Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 40
  1. 29-07-18 17:29 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    πιστευεις οτι ενας αντρας 55 κιλα πρεπει να κανει διαιτες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-07-18 16:27 #17
    Banned
    Εγγραφή
    23-07-2018
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή s
    Δεν παιζει ρολο τι πιστευω εγω η εσεις κυριε.
    Αμα το ατομο νιωθει ανασφαλειες μη εχωντας κοιλιακους, ν, και τα λοιπα. Τοτε οι επαγγελματικες η μη αποψεις ειναι περιττες.
    Ναι 55 κιλα, αντικειμενικα ειναι υπερβολικα λιγα εκτος αμα ειναι νανος. Αλλα, μεσα του ψυχολογικα νιωθει οτι το θελει, ποιος ειμαι εγω η εσεις να το πουμε τι πρεπει να θελει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-07-18 17:18 #18
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Επισης μπορει να θελει να πεθανει κιολας απο νευρικη ανορεξια, εγω δεν σκοπευω να ειμαι συνεργος λεγοντας του αυτο που θελει να ακουσει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-07-18 21:47 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ioannis Duff Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επισης μπορει να θελει να πεθανει κιολας απο νευρικη ανορεξια, εγω δεν σκοπευω να ειμαι συνεργος λεγοντας του αυτο που θελει να ακουσει.
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-07-18 23:22 #20
    Banned
    Εγγραφή
    23-07-2018
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή l
    Ευτυχως τοτε για εσας που η νευρικη ανορεξια ειναι δυσκολο να συμβει στους αντρες.
    Φαινεται οτι δεν δωσατε βαση στο ποστ του κυριου, και ο ιδιος παιδευεται με την διαιτα, το οποιο σημαινει οτι του αρεσει να τρωει.
    Αρα, η νευρικη ανορεξια ειναι σχεδον αδυνατο σεναριο. Φαινεται πως εχετε μπερδεψει τα μοντελα της βικτοριας secret" με τους νεους που θελουνε να πανε στη παραλια. Ο κυριος θελει απλως να δει τους κοιλιακους του, δεν θελει να κανει καριερα σε κορεατικο modeling.
    Παρακαλω μην τα μπερδευετε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-07-18 23:50 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Μιλαμε για ατομο που τρωει 120 πρωτεινη 10 υ/ες και 25 λιπαρα και προπονηται με βαρη, αρα θελει και καποιους μυς να εχει πανω του πιστευω. Με 10 υ/ες και θερμιδες κατω απο 1000 λογικο ειναι να εχει και προβλημα με το στηθος, αφου χανοντας σκληραδα πυκνοτητα και μυικη μαζα πρωτα χανουμε στα αδυνατα σημεια μας που τυχαινει τωρα να ειναι το στηθος. Σε μενα συμβαιβει στα χερια πρωτα να γινονται φλατ και να χανουν μυς ειδικα οι δικεφαλοι. Θελει αναθεωρηση η διατροφη και να αυξηθει υ/ας , αλλιως δε προκειται να οδηγησει πουθενα αυτο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 31-07-18 00:11 #22
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Άκομα και τα μοντέλα της Βικτόριας secret καταναλώνουν περισσότερες από 1000 θερμίδες

