Επισης μου ειπατε να αποδειξω κατι.
Και αμα, λεω ενα πιθανο σεναριο αμα. Ψεματα λεω, "τρολλαρω"οπως λετε ολοι εσεις στο ιντερνετ.
Ενα σεναριο περιγραφω, ας πουμε οτι με το σκεπτικο σας ειμαι απλα ενας χοντρος κοντος φλωρος που δεν ξερει τι του γεινεται και αραδιαζει μπαρουφες.
Και αμα εχω καλυτερο σωμα απο ολους εσας που με κραζετε τωρα, και δεν το βγαζω γιατι ανησυχω μην μαθευτει ποιος ειμαι τι γεινεται?
Δηλαδη εκει μετριεται η γνωση? Στο πιος ειναι ο πιο φουσκωτος? Οι προπονητες ολυμπιονικων που ειναι κατι ευτραφεις κυριοι στα 50 τους, δεν ξερουνε τι λενε δηλαδη? Οποιος εχει το μεγαλυτερο δικεφαλο νικαει τους παντες και στις ακαδημαικες γνωσεις?
Ειστε σοβαροι τωρα? Μετριεται η γνωση στη βιομηχανικη υποσταση του σωματος, και την αντιδραση του σε ερεθισματα στους μυς, και στις ορμονες με τον ογκο?
ΕΙΣΤΕ ΣΟΒΑΡΟΙ?
5% φυσικα ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ, ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΑΝΘΡΩΠΕ? ΤΙ ΛΕΣ? Ο FRANK ZANE ΕΙΧΕ 6% ΟΤΑΝ ΝΙΚΗΣΕ ΤΟΝ ARNOLD ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ Ο "CHEMIST"ΤΗΣ ΕΠΟΧΗΣ ΤΟΥ! ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ BULKING ΠΟΤΕ!!!!!!!!!!!!!!
ΑΚΟΥΣ ΤΙ ΛΕΣ?, 5% ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΝΑ ΦΑΙΝΕΣΑΙ ΣΑΝ ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΕΙΚΟΝΑ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ. ΕΔΩ ΑΤΟΜΑ ΦΤΑΝΟΥΝΕ ΣΤΟ 6,5 ΓΙΑ 5 ΜΕΡΕΣ, ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΟΝΤΑΙ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΓΙΑ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΙ ΑΙΜΑ ΣΩΣΤΑ ΣΤΟ ΣΩΜΑ ΤΟΥΣ!!!!!!
ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!
Ποπο τι λενε στους καινουριους, ΠΟΠΟ ΤΙ ΛΕΝΕ!