Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 29-04-18 20:11 #1
    Προεπιλογή Myprotein whey impact or whey gold
    Για κάποιον που αρχίζει τώρα τις πρωτείνες θα ήταν καλύτερο ή ίσως ελαφρύτερο για τον οργανισμό μια πρωτεΐνη myprotein whey impact ή να προτιμήσω την σταθερη αξια της whey gold και Γιατι ;
    Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας

    Επίσης θα μπορουσα να χρησιμοποιήσω μαζι με τις πρωτείνες μου και αμινοξέα; Και αν βάζω ενα σκουπ πρωτεΐνης τι ποσότητα αμινοξέων χρειάζομαι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 29-04-18 20:17 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Ελαφρυτερο ειναι αυτο που ταιριαζει στο στομαχι σου . Η γολντ λιγο υπερακτημενη , πολυ μαρκετιγκ για μενα ,αλλα ειναι οκ. Τα αμινοξεα μπορεις , παρε bcaa καλυτερα,αν και αυτο που ειναι το σημαντικο ειναι η προπονηση και η διατροφη σου και οχι τα συμπληρωματα.Σου το λεω μιας και ο τροπος που θετεις τις ερωτησεις σου δειχνουν αγνοια ως προς αυτα τα θεματα που ειναι τα πιο σημαντικα οταν θελεις να εχεις αποτελεσμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 29-04-18 20:19 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    τι παει να πει "ελαφροτερο για τον οργανισμο", πρωτεινες ειναι κ οι 2.
    η επιλογη ειναι καθαρα δικη σου.

    το αλλο που ρωτας ειναι πολυ γενικο..αν νομιζεις οτι σου χρειαζονται κ εξτρα αμινο, βαζεις, αν οχι, δεν βαζεις.

    Αμινοξέα: Για αρχάριους και όχι μόνο

    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-04-18 21:37 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Καλα οι υπευθυνοι του marketing της ΟΝ ειναι οι μεγαλυτερες μανουλες που εχω δει ποτε μου. Τι ξερουν τα παιδια ρε φιλε? Ολος ο κοσμος εδω και τοσα χρονια την εχει ως τον βασιλια των συμπληρωματων και δεν βλεπω να ειναι λογω αξιοκρατιας.
    Απάντηση με παράθεση