    http://www.bovary.gr/my-best/7767/mo...ides-tin-imera

    Προς τον starter, αναθεώρησε την διατροφή και ασκήσεις για στήθος εκτός από πιέσεις υπάρχουν και άλλες όπως chest flyes, cross over κ.λπ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-07-18 01:21 #23
    Banned
    Εγγραφή
    23-07-2018
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή d
    Ναι, τα αδυνατα σημεια γεινονται flat, ειναι αληθεια αυτο στη διαιτα-γραμμωση. 100%. Το εχω προσεξει ειναι αληθεια, και υπαρχει επιστημονικη εξηγηση.
    Ο κυριος απο το αρκαμ απο πανω βρηκε ενα αρθρο που ισχυριζεται οτι τα μοντελα τρωνε 3000 θερμιδες.
    Μηπως βαζουνε και 140 κιλα μπαρα στηθους? Και πανε και σε strongman competitions? Η μηπως παραγγελνουνε σουβλακια καθε μερα πριν βγαλουνε το καινουριο twilight?, Μηπως τρωνε και μερεντα πριν βγουνε στη πασαρελα? Γιατι 3000 θερμιδες ειναι σχεδον μια πιτσα. Δηλαδη επειδη το λεει σε ενα αρθρο αυτο το καθιστα αληθεια?
    Μηπως ειναι και παρθενες επισης?
    Η μηπως καποιος απο ολους σας εφτασε 6% Λιπος τρωγοντας πανω απο 1200 θερμιδες?
    Αμα το εκανε κανεις σας, τοτε παρακαλω μοιραστειτε τον τροπο, θα σας δωσω και χρηματα και ολας δεν το λεω ειρωνικα.
    Μαλιστα βαζω και ενα στοιχημα.
    Οποιος φυσικος, απο ολους σας, σε ολο το forum, η σε ολα τα forum στη γη, μεινει στο 5% λιπος πανω απο ενα μηνα και δεν λιποθυμισει θα του δωσω το σπιτι μου, κυριολεκτικα. Δεν μιλαω ειρωνικα, ουτε σαρκαστικα. Αν ζειτε βεβαια.
    3000 θερμιδες λεει, και το χρησιμοποιει και σαν παραδειγμα για να ειρωνευτει. Καντε μια λιπομετρηση κυριε αρκαμ, θα δειτε οτι δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα. Ακομα και στα δαχτυλα των ποδιων παει το λιπος, δεν μπορεις απλα να πεταξεις ενα προγραμμα σε καποιον και να πεις "κανε αυτο ρε, βαλε μαζα, και μετα γραμμωση".
    Γιατι εγω γνωριζω, οτι ακομα και επαγγελματιες απο Mister Olympia, κανουνε διαιτες σκληρες και επιπονες για να φτασουνε σε αριθμους κατω απο 6%, και ειναι γνωστο οτι παιρνουνε ΤΟΝΟΥΣ φαρμακων για να το φτασουνε. Ορισμενες φορες οι κυριοι λιποθυμισανε και στην σκηνη!
    Μιλατε για μονοψηφιους αριθμους, λες και ειναι μια βολτα στο παρκο. Καταλαβαινετε οτι το σωμα δεν φτιαχτηκε ποτε για να εχει τελειο definition η για να βλεπεις φλεβες στους κοιλιακους σωστα? Και ναι, η διαιτα που περιεγραψε ο κυριος ειναι οτι χειροτερο για καποιον χωρις μαζα καινουριο, θα φερει προβληματα στην υγεια, στον υπνο, και σιγουρα και στον ογκο.
    Αλλα ξερετε κατι? Η υγεια δεν ητανε ποτε ο στοχος του bodybuilding, και ουτε προκειται να γεινει.
    Τωρα αμα θελει καποιος να εχει δυο καλαμακια φρεντοτσινο για χερια για να εχει το πολυποθητο"six pack", δικαιωμα του και καμαρι του.
    Το τι κανει με την υγεια του, ειναι ξεκαθαρα δικο του προβλημα. Ζητησε μια συμβουλη και ολοι ορμηξατε να τον φατε σαν παλαιοι "στον καινουριο". Λες και δεν εχει αρκετα προβληματα με το στοχο που εβαλε.
    Λες και εσεις δεν κανατε ποτε λαθη οταν γυμναζοσασταν για πρωτη φορα, η ακομα και τωρα.

