Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 66
  1. 02-06-18 18:32 #16
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το 0% ειναι απαραδεκτο διατροφικα..καλυτερα τρωγε μονο 2%.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-06-18 18:37 #17
    Προεπιλογή
    με μεγαλη μου ευχαριστηση τοτε απαραδεκτο σε ολα ειναιι! σε ευχαριστω για τη συμβουλη
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-06-18 19:05 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    α, κατι αλλο...
    ειναι πολυ δυσκολο να εκαψες 450 θεριδες αυτα που γραφεις για αεροβια..απο τις ενδειξεις των μηχανηματων τα πηρες?
    αν ναι, να ξερεις δεν εχουν επαφη με την πραγματικοτητα..

    για το αλλο που ρωτας, αν βλεπεις να χανεις εισαι οκ..πρωτα θα το καταλαβεις κ απο τα ρουχα που φορας καλυτερα, παρα απο τη ζυγαρια, γιατι τις περισοτερες φορες ειδικα στην αρχη γινεται ενα body recomposition οποτε τα ρουχα ειναι καλυτερη ενδειξη οτι κανεις δουλεια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-06-18 19:13 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    α, κατι αλλο...
    ειναι πολυ δυσκολο να εκαψες 450 θεριδες αυτα που γραφεις για αεροβια..απο τις ενδειξεις των μηχανηματων τα πηρες?
    αν ναι, να ξερεις δεν εχουν επαφη με την πραγματικοτητα..

    για το αλλο που ρωτας, αν βλεπεις να χανεις εισαι οκ..πρωτα θα το καταλαβεις κ απο τα ρουχα που φορας καλυτερα, παρα απο τη ζυγαρια, γιατι τις περισοτερες φορες ειδικα στην αρχη γινεται ενα body recomposition οποτε τα ρουχα ειναι καλυτερη ενδειξη οτι κανεις δουλεια..

    καταλαβα οποτε να μην τα κοιταω καν ετσι?απλα τα υπολογιζα να βλεπω τι θερμιδικο ελλειμα υπηρχε κ απο ασκηση κ οχι μοονο διατροφη.. βασικα για τα κιλα δε με νοιαζει πλεον,μετα απο χρονια κ απειρα προβληματα με το φαγητο επιτελους καταλαβα οτι μονη σημασια εχει η υγεια μας κ ο καθρεφτης.. κ πρωτη φορα μετα απο τοσο καιρο αισθανομαι καλα γεματη εεργεια κ δεν νιωθω συνεχως αδυναμη.Διαβαζω κ προπσπαθω να ενημερωνω συνεχως κ να βρω τι δουλευει καλυτερα πανω μου αλλα η αληθεια ειναι καποιες φορες μπερδευομαι γιατι αντικρουονται πολλες αποψεις κ για αυτο ευχαριστω πολυ οσους μπαινετε στο κοπο να μου απαντησετε κ να με βοηθατε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-06-18 19:16 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι μην τους δινεις κ πολυ σημασια..αν ηταν τοσο ευκολο να καψουμε 450 θερμιδες θα ηταν ολλοι κομματια.
    αποψεις πολλες, το θεμα ειναι να διαβαζεις εκτος απο τις αποψεις γενικοτερα για να μπορεις απο μονη σου να αξιολογησεις ποιες εχουν βαση κ ποιες οχι..δυστυχως ετσι ειναι ο χωρος αυτος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-06-18 19:20 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι μην τους δινεις κ πολυ σημασια..αν ηταν τοσο ευκολο να καψουμε 450 θερμιδες θα ηταν ολλοι κομματια.
    αποψεις πολλες, το θεμα ειναι να διαβαζεις εκτος απο τις αποψεις γενικοτερα για να μπορεις απο μονη σου να αξιολογησεις ποιες εχουν βαση κ ποιες οχι..δυστυχως ετσι ειναι ο χωρος αυτος.
    πολυ σωστα..να κανω κ μια τελευταια ερωτηση?ποια θεωρεις καλυτερη αεροβια για να βοηθησει στην συσφιξη των ποδιων? εννοειται πως τα βαρη εχουν πρωταρχικο ρολο απλα για να επιλεξω την πιο αποτελεσματικη
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-06-18 19:24 #22
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lily89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πολυ σωστα..να κανω κ μια τελευταια ερωτηση?ποια θεωρεις καλυτερη αεροβια για να βοηθησει στην συσφιξη των ποδιων?
    τα squat.
    η αεροβια εξ ορισμου δεν ειναι για αυξηση μυικοτητας κ αυτο το "συσφιξη" σαν ορος δεν υπαρχει αν κ κυριως οι γυναικες το χρησιμοποιειτε κατα κορον..αυτο που συμβαινει ειναι οτι αυξανεις την μυικοτητα σου κ τονιζονται οι μυς, δεν "σφιγγει" κατι..η αεροβια βοηθα στην αξειδωση του λιπους σε ενεργεια, κ τονωση του καρδιαγγειακου.

