Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 03-05-18 22:22 #1
    Προεπιλογή Προγραμμα διατροφης
    Καλησπέρα σας. Θα σας αναφέρω ένα προγραμμα διατροφης που κανω μαζι με γυμναστικη και θα ηθελα τις γνωμες σας εαν πρεπει να αλλαξω κατι ή να προσθεσω και τι ειναι αυτο. Σκοπος μου ειναι να καψω λιπος και να διατηρησω τη μυικη μου μαζα. Ειμαι 33 χρονων 1.75 υψος και 80 κιλα. Η διατροφη που κανω ειναι

    9 η ωρα. Μολις ξυπνησω 1 πολυβιταμινη με νερο.
    9 και μιση. Πινω τν πρωτεινη μου μαζι με ενα ξινομηλο.
    12 η ωρα. 4με5 ασπραδια αυγου μαζι με 40 γραμμαρια βρωμη ολικης βρεγμενα ελαχιστα με γαλα βλαχας χαμηλα λιπαρα.
    2 η ωρα πηγαινω γυμναστηριο. 45 λεπτα βαρη και 30με35 λεπτα τρεξιμο.καμια φορα το κανω και 40 με 45
    3 και μιση. Πρωτεινη με 5 γρ γλουταμινη 5γρ κρεατινη και 30γρ μαλτοδεξτρινη.
    5 και μιση. 150 γρ φιλετο στηθος κοτοπουλο με 150 γρ πατατα ή γλυκοπατατα νεροβραστα με μισο κυβο λαχανικων με 25% λιγοτερο αλατι. Μαρουλι με αγγουρακι με 1 καπακι ελαιολαδο κ ξυδακι. Και 1 βιταμινη C 1000mg
    8 και μιση. 5με6 φραουλες ή μια μπανανα
    10 και μιση 150 γρ κοτα νεροβραστη με μαρουλι αγγουρακι 1 καπακι ελαιολαδο και 50γρ cottage.
    Και 5γρ γλουταμινη πριν τον υπνο.

    Ειχα και ταμπλετες αμινοξεων με το γευμα των 12 και το απογευματινο αλλα μ τελειωσαν και δε ξερω αν χρειαζεται να ξαναβαλω. Περιμενω τις γνωμες σας.σας ευχαριστω για το χρονο σας
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 03-05-18 23:29 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Οκ ειναι φιλε , οι αλλαγες που θα εκανα ειναι να βγαλω την μαλτο και το γευμα που ειναι με φραουλες ή μπανανες.. Τα υπολοιπα εξαρτωνται απο τα μακροσυστικα μιας και δε λες ποσο υπολογισες π/ υ/α /λ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-05-18 06:59 #3
    Προεπιλογή
    Καλημέρα,τα ίδια κι εγώ,θα έβγαζα μαλτο και μπανάνα
    Για την ακρίβεια αυτό έκανα και στη δική μου διατροφή.παραλληλα προσαρμόζεις και τα μάκρο σου
    Απάντηση με παράθεση