή σου, το καταλαβαίνεις.

    γ) Θα σου έλεγα για ένα συμπλήρωμα καλών λιπαρών
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-04-18 01:36 #3
    Προεπιλογή
    Α) το νιτρο είναι 10 χάπια και άλλα τόσα το pump αν το πάρω και το νιτρο πριν πάμε στα 20 απανωτά.. ή να τα πάρω με κάποια χρονική διαφορά πριν την προπόνηση?

    Β Και Γ) λέω να πάω σε animal omega και γενικά να μείνω μόνο σε αυτή την εταιρία..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-04-18 13:48 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Αυτο εινια το πρόβλημα της Animal , πολλά χαπια. Και εγω οταν έχει τύχει να στακάρω 2 προιοντα της σειράς ,με ψιλοκούραζε.
    ΑΝ θες να τα παίξεις πριν την προπονηση, ξεκίνα να πίνεις, μην φουσκώσεις απο το πολυ νερο πρόσεχε
    Απάντηση με παράθεση