Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 07-05-18 13:46 #1
    Προεπιλογή Υπολογισμός Θερμιδων
    Καλησπέρα
    Εχω απορία σχετικά με τον υπολογισμό δραστηριότητας κάθε φορά που υπολογίζω τις θερμίδες συντήρησης.Καθε πράξη και κάθε πρόγραμμα χωρίζει την ημερήσια δραστηριότητα σε μικρη μέτρια έντονη και πολύ έντονη..αυτο αντιστοιχει σε 1.2 , 1.3, 1.5,1.7,1.9..λοιπον εγώ που περα απο το γυμναστήριο (5-6 φορες/βδομαδα) μεσα στην μερα μου συνηθως κάθομαι με τι θα το υπολογίσω;
    Ευχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 07-05-18 14:51 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Μονο με τις προπονησεις αμα εισαι υπολογισε με μικροτερο συντελεστη ,γενικα ξεκινα πρωτα απο καπου και δες αν βαζεις ή χανεις κιλα, αυτα τα πραγματα γινονται στην πρακτικη
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 07-05-18 15:55 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μονο με τις προπονησεις αμα εισαι υπολογισε με μικροτερο συντελεστη ,γενικα ξεκινα πρωτα απο καπου και δες αν βαζεις ή χανεις κιλα, αυτα τα πραγματα γινονται στην πρακτικη
    Ευχαριστώ..απλα μερικά site στην δραστηριότητα λένε τις μέρες προπόνησης δλδ 1-2 χαμηλή δραστηριότητα 2-3, 4-5, 5-6 και εκεί είχα μπερδευτεί και έβαζα το πιο μεγάλο συντελεστή!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-05-18 16:09 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Στο περιπου ειναι ετσι κι αλλιως , δεν μπορεις να υπολογισεις ολες τις δραστηριοτητες που κανεις. Το θεμα ειναι να το δεις στην πρακτικη ζυγιζοντας τον εαυτο σου ανα καποιο χρονικο διαστημα και βλεποντας τον καθρεφτη
    Απάντηση με παράθεση