Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 8 από 8
  1. 13-11-18 10:57 #1
    Προεπιλογή προπονηση για συσφηξη στηθους
    Θ α χρειζομουν μια βοηθεια σε ειδος προπονησης για συσφηξη στηθους γιατι ογκο εχω λογο παλαιοτερης προπονησης με βαρη αλλα σταματησα για 7 χρονια λογο ατυχηματος στον αυχενα και εχει ελθει ενα ψιλο κρεμασμα ,ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-11-18 20:26 #2
    Προεπιλογή
    Μηπως εχεις λιπος στο στηθος, το οποιο εκ των πραγματων δε γινεται να συσφιχθει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-11-18 17:34 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο cult Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μηπως εχεις λιπος στο στηθος, το οποιο εκ των πραγματων δε γινεται να συσφιχθει;
    σιγουρα υπαρχει και λιπος ,να εστιασω σε περισσοτερες επαναλειψεις?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη darkko : 15-11-18 στις 17:38
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-11-18 01:24 #4
    Προεπιλογή
    Σιδερενιος και καλες προπονήσεις να έχεις. Νομίζω ότι με 7 χρόνια αποχής θα είναι σαν την πρώτη σου μέρα στο γυμναστήριο. Άποψη μου είναι να μπεις σε ένα πρόγραμμα εκγυμνασης ολου του σώματος 3 με 4 φορές την εβδομάδα και σιγά σιγά να βρεις τον ρυθμό σου. Το παν είναι να ξυπνήσεις το σώμα σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-11-18 01:05 #5
    Banned
    Εγγραφή
    20-11-2018
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο darkko Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θ α χρειζομουν μια βοηθεια σε ειδος προπονησης για συσφηξη στηθους γιατι ογκο εχω λογο παλαιοτερης προπονησης με βαρη αλλα σταματησα για 7 χρονια λογο ατυχηματος στον αυχενα και εχει ελθει ενα ψιλο κρεμασμα ,ευχαριστω
    Κοιταξε αν κρεμαει υπερβολικα το δερμα θελει πλαστικη επεμβαση.
    Αλλιως μια διατροφη ωστε να χασεις κιλα και ενα απο τα κλασσικα προγραμματα ενδυναμωσης θα σε βοηθησει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-11-18 14:44 #6
    Προεπιλογή
    ευχαριστω παιδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-12-18 19:53 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη aris1994

    Εγγραφή
    17-09-2012
    Περ.
    ηλιούπολη
    Μηνύματα
    1.759
    Προεπιλογή
    απώλεια λίπος τοπικά εννοείται δεν γίνεται,συνεπώς μπορείς να φτιάξεις μια διατροφή υποθερμιδική και σε συνδιασμό με την προπόνηση σου να δεις τα κατάληλα αποτελέσματα.Ακόμα το σώμα έχει την δυνατότητα να θυμάται οπότε θα επιστρέψεις ποιο γρήγορα από όσο πιστέυεις στα καλά σου.Απο εκεί και πέρα όμως,δεν μας αναφέρεις συμαντικές πληροφορίες σχετικά με το πόσα κιλά ήσουν τότε και πόσα τώρα...
    I do it because i can
    I can because i want to
    I want to because you said i couldn't
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-12-18 23:33 #8
    Προεπιλογή
    Μια καλή διατροφή, μια καλή προπόνηση και όχι μόνο για το στήθος αλλά για όλες τις μυικές ομάδες και ΚΥΡΙΩΣ υπομονή. Καλή επιτυχία
    Απάντηση με παράθεση