Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 14-04-18 20:00 #1
    Προεπιλογή Λιποδιαλυτες
    Καλησπερα παιδια

    Εχω αρχισει σωστη διατροφη (οσο μπορω) και ασκηση , για να ριξω οσο γινεται γρηγορα τα περιττα κιλα μου.
    Σκεφτομαι να βοηθηθω με λιποδιαλυτες .
    Ποια ειναι η γνωμη σας? και επισης ξερετε καποιο καλο προιον?? Δεν γνωριζω καλα απο συμπληρωματα και θελω να ειμαι σιγουρος για το προιον που θα παρω
    Ευχαριστω εκ των προτερων
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-04-18 20:35 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Black Burn Micronized της Stacker ή Ripped Pro, της ίδιας εταιρίας. Επίσης καλο και το LIPO 100 της Body Attac
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-04-18 14:59 #3
    Προεπιλογή
    Σου έχω στείλει πμ
    Αν μπορείς δες το
    Νομίζω ότι αυτά που μου είπες είναι αρκετά δυνατά
    Εγώ θέλω κάτι πιο ήπιο απλά για να χάσω 5-10κιλα ίσως πιο γρήγορα απ το να μην πάρω κανένα λιποδιαλυτικά
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-04-18 16:51 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Πάρε CLA φιλε, στάνταρ επιλογή και ήπια
    Απλά μην θεωρείς ότι χάνονται εύκολα 5-10 κιλά απο λιποδιαλύτες, αν δεν κάνεις διατροφή.
    Το δυνατά δεν ξερω τι εννοείς, οι λιποδιαλύτες- θερμογεννετικά που κυκλοφορουν πλεον έχουν 3-4 συστατικά που βοηθούν , θαύματα δεν κάνουν.

    υ.γ. Στα πμ δεν προλαβαίνω να απαντώ σε προσωπικές ερωτήσεις, τα γράφουμε εδώ ανοικτά
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-04-18 19:45 #5
    Προεπιλογή
    υπαρχει καποιο συγκεκριμενο να μου προτεινεις??
    εννοειται σε συνδιασμο με διατροφη , εχω ξεκινησει και γυμναστηριο , απλα πιστευω οτι και οι λιποδιαλυτες θα βοηθησουν περισσοτερο με τη σειρα τους
    Δυνατα εννοω με υψηλη περιεκτικοτητα καφεινης και δεν ξερω σε ποιο αλλο συστατικο . Το λεω επειδη ειδα για το black burn ας πουμε οτι ειχατε ανοιξει καπου διαφορετικο θεμα και καποιοι ελεγαν οτι ειναι πολυ δυνατο , και ειχαν κατι ταχυπαλμιες και τετοια
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-04-18 13:55 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    φιλε, γραφεις γενικα κ αοριστα.
    πρι να πας στο συμπληρωμα δες τι κανεις με την διατροφη σου κ ξεκιναμε απο εκει για να σου πουμε κατι σιγουρα.
    οποτε ανοιξε ενα θεμα να δουμε τι κανεις κ διατροφικα κ βλεπουμε..αυτα τα "ξεκνησα γυμνστηριο, προσεχω την διατροφη μου" κλπ ειναι λιγο αστεια αν θες να παρεις σοβαρες αποψεις, δεν ξερω αν με καταλαβαινεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-04-18 18:40 #7
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Doukass Εμφάνιση μηνυμάτων
    υπαρχει καποιο συγκεκριμενο να μου προτεινεις??
    εννοειται σε συνδιασμο με διατροφη , εχω ξεκινησει και γυμναστηριο , απλα πιστευω οτι και οι λιποδιαλυτες θα βοηθησουν περισσοτερο με τη σειρα τους
    Δυνατα εννοω με υψηλη περιεκτικοτητα καφεινης και δεν ξερω σε ποιο αλλο συστατικο . Το λεω επειδη ειδα για το black burn ας πουμε οτι ειχατε ανοιξει καπου διαφορετικο θεμα και καποιοι ελεγαν οτι ειναι πολυ δυνατο , και ειχαν κατι ταχυπαλμιες και τετοια
    Δες εδώ, υπάρχουν διάφορες επιλογές , τα βάζω με τυχαία σειρα

    https://athlitis.gr/simpliromata/lip...ps-warriorlab/

    https://athlitis.gr/simpliromata/lip...ls-warriorlab/

    https://athlitis.gr/simpliromata/lip...a-90-caps-nls/

    https://athlitis.gr/simpliromata/lip...tgels-optimum/

    https://athlitis.gr/simpliromata/lip...ftgels-sci-mx/
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-04-18 15:44 #8
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα.. Όπως είπαν κ τα παιδιά η βάση για το αποτέλεσμα που.θες να έχεις είναι η διατροφή σου..αν θέλεις να δοκιμάσεις κάποια προϊόντα ια σου πρότεινα συνδοιασμο cla κ κάποιου θεεμογεννετικου ελαφριού για αρχή όπως πχ το total thermo της warrior..Υπάρχουν πάρα πολλές επιλογές σε τέτοια σκευάσματα ανάλογα την τσέπη σου κ τι θες να κάνεις
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-06-19 21:06 #9
    Προεπιλογή
    Καλησπερα αδερφια.
    Θελω να ρωτησω,αν μπορει καποιος να παρει λιποδιαλυτες,και σε συνδυασμο με σωστη διατροφη,αλλα χωρις καθολου ασκηση/γυμναστικη,αν θα δει αποτελεσμα,η αν ειναι δωρο αδωρον.αδερφια,δε ζηταω μια επιστημονικη απαντηση,απλα να ειναι σαφης και κατανοητη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-06-19 22:30 #10
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    θα πάρεις το μικρότερο δυνατό αποτέλεσμα, ενα 5%, απο την απώλεια υγρών και πιθαναν μειωση της ορεξης.
    Απάντηση με παράθεση