Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 19
  1. 23-06-18 22:03 #1
    Προεπιλογή ΙΕΚ Προπονητικής
    Καλησπέρα,ενδιαφέρομαι απο Σεπτέμβρη να γραφτω σε ιεκ προπονητικής και θα ηθελα πληροφορίες απο καποιον που γνωρίζει.Υπάρχει οριο ηλικιας ; ειμαι 30 ετων ,ειναι αργά ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-06-18 20:58 #2
    Προεπιλογή Kαλησπέρα σας,εδω λιονταράκι!!!!!
    Γεια σας, ειμαι νεο μέλος ,30 ετων ασχολούμαι με τη γυμναστική,το τρέξιμο και το ποδήλατο και θα με ενδιέφερε αν δεν ειναι αργα να το σπουδάσω το θεμα της γυμναστικής και να ασχοληθω επαγγελματικά μεσω του ιεκ της προπονητικής.Θα ηθελα τις γνωμες σας σχετικα με αυτο
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-06-18 21:10 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γεια χαρα κοπελια, εχεις καποιες γνωσεις πανω στο θεμα οταν λες οτι "αχολεισαι" η ετσι γενικα επειδη εχεις γραφτει σε καποιο γυμναστηριο κ τρως "υγιεινα" θες να ασχοληθεις με κατι τετοιο..?
    επισης πανω σε ποιο αθλημα θες να γινεις προπονητρια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-06-18 21:17 #4
    Προεπιλογή
    Καλός ήρθες
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-06-18 21:20 #5
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    να μην το κάνεις γιατί έχουμε πήξει στους περσοναλ τρέινερς των ιεκ και των ιαφα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-06-18 21:29 #6
    Προεπιλογή
    Εχω γνωσεις γενικές μονο και εμπειρικά ,για κατι περισσοτερο,πιο σοβαρό και πιο καλό θελω να σπουδάσω. Θα με ενδίεφερε το personal οχι δηλ να κανω προπονησεις σε καποιο συγκεκριμένο αθλημα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-06-18 21:36 #7
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    personal δλδ σε ατομα που κανουν βαρη ας πουμε?
    γιατι δεν το ξεκαθαριζεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-06-18 21:45 #8
    Προεπιλογή
    Ναι στα βαρη και γενικώς την ατομική ασκηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-06-18 21:49 #9
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ε, φυσικα κ μπορεις ποτε δεν ειναι αργα..εδω το κανουν τοσοι κ τοσοι ου ειναι ασχετοι κ χωρις να εχουν σπουδασει κ τπτ..τωρα βεβαια ,για το επαγγελματικο κομματι που αναφερεις δεν ξερω κατα ποσο θα σε καλυψει το personιλκι στα προς το ζειν..εκτος αν το κανεις για χομπυ οπως οι περισοτεροι κ εχεις κατι αλλο ταυτοχρονα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-06-18 21:52 #10
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.564
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liontaraki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γεια σας, ειμαι νεο μέλος ,30 ετων ασχολούμαι με τη γυμναστική,το τρέξιμο και το ποδήλατο και θα με ενδιέφερε αν δεν ειναι αργα να το σπουδάσω το θεμα της γυμναστικής και να ασχοληθω επαγγελματικά μεσω του ιεκ της προπονητικής.Θα ηθελα τις γνωμες σας σχετικα με αυτο
    Καλησπέρα.
    Γενικά υπάρχυν διάφορες σχολές σχετικά με το Personal Τraining, διαβασε εδω προς τις τελευταίες σελίδες .
    Απο εκεί και πέρα, επειδή ειναι επάγγελμα και εμπειρίας, τριβής, προσωπικής αναζήτησης πληροφοριών πλην των κλασσικών σημειώσεων που δίνουν οι σχολές, ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ,δημοσίων σχέσεων σε χώρους γυμναστικής, σκέψου αν είσαι διατεθειμένη να μπεις σε αυτο τον χώρο, καθώς θέλει αρχικά γνωριμίες και πλεον υπάρχει και κορεσμός.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-06-18 22:23 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liontaraki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα,ενδιαφέρομαι απο Σεπτέμβρη να γραφτω σε ιεκ προπονητικής και θα ηθελα πληροφορίες απο καποιον που γνωρίζει.Υπάρχει οριο ηλικιας ; ειμαι 30 ετων ,ειναι αργά ;
    καλησπερα φιλε μου, οριο ηλικιας δεν υπαρχει απλα να προσεξεις πολυ στην επιλογη του ΙΕΚ ας πουμε στο Αλφα δεν ειναι και τοσο καλα τα πραγματα εγω αυτο τελειωσα και πραγματικα ηταν πεταμενα λεφτα δεν αξιζε.. και μετα πηγα σε ιδιωτικο για να τελειωσω personal trainer γενικα στα ιεκ αλφα δεν γινεται μαθημα πολυ βαβουρα σκαρτη διοικηση με το ζορι μας πηγαιναν σε γηπεδα για πρακτικη επρεπε να τους παρακαλαμε για πολυ καιρο και πηγαμε 3-4 φορες μονο.. βεβαια εκει δεν εφταιγαν εκεινοι γιατι ολο λεγαμε να μας πανε και δεν πηγαιναμε ποτε, οποτε θα ελεγα πως τα πραγματα ειαι 50-50
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-06-18 23:06 #12
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lila_1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    να μην το κάνεις γιατί έχουμε πήξει στους περσοναλ τρέινερς των ιεκ και των ιαφα
    σκληρη και αδιστακτη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-06-18 22:03 #13
    Προεπιλογή
    Σκέφτομαι να παω σε δημόσιο ιεκ και οχι σε ιδιωτική σχολη.Σα 2η εργασία part time το σκέφτομαι πιο πολύ.Βεβαια αν ζητηθει σε καποια πιο σταθερη θεση και τυχει να εχω βγαλει το ιεκ και να μετρήσει καλώς .Νομιζω ομως οτι παίρνουν μονο απο τεφαα σε θεσεις καλες στα γυμναστηρια ,σε δημους,κλπ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-06-18 22:24 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο liontaraki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκέφτομαι να παω σε δημόσιο ιεκ και οχι σε ιδιωτική σχολη.Σα 2η εργασία part time το σκέφτομαι πιο πολύ.Βεβαια αν ζητηθει σε καποια πιο σταθερη θεση και τυχει να εχω βγαλει το ιεκ και να μετρήσει καλώς .Νομιζω ομως οτι παίρνουν μονο απο τεφαα σε θεσεις καλες στα γυμναστηρια ,σε δημους,κλπ.
    τι εννοεις σε θεσεις καλες στα γυμναστηρια?? εγω που τελειωσα ιδιωτικο δουλευω επιβλεψη οργανων σε γυμναστηρια και κανω και καποια περσοναλ, αλλα ναι για δημο πρεπει να εχεις τελειωσει πανεπιστημιο
    I like the color red because it’s a fire. And I see myself as always being on fire
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-06-18 22:51 #15
    Προεπιλογή
    Αυτο που κανεις και εσυ δηλ επίβλεψη και να βγαζω προγράμματα για ασκουμενους σε καποιο γυμναστηριο.Δηλ οχι μονο να το ασκώ ελεύθερα και αοριστα αλλα αν θα μπορω να βρω εργασια σε γυμναστηριο .Επιπλεον και για εργασία σε καποια κατασκήνωση θα με ενδιεφερε αλλα και εκει ισως να θελουν καποιον απο πανεπιστημιο
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία