Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 18 από 18
  1. 01-06-18 19:22 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GiorgosAf Εμφάνιση μηνυμάτων
    τωρα ζυγιστηκα 92 kg με 20,1% λιπος και 71kg μυικη μαζα
    just saying - το σωμα δεν αποτελειται απο λιπος και μυς μονο, δεν εχεις 71kg καθαρης μυικης μαζας για κανενα λογο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-06-18 10:22 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioannis Duff Εμφάνιση μηνυμάτων
    just saying - το σωμα δεν αποτελειται απο λιπος και μυς μονο, δεν εχεις 71kg καθαρης μυικης μαζας για κανενα λογο
    Δεν αντιλεγω, σας εγραψα οτι ακριβως γραφει το χαρτι που μου εδωσε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-06-18 17:23 #18
    Banned
    Εγγραφή
    11-04-2012
    Μηνύματα
    215
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GiorgosAf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα στην ομάδα,
    Θα ήθελα την βοήθεια σας,
    Κατ αρχάς να πώ οτι είμαι 1.82 και 94 κιλά, έχει περίπου 2 μήνες που έχω ξεκινήσει μια δίετα με σκοπό να χάσω βάρος φυσικά
    Ξεκίνησα απο 101 πριν 2 μήνες αλλα έχω κολήσει σ αυτά τον τελευταίο καιρο.
    Για να γνωρίζετε όλο το ιστορικο, είχα κανει και περσυ μια αποπειρα να χασω βαρος, ειχα παει σε διατροφολόγο και ενω ακολουθούσα πιστα το προγραμμα του
    (ξεκινησα 100) για 4 μήνες είχα μεινει παλι στα 94 τους 2 τελευταιους μέχρι που απογοητευθηκα και τα παράτησα. Η διατροφη που μου είχε δωσει περιειχε 2200 θερμιδες.
    Η δουλεία μου δεν ειναι γραφείου αλλα ούτε και τελειος χειρονακτική και παω γυμναστηριο 4 φορες την εβδομάδα (βαρη και διαδρομο)
    Η διετα που ξεκίνησα φέτος περιέχει λιγότερες απο 1400 θερμίδες. Ξερω δεν ειναι σωστό, αλλα θελω να χασω γρηγορα βαρος για να μην απογοητευθω παλι.
    Η διατροφή μου περιλαμβάνει : 1 τοστ το πρωι 07.00
    2 κριτσίνια στις 10.00
    3 1 γιαουρτι 0% με μια μπαρα δημητριακων 13.00
    4 120γρ κοτοπουλο και μια κούπα του καπουτσινο ρυζι 17.00
    5 μια σαλατα μαρουλι με τονο 21.30
    Η ερώτηση που έχω τωρα είναι, να παρω κάποιο λιποδιαλυτη για να με βοηθήσει? και αν ναι ποιον? εχω μπερδευτει με τα CLA, fat burner, Carnitine ποιες οι διαφορές τους και πιο μου ταιρίαζει καλύτερα? καποιοι μιλαν για συνδιασμό 2 μαζι.
    επίσης μαζι με αυτά σκεφτομαι να παρω και μια πρωτείνη whey on για να συμπληρώσω αυτα που δεν πέρνω με την διατροφή μου, αλλα και μία κρεατίνη για να με βοηθήσει στο γυμναστήριο.
    Ευχαριστώ πολυ οσους φτασαν μεχρι εδω και παρακαλω πειτε μου, τι απο αυτα που σκεφτομαι να βγάλω η τι να προσθέσω.
    Εγω μονο μια συμβουλη εχω να δωσω , μην τρως λιγοτερες θερμιδες απο οτι ο βασικος σου μεταβολισμος ηρεμιας.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12