Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 15
  1. 19-11-18 00:08 #1
    Post Killzone Pump (100% Skills)
    Όνομα: daf068f414fdae62b7514682809f10f2.jpg Εμφανίσεις: 732 Μέγεθος: 71,3 KBΌνομα: e40fc9b82488539f1b26ce01a34c72d3.jpg Εμφανίσεις: 659 Μέγεθος: 69,7 KB

    το έχω πάρει, θα το παίρνω μόνο τις μέρες που παω γυμναστηριο αμεσως μετα την δουλεία, δλδ 2-3 φορές την βδομάδα, θα το ξεκινήσω με μισο σκούπ να δω πως θα με πάει
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-11-18 02:48 #2
    Προεπιλογή
    τα 2 πρωτα μπλεντς underdosed εντελως κατα τη γνωμη μου. δοκιμασε το και πες μας εντυπωσεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-11-18 02:19 #3
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Μαν ασε μια διευθυνση , αν δεν απαντησεις για 2 μερες θα στειλω ΕΚΑΒ στο σπιτι σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-11-18 02:23 #4
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα 2 πρωτα μπλεντς underdosed εντελως κατα τη γνωμη μου. δοκιμασε το και πες μας εντυπωσεις!
    εχουμε πει οτι καποια πραγματα τα αγοραζεις για συγκεκριμενο σκοπο, κ ξερεις τι αγοραζεις..αυτο προαφανως δεν το πουλανε σαν συμπληρωμα για πρηξιματα, απλα κατι πρεπει να βαλουν μεσα εκτος απο τα διεγερτικα..θεμα μαρκετινκγ ειναι, κ οι ιδιοι το ξερουν οτι ο τροπος που τα βαζουν δεν εχει νοημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-11-18 02:55 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων




    εχουμε πει οτι καποια πραγματα τα αγοραζεις για συγκεκριμενο σκοπο, κ ξερεις τι αγοραζεις..αυτο προαφανως δεν το πουλανε σαν συμπληρωμα για πρηξιματα, απλα κατι πρεπει να βαλουν μεσα εκτος απο τα διεγερτικα..θεμα μαρκετινκγ ειναι, κ οι ιδιοι το ξερουν οτι ο τροπος που τα βαζουν δεν εχει νοημα.
    Beef μηπως ξερεις ποια εταιρια ειναι αυτη? Πρωτη φορα τη βλεπω. Ψαχνω στο google και δε βρισκω site
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-11-18 03:08 #6
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ετιαρια...τεσπα.
    αλλαξα τον τιτλο του θεματος γιατι η "εταιρια" λεγεται 100% skills κ οχι αυτη που εβαλε.

    πηραν για ταμπελακι το εξωφυλλο απο ενα παιχνιδι, κ ειπαν να βγαλουν ενα συμπληρωμα..πεινα.

    Όνομα: 220px-Killzonecoverart.jpg Εμφανίσεις: 776 Μέγεθος: 17,8 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 21-11-18 03:10 #7
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετιαρια...τεσπα.
    αλλαξα τον τιτλο του θεματος γιατι η "εταιρια" λεγεται 100% skills κ οχι αυτη που εβαλες.

    πηραν για ταμπελακι το εξωφυλλο απο ενα παιχνιδι, κ ειπαν να βγαλουν ενα συμπληρωμα..πεινα.

    Όνομα: 220px-Killzonecoverart.jpg Εμφανίσεις: 776 Μέγεθος: 17,8 KB
    Χαχαχαχαχα και ελεγα τι μου θυμιζει! Παντως αν εχει οντως αυτα που λεει μεσα ειναι δυναμιτης
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-11-18 09:39 #8
    Προεπιλογή
    sorry για το λαθος στον τιτλο, δεν ειναι ξεκαθαρο στο κουτι του και απο το google βρηκα τον αλλον. Θα παιρνω 2-3 φορες την βδομαδα τις μερες που θα χρειαστει να πηγαινω γυμναστηριο μετα την δουλεια, θα ξεκινησω με μισο σκουπ και αν με παει καλα θα μεινω εκει.
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-11-18 00:09 #9

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Το τελευταιο blend δεν ειναι καπως επικινδυνο ; Πρωτη φορα βλεπω μαζι dmaa,dmha,amp citrate (χωρις καν να αναφερω caffeine, methyl-synephrine κ.α δυνατα διεγερτικα). Εχουμε κανενα review να μας πειτε αν οντως ειναι τοσο δυνατο οσο δειχνει ; Φυσικα δεν ξερουμε δοσολογιες μπορει να ειναι underdosed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-11-18 10:33 #10
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Marios1991 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το τελευταιο blend δεν ειναι καπως επικινδυνο ; Πρωτη φορα βλεπω μαζι dmaa,dmha,amp citrate (χωρις καν να αναφερω caffeine, methyl-synephrine κ.α δυνατα διεγερτικα). Εχουμε κανενα review να μας πειτε αν οντως ειναι τοσο δυνατο οσο δειχνει ; Φυσικα δεν ξερουμε δοσολογιες μπορει να ειναι underdosed.

