Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 25-05-18 14:35 #1
    Προεπιλογή Συμβουλές για τι συμπληρώματα χρειάζομαι
    Καλησπερα στην ομαδα. Αρχικα να πω ειμαι 33χρονων 1.75 με 80κιλα. Μυικα τ σωμα μου μαρεσει απλα πρεπει να καψω λιπος. Στοχος μου ειναι η διατηρηση ή αυξηση μυικης μαζας και καψιμο του λιπους ταυτοχρονα. Η διατροφη που ακολουθω ειναι ποιοτικη και κανω 6 προπονησεις τ βδομαδα. 40 λεπτα βαρη κ 30 λεπτα αεροβικη. Τα συμπληρωματα που παιρνω τωρα ειναι πολυβιταμινη πρωτεινη κρεατινη γκουταμινη και αμινοξεα. Ο κυκλος μου τελειωνει και σκεφτηκα ο επομενος κυκλος π θα κανω να ειναι με πολυβιταμινη πρωτεινη αμινοξεα και τεστοστερονη τυπου stacker2 4hd και αμινοξέα ή ενα κυκλο με πρωτεινη πολυβιταμινη αμινοξεα καρνιτινη και λιποδιαλυτη. Εδω θελω τν γνωμη σας και τις συμβουλες σας. Στοχος μου καυση λιπους και διατηρηση ή αυξηση μυικης μαζας. Τον επομενο μηνα θα αυξησω το αεροβιο σε 40 λεπτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-05-18 16:18 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nikoro Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα στην ομαδα. Αρχικα να πω ειμαι 33χρονων 1.75 με 80κιλα. Μυικα τ σωμα μου μαρεσει απλα πρεπει να καψω λιπος. Στοχος μου ειναι η διατηρηση ή αυξηση μυικης μαζας και καψιμο του λιπους ταυτοχρονα. Η διατροφη που ακολουθω ειναι ποιοτικη και κανω 6 προπονησεις τ βδομαδα. 40 λεπτα βαρη κ 30 λεπτα αεροβικη. Τα συμπληρωματα που παιρνω τωρα ειναι πολυβιταμινη πρωτεινη κρεατινη γκουταμινη και αμινοξεα. Ο κυκλος μου τελειωνει και σκεφτηκα ο επομενος κυκλος π θα κανω να ειναι με πολυβιταμινη πρωτεινη αμινοξεα και τεστοστερονη τυπου stacker2 4hd και αμινοξέα ή ενα κυκλο με πρωτεινη πολυβιταμινη αμινοξεα καρνιτινη και λιποδιαλυτη. Εδω θελω τν γνωμη σας και τις συμβουλες σας. Στοχος μου καυση λιπους και διατηρηση ή αυξηση μυικης μαζας. Τον επομενο μηνα θα αυξησω το αεροβιο σε 40 λεπτα
    Καλησπέρα φίλε..οταν λες κύκλο τι εννοείς πρωτεΐνη άμινοξεα πολυβιταμινη γλουταμινη μπορείς να πέρνεις όλο τον χρόνο.. Ακόμα και κρεατινη αν και κατά την γνώμη μ καλύτερα να την πέρνεις σε κύκλους.. Τώρα σε αυτό που Ρωτάς είναι αναλόγως τι θέλεις.. εσυ βλέπεις το σώμα αν νομίζεις ότι εφτασες στα όρια σου και χρειάζεσαι λιποδιαλυτη πάρε..ποσο και το γυμναζεσαι και πόσο κανεις δίαιτα??
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 25-05-18 20:11 #3
    Προεπιλογή
    Είναι κάπως αδόκιμος ο όρος "κύκλος" σε συμπληρώματα.
    Ταπεινή μου άποψη ξεκινά υποθερμιδικα και αναλογως που θα κολλήσεις ξεκινάς για λιποδιαλυτές κτλ.
    Μετράς θερμιδες και μάκρος;σε τι bf είσαι πάνω κάτω;
    Απάντηση με παράθεση