    κ μετα αναλογα αν θες να δωσεις εμφαση σε κωλαρακιαιους, μπορεις να κανεις hip thrust..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-06-18 19:26 #23
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα squat
    ετοιμος ημουν να γραψω το ιδιο αλλα με προλαβες
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 02-06-18 19:31 #24
    Προεπιλογή
    όλες μας όμως hip thrust ξεκινησα εδω κ 20 μερες κ οπως το πες τρεμουν τα ποδια μου..τι τραβαμε να λες για αυτους τους κωλαρακιαιους ..οποτε συνεχιζεται το διαβασμα η προπονηση κ οι αλλαγες στη διατροφη κ βλεπουμε


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 04-06-18 20:10 #25
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Lily89 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ρωτησω γιατι?

    Φυσικα κα να ρωτησεις. Περα απο τις απαντησεις που σου εδωσαν τα ιππολοιπα παιδια (και που συμφωνω 100% μαζι τους) ακου και ενα αλλο λογο, κατι που εχω δει πΑμπολες φορες....

    Οσες κοπελες ερχονται γυμναστηριο, αρχιζουν καθημερινα κοιλιακους, και οταν τις ρωτας "γιατι" σου απαντουν οτι θελουν να γινουν πιο γρηγορα, ε αυτες ειναι και που μετα απο ενα μηνα που δε θα εχουν δει καμια διαφορα με πριν, θα τα παρατησουν.
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 06-06-18 16:31 #26
    Προεπιλογή Αρχαρια αναζητα τα φωτα σας !!
    χαχαχα σωστοος ημουν ετσι κ εγω αλλα ν σ πω την αληθεια τοτε το εκανα απο αγγαρεια.Τωρα ειναι η πρωτη φορα που πραγματικα απολαμβανω την ωρα μου εκει ηρεμω κ κανω κατι καλο για μενα ταυτοχρονα.Το σωμα καποια στιγμη ελπιζω πως θα φτιαξει. Με επιμονη κ υπομονη κ φυσικα ρεαλιστικους στοχους καθε φορα! Εδω ειναι 2 φωτο πριν μια βδομαδα μετα απο 2 1/2 μηνες προπονηση.Θελω να πιστευω πως θα καταφερω να φυγει κι αλλο το χαλαρωμα (ηταν μεγαλη απωλεια,50 κιλων) και μετα απο τοσα χρονια αρχιζω κ βλεπω μια μικρη βελτιωση





    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lily89 : 06-06-18 στις 16:45
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 06-06-18 16:32 #27
    Προεπιλογή
    Α και μια αλλη ερωτηση αν καποιες μερες στο μεσημεριανο βαλω πατατα βραστη αντι για ρυζι ειναι πολλα 200 γραμμ; η να παω κ εκει στα 150;


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 06-06-18 17:09 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φυσικα κα να ρωτησεις. Περα απο τις απαντησεις που σου εδωσαν τα ιππολοιπα παιδια (και που συμφωνω 100% μαζι τους) ακου και ενα αλλο λογο, κατι που εχω δει πΑμπολες φορες....

    Οσες κοπελες ερχονται γυμναστηριο, αρχιζουν καθημερινα κοιλιακους, και οταν τις ρωτας "γιατι" σου απαντουν οτι θελουν να γινουν πιο γρηγορα, ε αυτες ειναι και που μετα απο ενα μηνα που δε θα εχουν δει καμια διαφορα με πριν, θα τα παρατησουν.
    1000% σωστοος ημουν ετσι ακριβως κ εγω τοσα χρονια αλλα ν σ πω την αληθεια τοτε το εκανα απο αγγαρεια.Τωρα ειναι η πρωτη φορα που πραγματικα απολαμβανω την ωρα μου εκει ηρεμω κ κανω κατι καλο για μενα ταυτοχρονα.Το σωμα καποια στιγμη ελπιζω πως θα φτιαξει. Με επιμονη κ υπομονη κ φυσικα ρεαλιστικους στοχους καθε φορα!



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lily89 : 06-06-18 στις 17:23
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 06-06-18 17:13 #29
    Προεπιλογή
    σορρυ ποσταρα 2 φορες την ιδια απαντηση θα το μαθω που θα παει
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lily89 : 06-06-18 στις 17:22
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-06-18 19:45 #30
    Προεπιλογή
    Μπορείς να βάλεις βραστή η ψητή πατάτα για να το αλλάξεις με το ρύζι,τα 200 g είναι ok αντιστοιχούν σε μια μέτρια στο μέγεθος πατάτα.

    Οι φωτογραφίες που έβαλες είναι παλιές η τωρινές ? Αν είναι τώρα έτσι είσαι σε πολύ καλή κατάσταση.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία