Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 20-04-18 10:48 #1
    Προεπιλογή Μαύρα στίγματα σε πρωτεινη
    Παιδιά πάνω στην εβδομάδα έβγαλε η πρωτεινη μαυρους κόκκους.Η πρωτεινη είναι η on gold standard αγορασμενη από κίτρινο κατάστημα.Πιστευω ότι δεν είναι κατάλληλο για χρήση.Ετσι δεν είναι??από τι μπορεί να προήλθε αυτό??να σημειωθεί ότι λήγει το 2019 και ανοίχθηκε μια εβδομάδα.Αυτο έγινε σε τρεις μέρες που δεν ηπια και ξέρω για σωστή χρήση της.(καθαρά χέρια και στεγνά)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-04-18 11:38 #2
    Προεπιλογή
    Καλο ειναι να πας στο κατάστημα που την αγόρασες να τους το αναφέρεις και να δεις τι θα σου πουν,ισως να σου την αντικαταστήσουν,με ηρεμία και διάλογο πολλα θέματα λύνονται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-04-18 12:50 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis-ktm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πιστευω ότι δεν είναι κατάλληλο για χρήση.Ετσι δεν είναι?
    γιατι το πιστευεις αυτο φιλε?
    τι γευση πηρες αρχικα δεν μας λες..οι σκονες εχουν μεσα φυσικα προσθετα οπως κοκκοι σοκολατας/κακαο/κουκις, η ακομα κ φραουλας αναλογα την γευση κ τα κομματακια αυτα φαινονται μεσα στη σκονη, αλλοτε λιγοτερο, αλλοτε περισοτερο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-04-18 13:18 #4
    Το avatar του χρήστη AlexakisKon

    Εγγραφή
    07-01-2013
    Περ.
    Ξάνθη
    Μηνύματα
    405
    Προεπιλογή
    πολλες φορες στη γευση cookies and cream βαζουν μεσα μικρες σοκολατιτσες, τωρα βεβαια μπορει οντως να ειναι και κατι επιβλαβες
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-04-18 14:15 #5
    Προεπιλογή
    Cookies and cream γεύση.Επειδη δυστυχώς είμαι εκτός Αθηνών πρέπει να πάρω τηλ.Θυμαμαι ότι ήταν μόνο λευκή σκόνη όταν την προτοανοιξα.μπορει να κάνω και λάθος.εχει πάρει ή έχει την αντίστοιχη γεύση??
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-04-18 14:18 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ετσι ειναι αυτη η γευση φιλε, οποτε δεν εχεις θεμα, θα ζησεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-04-18 02:09 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Και γω αυτο λέω νορμάλ είναι γιατι κάποιες γεύσεις έχουν κομματάκια η κόκους πιο χοντρούς και πολλες φορές αυτο οχι μόνο δεν είναι κακό αλλα αποδεικνύει και υψηλότερη ποιότητα παρασκευής και υλικών
    Εφόσον βέβαια όπως ανέφερες κρατας μια χρήση όπου δεν θα πάρει υγρασία και δεν θα είναι κοντα σε υψηλή θερμοκρασία και υδρατμούς γιατι μπορει το προιόν να αλλοιωθεί και να σβολιάσει , σε κάποιες περιπτώσεις ενω το προιόν κρατα όχι μέχρι την ημερομηνία λήξης αλλα και περισσότερο , αν ανοιχτει και δεν συντηρείτε σε σωστο περιβάλον μπορεί να χαλάσει πιο γρήγορα και σίγουρα δεν ευθύνεται η εταιρία
    Και πολλες φορές μπορεί στο ανακάτεμα να βγούν περισσότερα χοντρα κομματάκια στην επιφάνεια , λόγω ειδικού βάρους και στασιμότητας του προιόντος και μόλις μπεί το φτυάρι να έρθουν πάνω
    Τωρα βέβαια μιλάμε πάντα χωρίς να έχουμε οπτική , αλλα αυτο είναι κάτι που εγω προσωπικα το έχω δεί πολλες φορές και επίσης με ένα τηλέφωνο στο μαγαζί που το αγόρασες θα λυθεί η απορία σου , που πιστεύω δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-04-18 10:19 #8
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis-ktm Εμφάνιση μηνυμάτων
    Cookies and cream γεύση

    τωρα εξηγουνται ολα
    Φατη, φατη
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

Tags for this Thread