Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 05-04-18 17:22 #1
    Προεπιλογή Απώλεια βάρους και τι συμπλήρωμα ή "φάρμακο" μπορεί να με βοηθήσει?
    Καλησπέρα, ήθελα να πάρω κάποιες συμβουλές σχετικά με ενα θέμα που με απασχολεί... θελω να χάσω κιλά ειμαι 1,86 και ειμαι 107 κιλα και θελω να κανω ενα ωραίο σώμα στην ουσία δεν θέλω να γίνω φουλ γραμμένος αλλα να γυμναστω να μην φαίνομαι χοντρός με άλλα λόγια τι γυμναστική μου προτείνετε να κάνω σαν πρόγραμμα αλλα περισσότερο Θέλω να ρωτήσω αν υπάρχουν κάποια προϊόντα τα οποία θα με βοηθήσουν στην απώλεια βάρους οπως ας πούμε καποια πρωτεΐνη ή κιάλια πράγματα που εσείς ξέρετε κλτρα απο εμένα... σας Ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-04-18 21:14 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.604
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο forum.
    Η απώλεια βάρους και κυρίως λίπους, επιτυγχάνεται με την καταστρατήγηση μιας σωστής διατροφής.
    Προφανώς για να εισαι υπερβαρος υπερβαινεις κατα πολύ τις θερμίδες συντήρησης.

    Διαβασε μερικά αρθρα για την διατροφή σου, για να καταλάβεις ότι η απώλεια βαρους εξαρτάται απο εκει και τα ξαναλέμε

    Διατροφη για αρχαριους και οχι μονο...

    Θερμιδικό ισοζύγιο : Ένας μύθος απώλειας βάρους ή η πραγματικότητα;

    Διατροφή Γράμμωσης

    Μια ματιά στις δίαιτες χαμηλές σε υδατάνθρακα.

    Στοχευμένη Κετογενική Δίαιτα για Απώλεια Λίπους

    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-04-18 01:47 #3
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    Τα συμπληρωματα βοηθανε κυριως στην απωλεια λιπους σε καποιον οταν ειναι ηδη αρκετα χαμηλα και θελει να πεσει σε πολυ χαμηλα ποσοστα, οταν ομως εχεις αρκετα παραπανισια κιλα η διατροφη μονη της κανει θαυματα
    Απάντηση με παράθεση