Σελίδα 3 από 37 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 555
  1. 20-02-09 18:41 #31
    Προεπιλογή
    Εγω θελω να πιστευω πως θα κανει δουλεια ο Μεσσιας (και κοι φιλοι του).. Αλλιως ειναι πολυ κριμα να καθομαστε να μιλαμε και να ξαναμιλαμε για ολα αυτα και να μην βγαζουμε και τιποτα στο τελος.!

    Απλα φετος, ποσταρε και τα αποτελεσματα ολα, να μην υπαρχουν αμφιβολιες....

    (ελεγξτε και την καινουργια, την ελληνικη πρωτεινη ρε Μεσσια!!.. )
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-02-09 18:46 #32
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    ήδη έχουν κάνει μία ανάλυση ρε συ ασδφ. και τι λες για καλσόν και μλκς. άμα δεν πείθεσαι ή δε συμφωνείς με κάτι υπάρχει και καλύτερος τρόπος να το εκφράσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-02-09 19:05 #33
    Προεπιλογή
    Το υφος μου ηταν χαλαρο δεν ειχα προθεση να θιξω κανενα απλα ειναι κουραστικο να επαναλαμβανετε η ιδια ιστορια καθε χρονο.... Οσοι εχουν results να τα δειξουν, απλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-02-09 21:30 #34
    Προεπιλογή
    asdf,η γνώμη σου είναι σεβαστή,αλλα δεν παύει να είναι γνώμη σου.....Δεν έχεισ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΊΩΜΑ ΠΊΣΩ ΑΠΟ ΜΙΑ ΚΩΛΟΟΘΟΝΗ ΝΑ ΜΟΥ ΜΙΛΑΣ ΤΟΙΟΥΤΟΤΡΟΠΟΣ.....δεν προσέβαλα κανέναν,κι ούτε κι εσένα.....η γνώμη του καθενός,αφορά τον καθένα,και δεν φταίω εγώ σε τπτ να ακούω σαχλαμάρες για καλσόν κτλ....
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-02-09 21:33 #35
    Προεπιλογή
    Εισαι νεο μελος και ετσι ισως να μην εχεις συνηθησει το υφος μου. Δεν ειχα καμια προθεση να θιξω τπτ. Λεω απλα την αποψη μου και μια που το φερε η κουβεντα να πω και μια παροιμια .... "με τα λογια χτιζεις ανωγεια και κατωγια..."
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-02-09 21:37 #36
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.918
    Προεπιλογή
    m3ssias,

    δεν είχε κακό σκοπό ο adsf, παρεξήγηση έγινε, ο γραπτός λόγος τα έχει αυτά, τον γνωρίζω και δεν θα στην έλεγε έτσι, πίστεψέ με.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-02-09 21:57 #37
    Προεπιλογή
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-02-09 22:58 #38
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    υπαρχει μεγαλη φημολογια και οτι στην ελλαδα υπαρχει εργαστηριο που παραγει πολυ γνωστη μαρκα.Ποια ειναι δεν μου ειπανε για λογους διακριτικοτητας.Στην βουλγαρια παραγουνε και universal και εχει μπει και η ιντερπολ στην μεση για να βγαλει ακρη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-02-09 03:20 #39
    Το avatar του χρήστη SiCkOheL

