Θέμα: Βοήθεια

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 27-11-18 19:23 #1
    Προεπιλογή Βοήθεια
    Γειά Σε όλους,είμαι καινούργιο μέλος και χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ και ευχαριστω τον φίλο μου που μου είπε για το site! Λοιπόν μπαίνω στο θέμα. Είμαι 16 χρόνων ύψος 1.90 και 74 κιλά. Έπαιζα 10 χρόνια μπάσκετ σταμάτησα εξαιτίας ενός "σπαστικου" τραυματισμού (εξάρθρωση επιγονατίδας) και επειδή με κοίταξαν αρκετοί γιατροί κυρίως της ομαδας μου μου είπαν πολλά για τα κιλά μου πριν κάνω μαγνητικές κτλπ. Δεν δείξανε κάτι δυστυχώς λέτε να φταίνε τα κιλά; Διατροφή είναι καλή αλλά είμαι ενα δραστήριο άτομο και μάλλον πρέπει να τρώω περισσότερο. Δεν παραλείπω γεύματα και τρωω όλα όσα πρέπει για να πάρω βάρος αλλά φαίνεται δύσκολο. Μπορείτε να μου πείτε την γνώμη σας για όλα αυτά;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-11-18 19:26 #2
    Προεπιλογή
    Να πω έπεισης πώς δεν γυμνάζομαι πλέον γιατί νιώθω αδυναμία και πιστεύω πρέπει να πάρω κιλά πρώτα είμαι πολύ λίγα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-11-18 00:20 #3
    Προεπιλογή
    Η ερώτηση ποιά είναι? Εσύ τι θα ήθελες να καταφέρεις;
    Αποψη μου....διαβασε,διασκέδασε, προπονησου. Όλα με μέτρο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 31-12-18 07:05 #4
    Το avatar του χρήστη GyM=life

    Εγγραφή
    31-10-2010
    Περ.
    Switzerland
    Μηνύματα
    685
    Προεπιλογή
    Για μενα να κατσεις να διαβασεις λιγο στο φορουμ εχει παρα πιλυ χρησιμα αρθρα που θα σε βοηθησουνε και θα απαντησουν στις περισσοτερες σου ερωτησεις, επισης να υπολογισεις λιγο τι τρως καθε μερα αν εχεις ενα πλανο διατροφης που ακολουθεις με ποσες θερμιδες ημερισιως ωστε να δεις τι χρειαζεσαι γτ αν θες λεμε τωρα 2500 θερμοδες την ημερα για διατηρηση πρεπει να ανεβασεις θερμιδες για να βαλεις κιλα και αντιστοιχα για να χασεις κατεβαζεις
    Failure is not the worst thing in the world...the very worst is not to try...
    Απάντηση με παράθεση