    Προτεινετε τρεις ασκησεις σε καποιον, χωρις να ξερετε το σωματοτυπο του, το μηκος των χεριων του, το στερνο του, τι προβληματα μπορει να εχει στον καρπο/στους τενοντες/, τι θετικα προτερηματα μπορει να εχει, και μετα λετε"Κανε αυτο".
    Δεν εχετε ιδεα γιατι πραγμα μιλατε ολοι σας, flyes και cross over λεει ο αλλος, σε ατομο που θελει αυξηση ογκου στο στηθος και ειναι 1,65, του λεει ασκησεις που ειναι φτιαγμενες για ολοκληρωση και απομονωση, σε διαιτα και ολας που οι τενοντες γεινονται πιο αδυναμοι, και οι ασκησεις αυτες χτυπανε εκει ξεκαθαρα πολυ παραπανω απο τις πιεσεις.
    Ειστε εντελως αμαθης περι του θεματος, κυριε αρκαμ. Ουτε καν ημι-μαθης.
    Γνωση περι ανατομιας μηδεν.
    Πιθανοτατα δεν ξερετε καν απο που πηρε τα flyes to bodybuilding, και θα χρειαστει να το googlarete για να μου την <<πειτε>>.
    Τελειωσα με ολου σας κυριοι, αμα καποιος θελει συμβουλη ειμαι εδω. Αλλα σε εξυπνακηδες παλααιας σχολης, που δεν ξερουνε καν ποσες μυικες ομαδες εχει ενα ανθρωπινο ανδρικο σωμα, δεν εχω να πω τιποτα περισσοτερο απο αυτο.

    Μορφωθειτε, το bodybuilding/η πυγμαχια/ το μμα/ τα καλισθετικς/ η διατροφη/ και η δυναμη/ δεν ειναι ποδοσφαιρο, ειναι ολες επιστημες που εχουνε σχεση με το σωμα. Η παραμικρη λεπτομερεια τα αλλαζει ολα, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΕΤ Η ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ!
    Τελειωσα μαζι σας. Επαναλαμβανω, οποιος θελει συμβουλες θα κανω οτι καλυτερο μπορω. Οι υπολοιποι, με σεβασμο, αγαπη και καλοσυνη.
    ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 31-07-18 02:11 #24
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Πολλα,προσωπικα και ασκοπα λογια. Το θεμα ηταν αδυναμο στηθος και αυτο σχετιζεται περισσοτερο με τη διατροφη του και μετα τα κιλα που ειναι. Η ειρωνεια δε θα βοηθησει ειδικα με αναφορες σε β πληθ. Ξερω ατομα που κρατανε 5 - 6% νατουραλ σχεδον ολο το χρονο , αλλα κρατα τη περιουσια σου.Αμα θες να δειξεις γνωσεις , αποδειξε οτι εχεις , με το να μιλας γενικα πραγματα και να λες μετα εγω ειμαι παντογνωστης σε ολους τους τομεις και οποιος ειναι καλος μαζι μου ρωταει και οποιος δεν ειναι μακρια σαν να εισαι κατι το παν και ολοι προσκυναμε εδω μεσα περιμενοντας απαντηση απο σενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 31-07-18 09:24 #25
    Προεπιλογή
    Ποσοστά λίπους 5-6% και ακόμα μικρότερα, είναι απολύτως φυσιολογικά και υγιεινά και για μεγάλες χρονικές περιόδους (χωρίς φάρμακα), αυτό δε σηκώνει συζήτηση φίλε Parekshghmenos. Δεν ξέρω από που έχεις αυτές τις πληροφορίες, αλλά θέλω να σε διαβεβαιώσω ότι δεν ισχύουν.
    Βεβαίως και μπορείς να φας πολύ παραπάνω από 1200 θερμίδες και να πέσεις κάτω από 6%, κι αυτό είναι σίγουρο, εξαρτάται από το άτομο και τις διατροφικές του επιλογές.
    Από την άλλη, εννοείται ότι μπορεί ένας άνθρωπος 1,65 ύψος και 55 κιλά να θέλει να κατεβάσει κι άλλο τα επίπεδα λίπους του αν είναι διψήφια, δεν υπάρχει κάτι λάθος ή περίεργο σ' αυτό. Όσο μικρότερα ποσοστά λίπους έχεις, τόσο πιο εύκολο είναι να βάλεις μυϊκή μάζα μετά, αυτό είναι σίγουρο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-07-18 09:56 #26
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Parekshghmenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι, τα αδυνατα σημεια γεινονται flat, ειναι αληθεια αυτο στη διαιτα-γραμμωση. 100%. Το εχω προσεξει ειναι αληθεια, και υπαρχει επιστημονικη εξηγηση.
    Ο κυριος απο το αρκαμ απο πανω βρηκε ενα αρθρο που ισχυριζεται οτι τα μοντελα τρωνε 3000 θερμιδες.
    Μηπως βαζουνε και 140 κιλα μπαρα στηθους? Και πανε και σε strongman competitions? Η μηπως παραγγελνουνε σουβλακια καθε μερα πριν βγαλουνε το καινουριο twilight?, Μηπως τρωνε και μερεντα πριν βγουνε στη πασαρελα? Γιατι 3000 θερμιδες ειναι σχεδον μια πιτσα. Δηλαδη επειδη το λεει σε ενα αρθρο αυτο το καθιστα αληθεια?
    Μηπως ειναι και παρθενες επισης?
    Η μηπως καποιος απο ολους σας εφτασε 6% Λιπος τρωγοντας πανω απο 1200 θερμιδες?
    Αμα το εκανε κανεις σας, τοτε παρακαλω μοιραστειτε τον τροπο, θα σας δωσω και χρηματα και ολας δεν το λεω ειρωνικα.
    Μαλιστα βαζω και ενα στοιχημα.
    Οποιος φυσικος, απο ολους σας, σε ολο το forum, η σε ολα τα forum στη γη, μεινει στο 5% λιπος πανω απο ενα μηνα και δεν λιποθυμισει θα του δωσω το σπιτι μου, κυριολεκτικα. Δεν μιλαω ειρωνικα, ουτε σαρκαστικα. Αν ζειτε βεβαια.
    3000 θερμιδες λεει, και το χρησιμοποιει και σαν παραδειγμα για να ειρωνευτει. Καντε μια λιπομετρηση κυριε αρκαμ, θα δειτε οτι δεν ειναι τοσο απλα τα πραγματα. Ακομα και στα δαχτυλα των ποδιων παει το λιπος, δεν μπορεις απλα να πεταξεις ενα προγραμμα σε καποιον και να πεις "κανε αυτο ρε, βαλε μαζα, και μετα γραμμωση".
    Γιατι εγω γνωριζω, οτι ακομα και επαγγελματιες απο Mister Olympia, κανουνε διαιτες σκληρες και επιπονες για να φτασουνε σε αριθμους κατω απο 6%, και ειναι γνωστο οτι παιρνουνε ΤΟΝΟΥΣ φαρμακων για να το φτασουνε. Ορισμενες φορες οι κυριοι λιποθυμισανε και στην σκηνη!
    Μιλατε για μονοψηφιους αριθμους, λες και ειναι μια βολτα στο παρκο. Καταλαβαινετε οτι το σωμα δεν φτιαχτηκε ποτε για να εχει τελειο definition η για να βλεπεις φλεβες στους κοιλιακους σωστα? Και ναι, η διαιτα που περιεγραψε ο κυριος ειναι οτι χειροτερο για καποιον χωρις μαζα καινουριο, θα φερει προβληματα στην υγεια, στον υπνο, και σιγουρα και στον ογκο.
    Αλλα ξερετε κατι? Η υγεια δεν ητανε ποτε ο στοχος του bodybuilding, και ουτε προκειται να γεινει.
    Τωρα αμα θελει καποιος να εχει δυο καλαμακια φρεντοτσινο για χερια για να εχει το πολυποθητο"six pack", δικαιωμα του και καμαρι του.
    Το τι κανει με την υγεια του, ειναι ξεκαθαρα δικο του προβλημα. Ζητησε μια συμβουλη και ολοι ορμηξατε να τον φατε σαν παλαιοι "στον καινουριο". Λες και δεν εχει αρκετα προβληματα με το στοχο που εβαλε.
    Λες και εσεις δεν κανατε ποτε λαθη οταν γυμναζοσασταν για πρωτη φορα, η ακομα και τωρα.

    Προτεινετε τρεις ασκησεις σε καποιον, χωρις να ξερετε το σωματοτυπο του, το μηκος των χεριων του, το στερνο του, τι προβληματα μπορει να εχει στον καρπο/στους τενοντες/, τι θετικα προτερηματα μπορει να εχει, και μετα λετε"Κανε αυτο".
    Δεν εχετε ιδεα γιατι πραγμα μιλατε ολοι σας, flyes και cross over λεει ο αλλος, σε ατομο που θελει αυξηση ογκου στο στηθος και ειναι 1,65, του λεει ασκησεις που ειναι φτιαγμενες για ολοκληρωση και απομονωση, σε διαιτα και ολας που οι τενοντες γεινονται πιο αδυναμοι, και οι ασκησεις αυτες χτυπανε εκει ξεκαθαρα πολυ παραπανω απο τις πιεσεις.
    Ειστε εντελως αμαθης περι του θεματος, κυριε αρκαμ. Ουτε καν ημι-μαθης.
    Γνωση περι ανατομιας μηδεν.
    Πιθανοτατα δεν ξερετε καν απο που πηρε τα flyes to bodybuilding, και θα χρειαστει να το googlarete για να μου την <<πειτε>>.
    Τελειωσα με ολου σας κυριοι, αμα καποιος θελει συμβουλη ειμαι εδω. Αλλα σε εξυπνακηδες παλααιας σχολης, που δεν ξερουνε καν ποσες μυικες ομαδες εχει ενα ανθρωπινο ανδρικο σωμα, δεν εχω να πω τιποτα περισσοτερο απο αυτο.

    Μορφωθειτε, το bodybuilding/η πυγμαχια/ το μμα/ τα καλισθετικς/ η διατροφη/ και η δυναμη/ δεν ειναι ποδοσφαιρο, ειναι ολες επιστημες που εχουνε σχεση με το σωμα. Η παραμικρη λεπτομερεια τα αλλαζει ολα, ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΕΤ Η ΕΝΑ ΓΕΥΜΑ!
    Τελειωσα μαζι σας. Επαναλαμβανω, οποιος θελει συμβουλες θα κανω οτι καλυτερο μπορω. Οι υπολοιποι, με σεβασμο, αγαπη και καλοσυνη.
    ΜΑΚΡΙΑ ΜΟΥ.
    Τρικυμία εν κρανίω.

    Πώς θα περιμένει όγκο στο στήθος ο starter μόνο με τις πιέσεις αν η διατροφή του δεν τον στηρίζει; Αυτό δεν το εξηγήσες στον starter ...

    Ότι πρότεινα, πρότεινα μετά την αναθεώρηση της διατροφής. Τώρα δεν έχει πολύ νόημα ότι και να κάνει.

    Δύο γραμμές έγραψα και ούτε αυτές δεν μπόρεσες να καταλάβεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-07-18 10:22 #27
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Parekshghmenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το στηθος, ισως να ειναι η δυσκολοτερη μυικη ομαδα για να παρει ομορφο αισθητικο σχημα, και οχι η μπαρες- η η πιεσεις δεν ειναι οτι καλυτερο για μαζα στο στηθος, σε ορισμενα ατομα χτυπανε παραπανω τρικεφαλα και ωμους παρα στηθος.
    Άρα, ποιες ασκήσεις είναι για μάζα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-07-18 11:26 #28
    Προεπιλογή
    Επιθετικότητα φουλ χωρίς ιδιαίτερο λόγο βλέπω,εάν έχεις κάποιες γνώσεις καλό είναι να τις μοιραστείς αλλά να δεχτείς και τον αντίλογο, γνώμη μου.
    Επίσης και το ποδόσφαιρο επιστήμη είναι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-07-18 11:38 #29
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χαράλαμπος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα, ποιες ασκήσεις είναι για μάζα;
    Αυτη ειναι η ερωτηση που ολοι περιμεναμε νομιζω

