Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 17-01-19 02:07 #1
    Προεπιλογή Kρεατίνη απόδοσης
    Καλησπέρα Χρήστο ,
    αρχικά θα ήθελα να σε ρωτήσω τι γνώμη έχεις για την πρωτείνη που χρησιμοποιώ. Να σημειώσω ότι παίζω μπάλα και χρειάζομαι δύναμη, ταχύτητα και εκρηκτικότητα, οπότε δεν θελω σε καμμία περίπτωση να αυξήσω το βάρος μου. Χρησιμοποίησα αρχικά την Whey Iso Clear, απόσταγμα νομίζω είναι 90άρι ιδανικό για γράμμωση. Τώρα χρησιμοποιώ την CFM Iso 90. Σου φαίνονται καλές επιλογές ? Το δεύτερο συμπλήρωμα που χρησιμοποιώ είναι κρεατίνη αλλά όχι μονουδρική, GymBeam Crea7in λέγεται. Τα αποτελέσματα της είναι σχετικά καλά πάνω μου, δε μπορώ να ξέρω όμως γιατί ούτε ξέρω αν είναι από τις καλύτερες στην αγορά ούτε έχω δοκιμάσει άλλες. Επομένως θα ήθελα την ποιοτικότερη κρεατίνη που υπάρχει στην αγορά η οποία θα με βοηθήσει στην προπόνηση μου. Δε θα έδινα τόσο βάση σε συμπληρώματα κλπ. γιατί και η τσέπη μου δεν είναι ότι το σηκώνει, αλλά έχω κάποια δοκιμαστικά τον Μάιο και πρέπει να δώσω το 200%.
    Σε ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση

2. 24-01-19 16:38 #2
    IFBB Pro Athlete
    Το avatar του χρήστη Chris Pistolas

Προεπιλογή
    Καλησπέρα φίλε. Δεν υπάρχει λόγος να αγχώνεσαι τόσο πολύ εσυ για αυτά τα θέματα. Και μια απλή whey θεωρώ πως είναι αρκετή για εσένα. Τώρα αν θέλεις πιο γρήγορη απορρόφηση τότε ναι μπορείς να κοιτάξεις για isolate ή hydrolised. Τώρα όσον αφορά τη κρεατινη εγώ πάντα προτείνω την μονουδρικη. 5γρ σε καθημερινή βάση πριν ή μετά τη προπονηση κάνουν τη δουλειά. Ελπίζω να σε βοήθησα. Καλές προπονήσεις και συγγνώμη για τη καθυστερημένη απάντηση.
    IFBB Pro
    Απάντηση με παράθεση