    Μάριε αυτοί που μπορούν να δώσουν reviews, τρέχουν (ακομα) και δεν φτάνουν
    Στα σοβαρά τώρα, πολλά διεγερτικά και εν μέρει επικινδυνα όταν είναι τόσο συνδυαστικά (αν έχουν ότι γραφουν και όχι "ιχνη").
    Γενικά αυτές οι εταιρίες με αυτά τα εξώφυλλα είναι επίφοβες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-11-18 11:59 #11
    Προεπιλογή
    μιας και το εχω ας δωσω ενα reviw, το εχω παρει 2 μερες σερι αλλα στο μισο σκουπ την φορα (4γρ δλδ). Λινο ενεργεια μου εδωσε και focus.Βεβαια ημου ξεκουραστος, το πηρα απο περιεργεια. Σημερα που θα παω μετα την δουλεια να δω πως θα με πιασει στο 1 σκουπ
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-11-18 14:14 #12
    Προεπιλογή
    εγω παντως παιδες μετα την απαγορευση του dmaa κραταω μια πισινη με αυτα τα pre ... αυτο γτ οποτε δοκιμασα pre με dmaa εψαχνα να το βρω.. το μονο pre workout που με εστειλε αδιαβαστο ηταν αυτο της aps το mesomorph,. κατι αλλα που δοκιμασα ενω ειχαν μεσα τα παντα (πχ της core labs hyper power ) δε μου εδωσαν αυτο που περιμενα.. κανονικα με τοσα στιμς θα πρεπε αν το παρει καποιος να μην μπορει να κοιμηθει για 3 μερες ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-11-18 01:10 #13
    Προεπιλογή
    Λοιπον πηρε ενα σκουπ (7,7γρ) 20 λεπτα πριν την προπονηση. Εκανα ποδια σημερα, ισως να μου εδωσε δυναμη και λεω ισως γιατι ειμαι σε περιοδο που δυναμωνω Πχ σκοτ σημερα τελευταιο σετ εκανα 4χ120 ενω στην τελευταια προπονηση ποδιων στο τελευταιο σετ εβγαζα 2χ120.
    Τσιμπιματα, φαγουρα κτλ δεν ειχα τπτ, ουτε κοκκινησα οπως με το Chain Reaction (ρβγαζα κοκκινιλες στο σωμα για κανα 20λεπτο)
    Ορεξη για προπονηση ειχα σημερα, δεν ξερω αν οφειλεται στπ pre workout βεβαια.
    Γενικα θα το τεσταρω και τις επομενες μερες και θα ενημερωσω.
    Το περιμενα να την ακουσω γερα για να ειμαι ειλικρινής αλλα δεν...
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-11-18 22:11 #14

    Εγγραφή
    27-04-2010
    Περ.
    Κυπρος
    Μηνύματα
    367
    Προεπιλογή
    Παντως το πρωτο blend ειναι γελοιο επειδη μονο και μονο η citruline malate πρεπει να ειναι γυρω στα 5 με 6 γραμμαρια για να σε πιασει (κλινικη δοσολογια). Συνολικα ολο το blend ειναι 3250mg, και απο᾽οσο ξερω επισης, η κλινικη δοσολογια της beta alanine πρεπει να ειναι γυρω στα 2 με 3 γραμμαρια. Οπως και να εχει, λογικα το blend με dmaa κ.α πρεπει να ειναι και αυτο underdosed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-12-18 18:18 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Marios1991 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως το πρωτο blend ειναι γελοιο επειδη μονο και μονο η citruline malate πρεπει να ειναι γυρω στα 5 με 6 γραμμαρια για να σε πιασει (κλινικη δοσολογια). Συνολικα ολο το blend ειναι 3250mg, και απο᾽οσο ξερω επισης, η κλινικη δοσολογια της beta alanine πρεπει να ειναι γυρω στα 2 με 3 γραμμαρια. Οπως και να εχει, λογικα το blend με dmaa κ.α πρεπει να ειναι και αυτο underdosed.
    η να μην εχει καθολου μεσα DMAA ... μου χει τυχει 2-3 φορες..... γενικα δεν υπαρχει πλεον legit pre με dmaa .. το μονο που μας εμεινε απο δυνατα pre ειναι αυτα με το eria jarensis kai juglans regia
    Απάντηση με παράθεση