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο anton13 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποσοστά λίπους 5-6% και ακόμα μικρότερα, είναι απολύτως φυσιολογικά και υγιεινά και για μεγάλες χρονικές περιόδους (χωρίς φάρμακα), αυτό δε σηκώνει συζήτηση φίλε Parekshghmenos.
    Το οτι ο παρεξηγημενος εχει ανεβει σε ενα πολυ ψηλο καλαμι δεν σημαινει οτι οτι λεει ειναι αβασιμο. Πραγματικα απορω
    πως υπαρχουν ατομα που πιστευουν οτι ειναι απολυτως φυσιολογικο και υγιεινο το 5% λιπος για μεγαλες χρονικες περιοδους.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Parekshghmenos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ζητησε μια συμβουλη και ολοι ορμηξατε να τον φατε σαν παλαιοι "στον καινουριο". Λες και δεν εχει αρκετα προβληματα με το στοχο που εβαλε.
    Λες και εσεις δεν κανατε ποτε λαθη οταν γυμναζοσασταν για πρωτη φορα, η ακομα και τωρα.
    Προτρεχεις και εισαι αχρειαστα εριστικος στα σχολια σου. Δεν επεσα να φαω κανεναν, απλα του επισημανα οτι εχει λαθος στοχους. Και αυτο συμβουλη ειναι.
    Αν εκανα το ιδιο λαθος οταν ξεκινησα δεν φανταζεσαι ποσο θα ηθελα να μου πει καποιος οτι ξερεις κατι - εισαι μαλακας, μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-07-18 11:49 #30
    Banned
    Εγγραφή
    23-07-2018
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή
    Η απαντηση μου.

    Εσεις που ισχυριζεστε οτι 5-6% γεινεται φυσικα και υγειινα χωρις φαρμακο, και δεν δημιουργει ΣΟΒΑΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ. Ψαξτε την λεκη ηλεκτρολυτες.
    Η καντετο να σας δω,αντε περιμενω σας δεινω και ενα χρονο αμα θελετε.
    Φταστε 5% φυσικα, αμα ζησετε εχετε πανω απο 1 μηνα εχετε 500 ευρω. Δεν κανω πλακα.

    Ναι εχω καβαλησει καλαμι, δεν διαφωνω, δεν το επαιξα ουτε ταπεινος και δεν ειμαι ταπεινος η ωριμος. Αλλα ξερω τι λεω, εσεις δεν ξερετε.
    Ο αλλος λεει το θεμα ειναι"απλα για μαζα στηθους", ακομα δεν εχει απαντηθει αυτο που λετε για το τι βαζει μαζα καλυτερα στηθος.
    Ξερετε γιατι? Γιατι υπαρχουνε διαφορες στα σωματα που αλλαζουν ΤΑ ΠΑΝΤΑ, ενα εκατοστο παραπανω στη μπαρα στηθους και γεινεται πιο κουραστικη η μη ασκηση, μια παυση οτιδηποτε. Φυσικη, οχι bodybuilding, μικροτερα ακρα διανυουν μικροτερη αποσταση= λιγοτερη ενεργεια=λιγοτερη πιεση στον μυ, απλη λογικη.

    Ο αλλος λεει ξερω ατομα φυσικα που κρατανε 5-6 % ολο το χρονο.
    ΟΤΙ ΠΕΙΤΕ ΚΥΡΙΕ! ΟΤΙ ΠΕΙΤΕ! χααχχααχαχχ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία