Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 11-07-23 20:40 #1
    Προεπιλογή Eπιστροφη απο το 2014
    Καλησπέρα

    Ποστάρω την φωτογραφία για να υπάρχει και για την γνωριμία. Αρχικά να πώ οτι είχα κάποιος ενεργώ προφιλ αλλα δεν μπορω να θυμηθώ ποιο είναι.
    Να πω λιγο την ιστορια μου που μαλλον ειναι καταστροφική. Για προσωπικους λογους και τελικα απο προσωπικη μαλακια το σταμάτησα τα βάρη μετα απο ενασχόληση
    2010-2014. 4 χρόνια οχι μονο δεν ηταν λίγα αλλα είχε πέσει πολυ δουλεία με πολύ αγάπη. Ημουν αθλητής ποδοσφαίρου επι χρόνια προηγουμένος απο τα 7 μου μέχρι που ξεκίνησα γυμναστήριο
    Πλεον 30 (ευτύχως δεν με πήραν τα χρόνια) πάλεψα να γυρίσω απο τα 160 κιλά (με ύψος 190) που έφτασα στα 132 που είμαι σήμερα! Ναι σταμάτησα το γυμναστήριο στα 104 και έφτασα σε κοντα 8 χρόνια να βάλω 60 κιλά!!!

    Πλέον και χωρίς προβλήματα υγείας και μετά απο προσπάθεια εδώ και δυο εβδομάδες επιτέλους μπήκα με ασφάλεια στα γυμναστήρια. Είμαι σε διατροφή υψηλής προτείνης, σε πρόγραμμα 4 φορές την εβδομάδα (με 20 λεπτά αερόβιο ΚΑΘΕ μέρα) και λαμβάνω 2200 θερμίδες 1000 κάτω απο τον βασικό μεταβολικό ρυθμό. Έχωντας συχαθει και φοβιθεί το ναρκωντικο που λέγετε efood, box κλπ τρωω ΜΟΝΟ φαγητό σε steam και αποκλειστικά ψάρια και κοτόπουλο με whey, ασπράδι και αυγό για υποστήριξη. Συνοδεύω με μπρόκολο κλπ. Οι εξετάσεις μου πλέον ειναι πάρα πολυ καλές και πλεόν δεν έχω σκελετικούς πόνους!

    Η κοιλία μου έχει χαλάρωσει ευτυχώς οχι όσο θα περίμενα αλλα την γ@μησα. Το τρομερό είναι οτι δεν έχω πολλές ραγάδες και σε χέρια - πλάτη - πόδια έφυγε τόνος λύπους και απο κάτω βγήκε μια σχετική μυική μάζα που είχα χτίσει τότε.

    Επόμενος στόχος ειναι τα 115 κιλά. Μεγάλο μου οπλο οτι έγινα στρατιώτης, τρωω υπερβόλικά καθαρά εδω και μήνες χωρίς κούραση (δεν με νοίαζει πλεον το απέξω εχω φάει τόνους σαβούρα), κάνω πολυ καλές προπονήσεις εδω και 2-3 εβδομάδες, χρησιμοποιό την πρότερη γνώση και πάνω απο όλα δεν έχω τρομέρο κόμπλεξ με την εικόνα μου! Ο στόχος ειναι η καλύτερη γενική υγεία και να φύγω απο την παχυσαρκία που ειναι ηρωίνη και χειρότερα.

    Θα ανεβάζω την πρόδο μου όσο πέφτουν τα κίλα. Πάντως ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΦΟΥΛ την επιστροφή στα σίδερα.




    Όνομα: Screenshot 2023-07-11 203532.jpg Εμφανίσεις: 214 Μέγεθος: 44,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-07-23 23:30 #2
    Προεπιλογή
    Καλή επιστροφή !!!!
    Καλός ξανά ήρθες στην παρέα μας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 12-07-23 18:57 #3
    Προεπιλογή
    Καλη δυναμη ,καλη επιτυχια στους στοχους σου.
    Ξερεις τι να κανεις ,φαινεσαι αποφασισμενος.
    Δεν ειναι ευκολο ....Επιμονη κ Υπομονη λοιπον.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 12-07-23 19:22 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο forum
    Καλή επιτυχία στους στόχους σου, κράτα γερά
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-07-23 01:08 #5
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα και καλή επάνοδο !

    Για απορίες και συμβουλές είμαστε στη διάθεση σου
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση