Γεια σε όλους. Το λιπος στο σώμα μου είναι 12% και παρ'όλα αυτά έχω τοπικό πάχος στο στομάχι , ειναι λες και έχεις παρει ενα κομματι λίπους αι το έχει κολλήσει και μάλιστα ατσούμπαλα πανω στον κοιλιακο μου.. πολυ ενοχλητικό! εχω χάσει τοσο λοίπος, κάνω τρελές διατροφές και παρότι ειμαι μανα 2 τέκνων δεν παρασύρομαι ποτέ! γυμναζομαι τρεις με 4 φορές την 7μαδα κάνω Peronal trainnig αντιστάσεις και αερόβιο (κυρίως αντιστάσεις) και πολ ντανσινγ (είμαι 34). Έχω μελαγχολήσει, ενώ μου αρέσει τόσο η γυμναστική και είμαι κολλημενη με τη σωστή διατροφή δεν αντέχω να με βλέπω έτσι... και τώρα που το λέω βουρκώνω. Ξέρω ότι ακούγομαι καημένη αλλά δεν είμαι. Εχω αποφασίσει, πριν πάω στη λύση του νυστεριού να δοκιμάσω διάφορα μηχανήματα και τεχνικες, το οικονομικο δεν ειναι θέμα (σε νορμαλ πλαισιο παντα) και ο λογος που σας γραφω είναι για να μου πειτε τη γνωμη σας https://coolsculpting.chryssalis.com/ για τη μεθοδο αυτή (αν την ξέρετε) αν έχετε καποια άλλη είμαι όλη αυτιά... κι επίσης αν έχει κάνει κάποιος κοιλιολαστική αν είναι τοσο τρομακτικο όσο φαντάζομαι ... πόσο καιρό αποθεραπεία έχει και πόσο κοστίζει περίπου

Σας ευχαριστώ