    Εγγραφή
    04-11-2008
    Περ.
    United Kingdom
    Μηνύματα
    251
    Προεπιλογή
    εγώ και ο tezas είμαστε Reflexakides οποτε δεν ανησυχούμε
    Πάω εδώ στο εργοστάσιο διπλα που είμαι τα περνώ από μέσα και του στέλνω προμήθεια
    Είναι Bασανιστικό, Aλλά Aκόμα Eχω Πολύ Δρόμο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 21-02-09 03:39 #40
    Προεπιλογή
    Αληθεια, ποση ποσοτητα χρειαζεται να δωσεις για την αναλυση ενος προιοντος??
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 21-02-09 04:56 #41
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gk
    Αληθεια, ποση ποσοτητα χρειαζεται να δωσεις για την αναλυση ενος προιοντος??
    κάποιος μου είχε πει ένα κυπελάκι για τεστ ούρων είναι αρκετό. μία φίλη που ήταν να μου κάνει ένα τεστ μου ζήτησε (στην τύχη) 300γρ κι εγώ τα έδωσα ο λαλάκας
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-02-09 12:30 #42
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο slaine
    κάποιος μου είχε πει ένα κυπελάκι για τεστ ούρων είναι αρκετό. μία φίλη που ήταν να μου κάνει ένα τεστ μου ζήτησε (στην τύχη) 300γρ κι εγώ τα έδωσα ο λαλάκας
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-02-09 20:16 #43
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή Re: Συμπληρώματα στο.....χημείο
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m3ssias
    Πρίν κανα χρόνο γινόταν μάχη στο γυμναστήριο για τις πρωτείνες.......ο καθένας υποστήριζε την εταιρία του......αλλες εταιρίες τις αμφισβητούσαμε.....και κάποιοι είχαν και διάφορες παρενέργειες απο τα supps που χρισημοποιούσαν.....Έτσι μαζευτήκαμε όλοι,και για να βγάλουμε μια άκρη αποφασίσαμε να δώσουμε στο χημείο(ο χημικός εκεί ήταν επίσης ββ στο gym..)....τα κουτιά που δώσαμε ήταν τα εξής:

    All-stars -triplex
    EAS -Myoplex
    Optimum -Whey(100% Gold κτλ..)
    Optimum -Whey(100% Gold κτλ..),η οποία κόστιζε 50ευρο τα 9 κιλα!!!!!!
    Met-rx -Supreme Whey
    All-stars -ECA
    Muscletech -Nitrotech

    Τα αποτελέσματα ήταν τα εξής:


    All-stars -triplex βρέθηκαν παραπάνω ουσίες απο αυτές που αναγράφονται(ίσως προορμονες,μεγάλες ποσότητες αλατιού/ζάχαρης...κ.α..)
    EAS -Myoplex Αυτό το προιόν ήταν καθαρό,είχε ακριβώς ότι έγραφε....
    Optimum -Whey(100% Gold κτλ..) Κι εδώ βρέθηκαν περεταίρω ουσίες απο τις αναγραφόμενες...
    Optimum -Whey(100% Gold κτλ..),η οποία κόστιζε 50ευρο τα 9 κιλα!!!!!! Εδώ το ποσοστό πρωτείνης ήταν πολυ χαμηλό....αντιθέτως η σκόνη ήταν πλούσια σε ζάχαρη και αλάτι,άνθος αραβοσίτου(γι αυτό και δεν διαλύονταν στο σείκερ...)
    Met-rx -Supreme Whey Αυτό το προιόν ήταν καθαρό,είχε ακριβώς ότι έγραφε....
    All-stars -ECA Εδώ αν και λιποδιαλύτης,προς έκπληξη όλων βρέθηκε πως περιείχε clenbuterol!!
    Muscletech-Nitrotech Εδώ ηταν που έγινε χαμός....εκτός του ότι περιείχε πολύ ζάχαρη,είχε επίσης και πολλές άγνωστες ουσίες...(ίσως προορμονες....)


    Έτσι λοιπόν,αμα κι εσείς έχετε αμφιβολίες για το συμπλήρωμα(που πολλοί πέρνουν με τη σέσουλα!!!) που έχετε στην αγκαλιά σας ,καλό θα ήταν να το πάτε για ένα Τέστ Παπ......
    These labs results have a lot to be desired
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

  14.  

  15. 24-02-09 23:06 #45
    away
    Εγγραφή
    21-06-2008
    Περ.
    Ναύπλιο
    Μηνύματα
    4.833
    Προεπιλογή
    μαλλον οχι desired αλλά κάτι άλο ήθελε να πει ο ποιητής....
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 37 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία