Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 13 από 13
  1. 13-12-18 15:34 #1
    Προεπιλογή εξετασεις ορμονολογικες για πρωτη φορα
    καλημερα παιδες. εκανα και γω εξετασεις για πρωτη φορα .. ειμαι 23 και οι εξετασεις εχουν ως εξης Όνομα: e.jpg Εμφανίσεις: 1557 Μέγεθος: 51,1 KB
    για τους εμπειρους πως τις βλεπετε. λιγο καιρο πριν χρησιμοποιησα για 4 βδομαδες 11-oxo , (συγνωμη προς τους διαχειριστες που το αναφερω αλλα νομιζω πως πρεπει)και τωρα χρησιμοποιω το test booster alphamax xt της performax labs.. τι εχετε να πειτε για τις εξετασεις καταρχας με ανησυχει που ειναι χαμηλα η fsh. εσεις πως τις βλεπετε εινα ιφυσιολογικες ?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikosBMW : 13-12-18 στις 15:37
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-12-18 15:55 #2
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλημερα παιδες. εκανα και γω εξετασεις για πρωτη φορα .. ειμαι 23 και οι εξετασεις εχουν ως εξης Όνομα: e.jpg Εμφανίσεις: 1557 Μέγεθος: 51,1 KB
    για τους εμπειρους πως τις βλεπετε. λιγο καιρο πριν χρησιμοποιησα για 4 βδομαδες 11-oxo , (συγνωμη προς τους διαχειριστες που το αναφερω αλλα νομιζω πως πρεπει)και τωρα χρησιμοποιω το test booster alphamax xt της performax labs.. τι εχετε να πειτε για τις εξετασεις καταρχας με ανησυχει που ειναι χαμηλα η fsh. εσεις πως τις βλεπετε εινα ιφυσιολογικες ?
    Πολύ καλές. Χωρίς να είμαι ενδοκρινολογος είσαι μέσα στα ορια και η τεστο σου ειδικά είναι πολύ καλή. Πόσο είσαι? Μιας και έκανα φέτος και γω ορμονικές φέτος ήμουν και γω πολύ καλά και ο γιατρός μου είχε πει οτι η ελεύθερη τεστο είναι πιο σημαντική από την ολική. Με μια λέξη είσαι αρκετά καλύτερα από τον μέσο όρο των ανδρών

    Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-12-18 15:56 #3
    Προεπιλογή
    ειμαι 23 αλλα χρησιμοποιω ενα τεστ μποοστερ τωρα(το χα στο ραφι απο το καλοκαιρι και λεω γτ οχι .. ) αλλα με προβληματιζει φιλε η fsh ...ειναι πολυ χαμηλα γμτ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-12-18 17:12 #4
    Προεπιλογή
    η ερωτηση μου ειναι : εινα ιδυνατον ενα τεστ μποοστερ να ανεβαζει τοσο την τεστοστερονη? το pine bark δλδ που εχει ειναι δυνατον να ανεβαζει την τεστο η απλως η φυσικη μου τεστο ειναι σε αυτο επιπεδο?γτ οπως ειπα και πριν δεν εχω ξανακανει ποτε ορμονολογικες εξετασεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-12-18 20:09 #5
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    η ερωτηση μου ειναι φυσικη μου τεστο ειναι σε αυτο επιπεδο?
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι 23
    μονος σου ρωτασ μονος σου απαντας

    το οτι εισαι 23 κ περνεις δεν σχολιαζω καν

    πιο περνεις ομως ετσι απο περιεργια κ ποια εταιρια
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-12-18 20:36 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο thegravijia Εμφάνιση μηνυμάτων
    μονος σου ρωτασ μονος σου απαντας

    το οτι εισαι 23 κ περνεις δεν σχολιαζω καν

    πιο περνεις ομως ετσι απο περιεργια κ ποια εταιρια
    το πηρα για αποθεραπεια απο κατι πολυ λαιτ (11 ox...) χρησιμοποιω το alphamax xt της performax labs απλως αγχωνομαι γτ πως ειναι δυνατον να ναι κομπλε ητεστο και χαμηλη η fsh (
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-12-18 20:56 #7
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Το τι ειναι και τι κανει το 11oxo, τωρα το εμαθα.
    Με ενα γρηγορο search διαβασα το εξης....

