Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 21
  1. 17-09-18 17:33 #1
    Προεπιλογή Προτάσεις για λιποδιαλύτη
    Καλησπέρα σας. Είμαι καινούργιος εδώ και θα ήθελα την γνώμη σας. Έχω ξεκινήσει ένα προγραμμα διατροφής για χάσιμο βάρους είμαι 91 κιλά με 1.81 ύψος. Και επίσης έχω ξεκινάει γυμναστήριο με αεροβιο σε Δίαδρομο μια ώρα και σε όργανα. Έχω τοπικό λυπος σε κοιλιά και στήθος. Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιον λυποδιαλυτη να τον συνδυάσω με τα παραπάνω που σας αναφέρω και να δω κάποιο αποτελέσμα. Και επίσης να μην έχει κάποια παρενέργεια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-09-18 17:58 #2
    Προεπιλογή
    Η διατροφή μου είναι αυτή με κάποιες μικρο αλλαγές από βδομάδα σε βδομάδα

    Όνομα: B23D725B-72D3-4482-B046-D28AF6E3EC4B.jpg Εμφανίσεις: 688 Μέγεθος: 170,0 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-09-18 19:43 #3
    Προεπιλογή
    πεταμενα λεφτα ειναι οι λιποδιαλυτες... τουλαχιστον αυτοι που υπαρχουν πλεον .κανε τι διατροφουλα σου το προγραμμα σου και θα ερθουν σιγα σιγα ολα
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-09-18 19:46 #4
    Προεπιλογή
    Δεν μας λες ποσο καιρό γυμνάζεσαι,τι προπονηση κανεις το να αναφέρεις όργανα ειναι αόριστο,ποσο καιρό κανεις αυτη την διατροφη,εχεις δώσει τον ανάλογο χρονο να δεις αν η διατροφη που κανεις μαζι με την προπονηση εχουν αποτελεσμα ?
    Οταν χάνουμε λίπος αυτο γίνεται συνολικά απο το σώμα δεν γίνεται να χάσουμε λίπος τοπικά πχ κοιλια η γλουτούς,θα μπορούσα να σου πω ενα σωρό λιποδιαλύτες όπως και πολλοί άλλοι,αλλα πραγματικα δεν εχει κανένα νόημα γιατι πιστεύω οτι δεν χρειάζεσαι λιποδιαλυτη αλλα μια αναπροσαρμογή στην διατροφη κατα κύριο λόγο και μετα στην προπονηση.
    Υ.Γ. η διατροφη που εχεις βάλει δεν φαίνεται καλα,προσπάθησα να την διαβάσω αλλα μου βγήκαν τα ματια,αν θες ξανα δοκίμασε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-09-18 20:32 #5
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Συγνώμη αλλά αυτή η διατροφή είναι για γυναίκα η για παιδάκι 10 χρόνων πόσο μάλλον για άνθρωπο 1.80 90 κιλά
    Τι είσαι για να τρως μισό στήθος κοτόπουλο?
    Και επίσης αν κολλήσεις στα κιλά από που θα κόψεις?
    Δεν άντεξα να τη διαβάσω όλη αλλά αν τη συνεχίσεις μαζί με βάρη και αερόβιο σε βλέπω να λιποθυμας

    Στο θέμα σου τώρα επειδή δεν χρησιμοποιώ γενικά λιποδιαλυτες δε γνωρίζω νσ σου πω αλλά με σωστή διατροφή και προπόνηση να ξέρεις ότι είναι τελείως περιττό συμπλήρωμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-09-18 00:18 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mono AEK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη αλλά αυτή η διατροφή είναι για γυναίκα η για παιδάκι 10 χρόνων πόσο μάλλον για άνθρωπο 1.80 90 κιλά
    Τι είσαι για να τρως μισό στήθος κοτόπουλο?
    Και επίσης αν κολλήσεις στα κιλά από που θα κόψεις?
    Δεν άντεξα να τη διαβάσω όλη αλλά αν τη συνεχίσεις μαζί με βάρη και αερόβιο σε βλέπω να λιποθυμας

    Στο θέμα σου τώρα επειδή δεν χρησιμοποιώ γενικά λιποδιαλυτες δε γνωρίζω νσ σου πω αλλά με σωστή διατροφή και προπόνηση να ξέρεις ότι είναι τελείως περιττό συμπλήρωμα
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-09-18 20:06 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Δημητρης 1924 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν μας λες ποσο καιρό γυμνάζεσαι,τι προπονηση κανεις το να αναφέρεις όργανα ειναι αόριστο,ποσο καιρό κανεις αυτη την διατροφη,εχεις δώσει τον ανάλογο χρονο να δεις αν η διατροφη που κανεις μαζι με την προπονηση εχουν αποτελεσμα ?
    Οταν χάνουμε λίπος αυτο γίνεται συνολικά απο το σώμα δεν γίνεται να χάσουμε λίπος τοπικά πχ κοιλια η γλουτούς,θα μπορούσα να σου πω ενα σωρό λιποδιαλύτες όπως και πολλοί άλλοι,αλλα πραγματικα δεν εχει κανένα νόημα γιατι πιστεύω οτι δεν χρειάζεσαι λιποδιαλυτη αλλα μια αναπροσαρμογή στην διατροφη κατα κύριο λόγο και μετα στην προπονηση.
    Υ.Γ. η διατροφη που εχεις βάλει δεν φαίνεται καλα,προσπάθησα να την διαβάσω αλλα μου βγήκαν τα ματια,αν θες ξανα δοκίμασε.
    Ξεκίνησα την Διατροφή πριν δυο εβδομάδες και διατροφή και γυμναστήριο. Από άσκηση κάνω πάντα 55 λεπτά διάδρομο και 2 μέρες κάνω όργανα για πόδια, χέρια πλάτη κ.α. 2 μέρες κάνω power plate εναλαξ με τα οργάνΑ και μια μέρα μόνο αερόβια.. και παλιότερα είχα χάσει τα κιλά μου χωρίς να πάρω λιποδιαλύτες αλλά η κοιλιά μου, τα πλαϊνά δεν είχα φύγει τελειως και έκανα αρκετή γυμναστική.. γιαυτο λέω μήπως να πάρω κατι
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-09-18 20:10 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mono AEK Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συγνώμη αλλά αυτή η διατροφή είναι για γυναίκα η για παιδάκι 10 χρόνων πόσο μάλλον για άνθρωπο 1.80 90 κιλά
    Τι είσαι για να τρως μισό στήθος κοτόπουλο?
    Και επίσης αν κολλήσεις στα κιλά από που θα κόψεις?
    Δεν άντεξα να τη διαβάσω όλη αλλά αν τη συνεχίσεις μαζί με βάρη και αερόβιο σε βλέπω να λιποθυμας

    Στο θέμα σου τώρα επειδή δεν χρησιμοποιώ γενικά λιποδιαλυτες δε γνωρίζω νσ σου πω αλλά με σωστή διατροφή και προπόνηση να ξέρεις ότι είναι τελείως περιττό συμπλήρωμα
    Είναι λιγα γιατί δεν είχα καλό μετοβολισμο.. και σκέψου με αυτή την διατροφή και άσκηση έχασα μόνο ένα κιλό..
    η κανονική μου διατροφή είναι η παρακάτω τώρα. Τι μου προτείνετε;;

    Όνομα: 2A2F0493-3922-402B-B769-945740032CF0.jpg Εμφανίσεις: 653 Μέγεθος: 153,5 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-09-18 00:40 #9
    Προεπιλογή
    Έχετε να μου προτείνετε κάτι;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-09-18 13:59 #10
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Στο post 8 δεν γράφεις ότι έχασες; Η κατάλαβα λάθος;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-09-18 14:03 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χαράλαμπος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο post 8 δεν γράφεις ότι έχασες; Η κατάλαβα λάθος;
    Ναι 700 γρ σε μια εβδομάδα με αυτό το προγραμμα αυτό εννοώ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-09-18 18:38 #12
    Προεπιλογή
    Κάποιος που να γνωρίζει για το shred - X ?? Που μου πρότειναν;
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 19-09-18 18:57 #13
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη TheWorst

    Εγγραφή
    12-12-2010
    Μηνύματα
    5.059
    Προεπιλογή
    Καλυτερα ακου τι σου λεει ο Φανης, γιατι αυτη ειναι η αληθεια. Δουλεψε το διατροφικο σου πλανο γιατι δεν ειναι κι οτι καλυτερο. Διαβασε μερικα πραγματα για τη διατροφη. Αυτα που ρωτας ειναι βασικα πραγματα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-09-18 21:08 #14
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pasxalisthess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Άρα δλδ πρέπει να τρώω λιγότερο;;
    Φιλε τα παιδιά που σου έχουν γραψει , στα έχουν πει "λιανά".
    Θα σου πρότεινα να διαβάσεις αυτο το άρθρο, για να αρχίσεις να παίρνεις μια ιδέα. Διατροφη για αρχαριους και οχι μονο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-09-18 21:51 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φιλε τα παιδιά που σου έχουν γραψει , στα έχουν πει "λιανά".
    Θα σου πρότεινα να διαβάσεις αυτο το άρθρο, για να αρχίσεις να παίρνεις μια ιδέα. Διατροφη για αρχαριους και οχι μονο...

    Έχω μπερδευτεί με τους υποθερμιδικα ίσοθερμιδικα... επίσης πως μπορώ να ξέρω πόσες θερμίδες καταναλώνω την ημέρα για να υπολογίσω το ισοθερμιδικα.. έχω μπερδευτεί αρκετά.. μπορείτε να με βοηθήσετε;;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία