Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 12 από 12
  1. 18-10-18 10:24 #1

    Εγγραφή
    17-10-2018
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή Νεο Μελος Γνωμη για μενα
    Καλησπερα
    ειμαι νεος στο forum βασικα ειναι το πρωτο forum οπου γινομαι μελος που κινεισαι την προσοχη και μου φανηκε ενδιαφερον.
    Ονομαζομαι Δημητρης 22 χρονων τα τελευταια 5 χρονια ασχολουμαι με καλισθενικη το οποιο ειναι πολυ δυσκολο αν δεν εχεις λεφτα στην ακρη να πας σε καποιο συλλογο και ετσι ξεκινησα στο σπιτι κανωντας διζυγο σε καρεκλες μονοζυγο κτλπ κτλπ μετα συνεχισα στα παρκα της θεσσαλονικης που δεν φημιζονται για αυτα που διαθετουν και οσα ειχαν 1-2 πραγματα παραπανω τα κλεβανε και τα πουλουσαν για σιδερα τελος παντων ας μπουμε στο θεμα.

    Ξεκινησα Γυμναστηριο εδω και ενα μηνα και θελω να μου πειτε βλεπωντας τις φωτογραφιες σε ποια μυικη ομαδα στερω και να δωσω βαση τι ασκησεις μου προτειινεται και οτι αλλο πιστευετε πως θα μου ηταν χρησιμο ευχαριστω
    (δεν εχω ασχοληθει ακομα με καποιο συμπληρωμα αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα που θα ανοιξω αργοτερα)

    Όνομα: 48b89f095a8f15911e2fafbf5f56dee8.jpg Εμφανίσεις: 491 Μέγεθος: 118,8 KB
    Όνομα: a672a355e329d06b14885fc5227a43d3.jpg Εμφανίσεις: 487 Μέγεθος: 168,6 KB
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimas : 18-10-18 στις 10:34
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-10-18 12:06 #2
    Προεπιλογή
    Καλημέρα και καλώς ήρθες στην παρέα μας :welcome
    Από τις φωτογραφίες που έχεις βάλει αυτό που φαίνεται είναι ότι έχεις μια καλή βάση και ότι έχεις κάνει καλή δουλειά
    Τώρα πάνω σε αυτό που ρωτάς δεν μπορώ να πω με σιγουριά ποιες μυικες ομάδες είναι πιο πίσω,δεν βοηθάνε πολύ αυτές οι φωτογραφίες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-10-18 14:18 #3

    Εγγραφή
    17-10-2018
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή
    καλησπερα και καλως σας βρηκα
    τι φωτογραφιες θα βοηθουσαν ?
    απομονωμενες ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-10-18 16:53 #4
    Προεπιλογή
    Εμενα φιλε ...με συγχωρεις αν κανω λαθος....δεν με πειθεις . Τετοιοι κατω θωρακικοι χωρις βαριες πιεσεις παγκου κ τετοιες ποδαρες χωρις σκουωτ δεν γινονται. Μακαρι να κανω λαθος ,να εισαι "περιπτωση" κ τωρα που ξεκινας τα βαρη να απογειωθεις.
    Καλως ηρθες
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-10-18 17:09 #5
    Προεπιλογή
    Τετοιο σωμα μονο με καλισθενικη?Δυσκολο να το πιστεψω,εκτος αν εκανες καλισθενικη με επιπλεον βαρος και προχωρημενες ασκησεις..
    Suffer the pain of discipline or suffer the pain of regret
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 18-10-18 17:43 #6

    Εγγραφή
    17-10-2018
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή
    καλησπερα φιλε μου ναι μονο με καλισθενικη μετα απο 3 χρονια αρχισα να βαζω επιπλεον βαρος πανω μου 10-15 κιλλα μαξ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-10-18 17:45 #7

    Εγγραφή
    17-10-2018
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εμενα φιλε ...με συγχωρεις αν κανω λαθος....δεν με πειθεις . Τετοιοι κατω θωρακικοι χωρις βαριες πιεσεις παγκου κ τετοιες ποδαρες χωρις σκουωτ δεν γινονται. Μακαρι να κανω λαθος ,να εισαι "περιπτωση" κ τωρα που ξεκινας τα βαρη να απογειωθεις.
    Καλως ηρθες
    το παιρνω σαν κοπλιμεντο αδερφε
    ναι μονο σωματικο βαρος η αλλιως street workout και καθισματα εκανα εννοειται με το σωματικο βαρος παλι
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-10-18 18:12 #8
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα και καλώς ήρθες .
    Εχεις πολύ ωραίο αποτέλεσμα με ωραία μπαλαρισμένους, στρογγυλούς μυς.
    Επειδή συνήθως οταν θελουμε να κρίνουμε κάποιες τυχόν ατέλειες, βασικό στοιχείο είναι συμμετρία, οπότε θα βοηθούσε να βάλεις φωτογραφίες όρθιος, σε στασεις ρελαξ αν δεν θες να ποζάρεις, με λήψη κεντρική, στο μέσο του σώματος (δηλαδη όχι από κάτω προς τα πάνω ή και το αντίστροφο)
    Παντως βασικές ελλείψεις δεν βλέπω να υπάρχουν, το αντίθετο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-10-18 01:10 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο dimas Εμφάνιση μηνυμάτων
    το παιρνω σαν κοπλιμεντο αδερφε
    ναι μονο σωματικο βαρος η αλλιως street workout και καθισματα εκανα εννοειται με το σωματικο βαρος παλι
    Τοτε αφου ειναι ετσι ,τωρα που ξεκινησες βαρη κ αν κανεις σοβαρη προπονηση ...θα απογειωθεις . Ειναι αυτο που λενε ''Το χεις'' .
    Μια συμβουλη αν θελεις ,για στηθος μην κανεις πιεσεις σε οριζοντιο παγκο γιατι ηδη εχεις πολυ ανεπτυγμενους κατω θωρακικους , προτιμησε τον επικλινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-10-18 10:28 #10

    Εγγραφή
    17-10-2018
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα και καλώς ήρθες .
    Εχεις πολύ ωραίο αποτέλεσμα με ωραία μπαλαρισμένους, στρογγυλούς μυς.
    Επειδή συνήθως οταν θελουμε να κρίνουμε κάποιες τυχόν ατέλειες, βασικό στοιχείο είναι συμμετρία, οπότε θα βοηθούσε να βάλεις φωτογραφίες όρθιος, σε στασεις ρελαξ αν δεν θες να ποζάρεις, με λήψη κεντρική, στο μέσο του σώματος (δηλαδη όχι από κάτω προς τα πάνω ή και το αντίστροφο)
    Παντως βασικές ελλείψεις δεν βλέπω να υπάρχουν, το αντίθετο
    ωραια και ευχαριστω θα προσπαθησω να βγαλω καλυτερες για να βοηθησει και σας να καταλαβετε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-10-18 10:29 #11

    Εγγραφή
    17-10-2018
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τοτε αφου ειναι ετσι ,τωρα που ξεκινησες βαρη κ αν κανεις σοβαρη προπονηση ...θα απογειωθεις . Ειναι αυτο που λενε ''Το χεις'' .
    Μια συμβουλη αν θελεις ,για στηθος μην κανεις πιεσεις σε οριζοντιο παγκο γιατι ηδη εχεις πολυ ανεπτυγμενους κατω θωρακικους , προτιμησε τον επικλινη.
    ευχαριστω πολυ για την συμβουλη θα κανω περισσοτερο επικλυνη λοιπον
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 07-11-18 07:56 #12

    Εγγραφή
    17-10-2018
    Περ.
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    7
    Προεπιλογή Αγωνες Fitness
    Γεια σας και παλι

    Ειμαι καινουριος στο χωρο και απο τι ειδα γινονται αγωνες fitness kai bodybuilding
    ενδιαφερομαι να συμμετχω κι εγω σε αγωνες fitness αλλα δεν εχω ιδεα πως ειμαι 22 χρονων
    Όνομα: IMG_1379.jpg Εμφανίσεις: 239 Μέγεθος: 99,3 KB Όνομα: IMG_1384.jpg Εμφανίσεις: 317 Μέγεθος: 95,7 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

Tags for this Thread