Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 22-12-18 15:56 #1
    Προεπιλογή Ασυρματα ακουστικα
    Γεια σας, νεος στο φορουμ αλλα το παρακολουθω αρκετα χρονια τωρα. Ως λατρης της μουσικης θα ηθελα να μου προτεινετε μερικα ασυρματα ακουστικα (οποιοδηποτε τυπο) για καθημερινη χρηση στο γυμναστηριο μου. Το budget μου ειναι μεχρι 70 ευρω. Γενικως ακουω μουσικη οπως edm, hardstyle, bass boosted και ολλα τα συναφη αρα καλο ειναι να αντεχουν στο μπασο και να μην μου χαλασουν στο 3μηνο (εαν αυτο ειναι εφικτο). Σας ευχαριστω για το χρονο σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-12-18 15:22 #2
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    xiaomi σκυλια.. ποδηλατο , γυμναστηριο τρεξιμο κροσφιτ .. δεν καταλαβαινουν τιποτα.. παρε 3 ζευγαρια με 70 ευρω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-12-18 22:04 #3
    Προεπιλογή
    Μιλαμε για Bluetooth για κινητο; Γιατι κ εμενα μου χαλασε η εξοδος για ακουστικα κ χρησιμοποιω τετοια τελευταια.
    Εχουν πιο ευκολια ,αλλα απο ηχο προτιμουσα τα ενσυρματα που ειχα κ περισσοτερες επιλογες.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 29-12-18 13:55 #4
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Τα jaybird x2 χρησιμοποιώ 3 περίπου χρόνια. Πολύ ευχαριστημένος, αλλά σίγουρα υπάρχουν εξίσου καλές οικονομικότερες επιλογές.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-12-18 17:37 #5
    Προεπιλογή
    Κατ' αρχας καλες γιορτες και ευχαριστω για τις απαντησεις σας.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ArgoSixna Εμφάνιση μηνυμάτων
    xiaomi σκυλια.. ποδηλατο , γυμναστηριο τρεξιμο κροσφιτ .. δεν καταλαβαινουν τιποτα.. παρε 3 ζευγαρια με 70 ευρω!
    Οντως σαν μαρκα ειναι πολυ σκυλι, μιας και ειναι φθηνα θα με βολευε να ειχα 2-3 διαφορετικα ακουστικα για να σπαω την ρουτινα, εχεις να μου προτεινεις καποιο μοντελο συγκεκριμενο?


    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιλαμε για Bluetooth για κινητο; Γιατι κ εμενα μου χαλασε η εξοδος για ακουστικα κ χρησιμοποιω τετοια τελευταια.

    Εχουν πιο ευκολια ,αλλα απο ηχο προτιμουσα τα ενσυρματα που ειχα κ περισσοτερες επιλογες.
    Ναι, οσο για την εξοδο των ακουστικων εχω και γω συνεχως προβλημα. Τα ασυρματα συγουρα ειναι πολυ βολικα αλλα σε σχεση με τα ενσυρματα εχουν κατωτατη ποιοτητα για ακουστικα μεχρι 10ευρω ομως. (μεχρι τοσα εδεινα )

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Muscleboss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τα jaybird x2 χρησιμοποιώ 3 περίπου χρόνια. Πολύ ευχαριστημένος, αλλά σίγουρα υπάρχουν εξίσου καλές οικονομικότερες επιλογές.
    Οντως τσεκαρα μερικα review και ολοι τους ελεγαν τα καλυτερα. Οσο για την τιμη μου φαινονται ακριβα για in-ear χωρις ομως να τα ακοκλειω, μιας και δειχουν υπερ αξιοπιστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-06-19 15:08 #6
    Προεπιλογή
    Γεια σας και παλι, λοιπον για αρχη πηρα τα Xiaomi Mi Sport Bluetooth (23ευρω), καλα ακουστικα, βολευουν και στο τρεξιμο, εχουν δυνατο ηχο αλλα ενα μονο μειωνεκτημα: Ελλειψη μπασου (στην κυριολεξια). Τελικα κατεληξα στα Marshall Major III Bluetooth Black (93 ευρω) οπου ειμαι πληρως ευχαριστιμενος, με τρελη αυτονομια (φορτισμα ανα 3 βδομαδες με 2 ωρες χρηση περιπου την ημερα), απιστευτο ηχο και ειδικα το μπασο. Ομως δεν ειναι in-ear και γι αυτο κουραζει λιγο τα αυτια ειδικα αν φορατε και γυαλια οπως εγω. Κατα τ'αλλα μενω σ'αυτα.
    Απάντηση με παράθεση