Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 20-05-18 14:30 #1
    Προεπιλογή Αυξηση βαρους και Svunt shake
    Καλήσπερα! Ειμαι 23 χρονων 1.81cm και 55 κιλα! Οπως καταλαβαινεται ειμαι αρκετα κατω απο το οριο! Ετσι εβαλα στόχο να παρω καποια κιλα!!! Εχω μια εβδομαδα που εχω ξεκινησει γυμναστικη στο σπίτι και ηδη νιωθω διαφορετικα! Μονο που χρειαζομαι ΔΥΝΑΜΗ! Δεν εχω φτιαξει ακομη καποιο σταθερο προγραμμα διατροφης αλλα απο αυτα που βλεπω στο forum ακολουθω καποια γευματα! Το ερωτημα μου προς το παρον ειναι...
    https://bodybuilding.gr/forum/showth...ighlight=svunt
    Αυτο εδω το svunt shake τελικα ειναι καλο η κακο λογο της μεγαλης ποσοτητας προτεϊνης για καθημερινη καταλαναλωση?

    Λίπος που ειχα κανει λιπομετρηση πριν 4-5 χρονια μου ειχε βγει σε επιπεδο ενος "αθλητη" μου ειχε πει...δεν θυμαμαι ποσο...Οποτε δεν εχω προβλημα να παρω και λιγο "λιπακι" μιας και δεν θελω να κατεβω σε αγωνες απλα να αυξησω το βαρος μου και να φτιαξω την "εικονα" μου!

    Υπαρχει καποιο αλλο προβλημα με με αυτο το shake?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ROG strix : 20-05-18 στις 14:34
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-05-18 14:38 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Μια διατροφη καλυτερα να εκανες , αλλα αν αρχισεις μαζι με τα γευματα που λες καντο μισο απλα. Ετσι θα εχεις + 900 θερμιδες και +50 60 πρωτεινη.. Για 55 κιλα ποσο να ειναι.. Αρχισε καλυτερα γυμναστηριο εκτος αν δεν εχεις εξοπλισμο και ξερεις πως να το εκμεταλλευτεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-05-18 14:42 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια διατροφη καλυτερα να εκανες , αλλα αν αρχισεις μαζι με τα γευματα που λες καντο μισο απλα. Ετσι θα εχεις + 900 θερμιδες και +50 60 πρωτεινη.. Για 55 κιλα ποσο να ειναι.. Αρχισε καλυτερα γυμναστηριο εκτος αν δεν εχεις εξοπλισμο και ξερεις πως να το εκμεταλλευτεις
    Χρονος για γυμναστηριο δεν υπαρχει γιατι το πρωι πηγαινω σχολή μεχρι 2ωρα 3-8 δουλεια και 8-12 δευτερη δουλεια! Οποτε μου ειναι δυσκολο να παω σε καποιο γυμναστηριο! Και ρωτησα για το shake γιατι φτανεις και σε καποιο σημειο που ΔΕΝ μπορεις να φας αλλο...ετσι σκεφτηκα να δω τι γινεται με το shake...

    EDIT: Σε περιπτωση που φτιαχνω ολοληρη την ποσοτητα του shake ποια ειναι τα προβληματα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-05-18 18:50 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    από το τίποτα,θα μπορούσες να εντάξεις καποιες ασκήσεις με το βάρος του σώμματος τα ΣΚ.
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-05-18 20:13 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1994 Εμφάνιση μηνυμάτων
    από το τίποτα,θα μπορούσες να εντάξεις καποιες ασκήσεις με το βάρος του σώμματος τα ΣΚ.
    εκτος απο μια μπαρα που εχω στο σπιτι, εχω παρει και ιμαντες τυπου trx!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-05-18 20:52 #6
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Το προβλημα ειναι αν ειναι πολλες οι θερμιδες αλλα μπορεις να δοκιμασεις να δεις.. παρε κι ενα μονοζυγο για το σπιτι. Δεν γνωριζω με τετοιο εξοπλισμο τι θα μπορουσες να κανεις να εχεις μεγιστα αποτελεσματα γιατι διατροφη χωρις προπονηση η με χαλια προπονηση μυικη μαζα ειναι δυσκολο να βαλεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-05-18 19:35 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το προβλημα ειναι αν ειναι πολλες οι θερμιδες αλλα μπορεις να δοκιμασεις να δεις.. παρε κι ενα μονοζυγο για το σπιτι. Δεν γνωριζω με τετοιο εξοπλισμο τι θα μπορουσες να κανεις να εχεις μεγιστα αποτελεσματα γιατι διατροφη χωρις προπονηση η με χαλια προπονηση μυικη μαζα ειναι δυσκολο να βαλεις
    αν ειναι πολλες τοτε τι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-05-18 00:48 #8
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Θα βαλεις λιπος και γρηγορα μαλιστα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-05-18 10:28 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TheWorst Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα βαλεις λιπος και γρηγορα μαλιστα
    εκτος της διατροφης σαν συμπλιρωμα ποιο να παρω? γιατι καλο το φαι αλλα μεχρι ενα σημειο μπορεις να φας...

    *******
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-05-18 10:31 #10
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καλημερα φιλε.
    δεν ανεβαζουμε λινκ απο αλλα eshop πλην του χορηγου του φορουμ.

    επισης, πληροφοριακα, χωρις να θελω να σε απογοητευσω, κατα καιρους ανοιγουν κατι θεματα στο φορουμ πανω κατω σαν το δικο σου, του στυλ "δεν μπορω να κανω διατροφη, δεν μπορω να παω γυμναστηριο, αλλα θελω να βαλω μυς/χασω λιπος" που ειναι ατοπα..απαντηση δεν υπαρχει σε αυτες τις ερωτησεις..ενας τροπος υπαχει μονο για να φτιαξεις το σωμα σου κ αυτος ειναι με προπονηση κ διατροφη, αναλογη..τσαμπα κουβεντα κανουμε.
    Απάντηση με παράθεση