    "It is advised that women and those under 21 years do not take this product also, for numerous reasons relating to natural hormone production and unwanted physical side effects"

    Και ρωτω, αξιζει το ρισκο?
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-12-18 03:37 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το τι ειναι και τι κανει το 11oxo, τωρα το εμαθα.
    Με ενα γρηγορο search διαβασα το εξης....

    "It is advised that women and those under 21 years do not take this product also, for numerous reasons relating to natural hormone production and unwanted physical side effects"

    Και ρωτω, αξιζει το ρισκο?
    βσκ φιλε ειναι οτι πιο λαιτ υπαρχει ... αλλα δεν κανει τπτ κυριολεκτικα ;p οπως βλεπεις δεν ειχα καν καταπιεση ενδογενους τεστο ... μαλλον πρεπει να ηταν και underdosed η εταιρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-12-18 10:27 #9
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Τι να σου πω. Απ αυτα δεν εχω ιδεα. Απλα θυμαμαι παλιοτερες συζητησεις σχετικα με προορμονες και πολλοι τα θεωρουσαν χειροτερα απο τσ ΑΑΣ λογω του οτι τα ρισκα και τα sides ηταν αναλογικα μεγαλυτερα σε σχεση με ΑΑΣ. (και τα κερδυ αντιστροφως μικροτερα)
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-12-18 15:03 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι να σου πω. Απ αυτα δεν εχω ιδεα. Απλα θυμαμαι παλιοτερες συζητησεις σχετικα με προορμονες και πολλοι τα θεωρουσαν χειροτερα απο τσ ΑΑΣ λογω του οτι τα ρισκα και τα sides ηταν αναλογικα μεγαλυτερα σε σχεση με ΑΑΣ. (και τα κερδυ αντιστροφως μικροτερα)
    καλα αυτο εννοειται εχεις απολυτο δικιο δεν αγγιζω ποτε τετοια πραγματα και κανεις δεν πρεπει βσκ απλως το 11 οχο ειναι φαντασου αντικορτιζολικο πιο πολυ.. σαν το lean xtreme της ds
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-12-18 01:11 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειμαι 23 αλλα χρησιμοποιω ενα τεστ μποοστερ τωρα(το χα στο ραφι απο το καλοκαιρι και λεω γτ οχι .. ) αλλα με προβληματιζει φιλε η fsh ...ειναι πολυ χαμηλα γμτ
    Συζητά το με έναν ενδοκρινολογο για να είσαι βέβαιος. Αυτός θα σου πει αν χρειάζεσαι να πάρεις κάτι αν και όπως σε βλέπω είσαι μια χαρά ειδικά στην τεστο. Στην ηλικία σου τα boosters το μόνο που θα σου κάνουν είναι κακό στην τσέπη σου εφόσον δεν πάσχεις απο υπογοναδισμό(που στην περίπτωση σου το αποκλείω)


    Στάλθηκε από το LG-H850 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-12-18 16:58 #12
    Προεπιλογή
    Βσκ μου ειπαν οτι δεν εχει σχεση το ποσο ειναι η fsh αρκει να ειναι στα ορια. Δεν ειναι καλυτερα δλδ αν ειναι πιο ψηλα η πιο χαμηλα. Ο γιατρος δεν μου πε κατι ολα καλα λεει ειναι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikosBMW : 24-12-18 στις 17:03
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-12-18 22:29 #13
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βσκ μου ειπαν οτι δεν εχει σχεση το ποσο ειναι η fsh αρκει να ειναι στα ορια. Δεν ειναι καλυτερα δλδ αν ειναι πιο ψηλα η πιο χαμηλα. Ο γιατρος δεν μου πε κατι ολα καλα λεει ειναι
    Αυτό ακριβώς.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση