Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 21 από 21
  1. 19-09-18 22:05 #16
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Γιατί πληρώνεις τζάμπα τον διατροφολόγο; Τον έχεις μόνο να σου βγάζει πρόγραμμα χωρίς να σου λύνει τις όποιες απορίες;

    https://bodybuilding.gr/forum/forumd...ιατροφή
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-09-18 22:54 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χαράλαμπος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γιατί πληρώνεις τζάμπα τον διατροφολόγο; Τον έχεις μόνο να σου βγάζει πρόγραμμα χωρίς να σου λύνει τις όποιες απορίες;

    https://bodybuilding.gr/forum/forumd...ιατροφή
    Θεωρώ πως είστε αρκετά εριστικοί. Είναι όροι και λεπτομέρειες που δεν τις γνώριζα πριν μου τις αναφέρατε πριν σε αυτό το ποστ. Στο διατροφολόγο πήγα όπως κάθε άνθρωπος για να ζητήσει βοήθεια να αν χάσει κάποια κιλά.
    Και είπα να μπω εδώ να ζητήσω κάποιες συμβουλές αλλά διαπιστώνω πως έκανα λάθος. Σορρυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-09-18 23:14 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ελα φιλε μην αρπαζεσαι, απλα πρεπει να καταλαβεις οτι δεν μπορει καποιος απο το 0 να καταλαβει καποια πραγματα αν δεν ξερει για τι πραγμα μιλαμε, οση βοηθεια κ να παρει απο αλλους.
    τι να κανουμε δλδ, ειναι πραγματα που θελουν διαβασμα κ να ασχοληθεις απο μονος σου να μαθεις οπως καναμε ολοι..αν ηταν ετσι ολοι θα ειμασταν μηχανικοι αυτοκινητων ,πιλοτοι κ δεν ξρω γω τι αλλο..θελει να τριφτεις λιγο με το θεμα αν σε ενδιαφερει για να αρχισεις να καταλαβαινεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-09-18 09:15 #19
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pasxalisthess Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θεωρώ πως είστε αρκετά εριστικοί. Είναι όροι και λεπτομέρειες που δεν τις γνώριζα πριν μου τις αναφέρατε πριν σε αυτό το ποστ. Στο διατροφολόγο πήγα όπως κάθε άνθρωπος για να ζητήσει βοήθεια να αν χάσει κάποια κιλά.
    Και είπα να μπω εδώ να ζητήσω κάποιες συμβουλές αλλά διαπιστώνω πως έκανα λάθος. Σορρυ
    Λάθος θεωρείς. Δεν ήταν σκοπός μου να στην... πω, απλά μια εύλογη απορία ειχα γιατί ενώ έχεις τόσα αναπάντητα ερωτήματα και έχεις μια άμεση επαφή με διατροφολόγο (τον οποίο πληρώνεις) δεν εκμεταλλευεσαι τις επισκέψεις σου.

    Αν θεωρείς πως ήμουν εριστικός, εγώ θεωρώ πως δεν δείχνεις σεβασμό στους συνομιλητές σου γιατί με το να απαντάς συνεχώς με ερωτήσεις χωρίς να ψάχνεις κάποιες ορολογίες και από μόνος σου (π.χ. google) η από τα λινκ που σου παραθέσαμε παραπάνω δεν δίνεις άλλη εντύπωση πέρα από αυτή που σου έγραψα.

    Καλοπροαίρετα στα γράφω...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-09-18 14:12 #20
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    δε νομιζω οτι καποιος ηταν εριστικος

    ισα ισα που πηρες αρκετες απαντησεις οι οποιες μαλλον δε σου αρεσαν και παραπομπες για να διαβασεις λιγο τις εννοιες που δεν κατανοεις
    ανταυτου αντι να διαβασεις συνεχισες να ζητας μασημενη τροφη την οποια ομως δε κατανοεις! φαυλος κυκλος..

    υγ. οι περισσοτεροι διατροφολογοι δινουν μια διατροφη με σκοπο απλα να χασεις χωρις να λαμβανουν υποψιν τις δραστηριοτητες σου και χωρις να γνωριζουν τις αναγκες σου οταν γυμναζεσαι που ειναι πολυ διαφορετικες αποταν απλα καθεσαι στο καναπε σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-09-18 18:49 #21
    Προεπιλογή
    Ακόμα και εγώ που είμαι ο πιο noobas απ'όλους,συμφωνώ με τους προηγούμενους!Μείνε στα βασικά!Διατροφή και προπόνηση!Προσωπικά έχω δοκιμάσει και το shred x rippedcore και το black burn που θεωρείτε κορυφή αλλά σε εμένα το black burn δεν δούλεψε!Και να σου πω γιατί δεν δούλεψε???Γιατί αντί να λιώνω στο γυμναστήριο,περίμενα από ένα μαγικό χάπι να χάσω κιλά!Πράγμα που δεν γίνεται και δεν υπάρχει κάτι τέτοιο!Στο μόνο που θα σε βοηθήσουν αφού καίγεσαι να μάθεις είναι στην εφύδρωση.
    Οσον αφορά το θέμα διατροφολόγοι δεν συμφωνώ απόλυτα!Εχω περάσει από 2 και για τα δικά μου κριτήρια είχα μείνει ικανοποιημένος
    Αν θες μια συμβουλή,κάτσε διάβασε αυτά που σου είπαν τα παιδιά,μάζεψε απορίες και κάτσε ρώτα τον διατροφολόγο σου!Αν δεν ξέρει να σου απαντήσει πολύ απλά πες του να αλλάξει επάγγελμα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12