Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 10-10-18 16:22 #1
    Προεπιλογή ΜΥΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ ΜΕ ΒΑΡΟΣ ΣΩΜΑΤΟΣ / ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΙΚΗ
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ,

    ΕΔΩ ΚΑΙ 1 ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΑ ΒΑΡΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΛΟΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΥΓΕΙΑΣ, Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΑ ΕΚΟΨΕ, ΜΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΣΑΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΥΣΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΟΥΤΕ 4ΚΙΛΟ ΝΑ ΣΗΚΩΣΩ.

    ΕΧΩ ΠΕΣΕΙ ΣΤΑ 53 ΚΙΛΑ, ΕΙΜΑΙ 1,67 ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ PUSH UPS KAI OI ΑΛΛΕΣ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΣΩΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥ ΒΑΡΟΣ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ. ΦΥΣΙΚΑ ΕΚΑΝΑ/ΚΑΝΩ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΕΡΜΙΔΕΣ ΜΟΥ.

    ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟ? ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΙΚΗ ΚΛΠ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΕΙΜΑΙ ΟΚ.


    ΑΡΓΥΡΩ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-10-18 17:39 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γεια χαρα..
    μηπως εχεις παρει καμια 2η γνωμη απο αλλο γιατρο για το προβλημα σου?
    συνηθως οι γιατροι οταν λενε "δεν κανει να σηκωνεις βαρη" ειναι λιγο υπερβολικοι..χωρις να γνωριω την φυση του προβληματος σου ακριβως, αυτο που μπορω να σου πω ειναι οτι κ μενα κ σε πολλους αλλους εχουν πει τα ιδια, αλλα φυσικα αυτο επ'ουδενι δεν ειχε σχεση μς την πραγματικοτητα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-10-18 13:03 #3
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    δεν εχουν αποτελεσμα οι ασκησεις με σωματικο βαρος πανω σου?κατι λαθος κανεις. δεν μπορει εγω που ειμαι πεπειραμενος αντρας 20 χρονια στα βαρη να εχω δει πολυ καλα αποτελεσματα με ασκησεις με σωματικο βαρος.εκτος και αν δεν μπορεις να δωσεις ενταση λογω του προβληματος σου επισης ειναι απορειας αξιο να σου απαγορευουν να σηκωνεις τετρακιλο και να κανεις γυμναστικη με σωματικο βαρος που αν την κανεις σωστα με μικρα διαλλειματα ειναι ιδιαιτερα απαιτητικη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-10-18 11:16 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vaggan Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν εχουν αποτελεσμα οι ασκησεις με σωματικο βαρος πανω σου?κατι λαθος κανεις. δεν μπορει εγω που ειμαι πεπειραμενος αντρας 20 χρονια στα βαρη να εχω δει πολυ καλα αποτελεσματα με ασκησεις με σωματικο βαρος.εκτος και αν δεν μπορεις να δωσεις ενταση λογω του προβληματος σου επισης ειναι απορειας αξιο να σου απαγορευουν να σηκωνεις τετρακιλο και να κανεις γυμναστικη με σωματικο βαρος που αν την κανεις σωστα με μικρα διαλλειματα ειναι ιδιαιτερα απαιτητικη
    +1

    Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-10-18 11:32 #5
    Προεπιλογή
    ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΝΤΩΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΤΟ ΕΧΩ ΤΣΕΚΑΡΕΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 45' ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΜΕ ΒΑΡΗ ΧΑΛΑΡΩΝΕΙ Η ΚΥΣΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙ ΑΚΡΑΤΕΙΑ.

    ΚΑΝΩ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ PUSH UPS ΜΕ ΑΥΞΗΜΕΝΗ ΕΝΤΑΣΗ, BYΘΙΣΕΙΣ, ΚΑΘΙΣΜΑΤΑ, ΠΛΑΤΗ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΕΖΟΥΝ ΤΟ ΚΑΤΩ ΜΕΡΟΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΟΣ - ΚΟΙΛΙΑ.


    ΤΙ ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΩ ΓΙΑ ΝΑ "ΖΟΡΙΣΩ" ΤΡΙΚΕΦΑΛΟΥΣ ΧΕΡΙΑ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-10-18 12:37 #6
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Για τρικέφαλους:



    Για δικέφαλους:

    Απάντηση με παράθεση