Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 19-01-19 19:44 #1
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή Creaz Xpand (Body Attak)
    Όνομα: 01-198-173-Creaz-Xpland-300g-web.jpg Εμφανίσεις: 778 Μέγεθος: 110,0 KBΌνομα: body.JPG Εμφανίσεις: 838 Μέγεθος: 132,3 KB

    Aυτο υπαρχει διαθεσιμο στον Αθλητη, το εχει δοκιμασει κανεις για καμια αποψη..?
    συνηθως παιρνω το complete pump, αλλα ανα διαστηματα δοκιμαζω κ διαφορα αλλα, κ αυτο εδω μου εχει κινησει την περιεργεια..ειναι σε πολυ καλη τιμη, και η εταιρια αξιοπιστη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-01-19 20:50 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Βλέπω Τριφωσφορική αδενοσίνη και γλουταθειόνη, ενώ λείπει η τυροσίνη και η β-αλανίνη, αν θέλουμε να το συγκρίνουμε με το Complete Pre. Δοκίμασε να μας πεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-01-19 21:04 #3
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    το ειχα ζητησει μια φορα που ειχα παει, αλλα δεν το ειχαν στο καταστημα ακομα, θα επανελθω ομως
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-01-19 21:24 #4
    Προεπιλογή
    θα το χτυπησω συντομα σκεφτομαι να το στακαρω με βητα αλανινη και bcaa
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-01-19 21:46 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Νομίζω ότι αν βάλεις και λίγο τυροσίνη και μια κάψουλα 100mg καφεϊνης (το θέλω το 300αρι μου ) θα είναι μπομπα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 20-01-19 22:12 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Νομίζω ότι αν βάλεις και λίγο τυροσίνη και μια κάψουλα 100mg καφεϊνης (το θέλω το 300αρι μου ) θα είναι μπομπα
    ισχυει, ωραια ιδεα... παντως εχω εθιστει στην β αλανινη...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-01-19 23:16 #7
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    ισχυει, ωραια ιδεα... παντως εχω εθιστει στην β αλανινη...
    μαλλον ειναι ψυχολογικο σου. αλλαδεν ξεχναμε ποτε, πως η ψυχολογια ειναι το α&ω στην προπονηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 21-01-19 18:05 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    ισχυει, ωραια ιδεα... παντως εχω εθιστει στην β αλανινη...
    μιας κ το εγραψες, δεν ξερω αν το εχεις διαβασει εδω μεσα η καπου αλλου, καλο ειναι να σταματας την χρηση της ανα διαστηματα..αυτο, αν την παιρνεις σε καθημερινη βαση κυριως, οι μεσα σε συπληρωματα μονο τις μερες προπονησης κυριως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-01-19 03:59 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    μιας κ το εγραψες, δεν ξερω αν το εχεις διαβασει εδω μεσα η καπου αλλου, καλο ειναι να σταματας την χρηση της ανα διαστηματα..αυτο, αν την παιρνεις σε καθημερινη βαση κυριως, οι μεσα σε συπληρωματα μονο τις μερες προπονησης κυριως.
    γιατι αυτο για να μην συνηθιζεις η ειναι επικυνδινο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-01-19 04:04 #10
    Προεπιλογή
    παιδια εχω παθει ζημια... φανταστειτε οτι τωρα με την εξεταστικη πριν αρχισω διαβασμα πινω 1 σκουπ n1 και αλλο ενα πριν την προπονηση το βραδυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-01-19 20:03 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    στο σωμα η β-αλανινη κ η ταυρινη χρησιμοποιουν τους ιδιους μεταφορεις..εχουν γινει καποιες μελετες, αλλα με μεγαλες δοσεις σε ποντικια, κ νομιζω κ μια σε ανθρωπους αν δεν απατωμαι (υπαρχουν στο φορουμ αυτα σε σχετικα θεματα) που δειχνουν οτι απο ενα διστημα κ μετα προκαλουσαν μειωση στο uptake της ταυρινης..γενικα μετα απο κανα διμηνο καλο ειναι να κανεις ενα οφ απο β-αλανινη, για να εισαι σιγουρος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-01-19 20:46 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    στο σωμα η β-αλανινη κ η ταυρινη χρησιμοποιουν τους ιδιους μεταφορεις..εχουν γινει καποιες μελετες, αλλα με μεγαλες δοσεις σε ποντικια, κ νομιζω κ μια σε ανθρωπους αν δεν απατωμαι (υπαρχουν στο φορουμ αυτα σε σχετικα θεματα) που δειχνουν οτι απο ενα διστημα κ μετα προκαλουσαν μειωση στο uptake της ταυρινης..γενικα μετα απο κανα διμηνο καλο ειναι να κανεις ενα οφ απο β-αλανινη, για να εισαι σιγουρος..
    καπου ειχε παρει το ματι μου οτι και καλα καλο ειναι να μην συνδιαζονται ταυρινη και β αλανινη γτ δρουν ανταγωνιστικα. ευχαριστω για το τιπ beef παντως η β αλανινη ειναι τρομερο συμπληρωμα . λογικα τωρα θα δοκιμασω το xpand αφου δεν εχει β αλανινη για να κανω ενα οφφ
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-01-19 21:04 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    συνδιαστικα, δεν σε πειραζει τοσο γιατι οι ποσοτητες ειναι μικρες..πρεπει να παρεις πολυ μεγαλη δοση β-αλανινης σε σχεση με την συνιστωμενη ημερησια για να εχεις θεμα..απλα μακροχρονια, μπορει ενδεχωμενως να οδηγησει σε ελλειψη ταυρινης..βεβαια, θα μου πεις, μπορει καποιος να παιρνει κ συπληρωμα ταυρινης μαζι..αλλα οκ, οπως κ να χει ενα οφ λογικα δεν θα βλαψει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-10-19 22:57 #14
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    αυτο εδω μου βγηκε αρκετα καλο..αργησα λιγο να το χρησιμοποιησω απο τοτε που το πηρα γιατι σταθερα εχω το complete pre..
    η γευση πορτοκαλι πολυ δροσερη κ ελαφρια..μεσα στην προπονηση βοηθαει αρκετα απο ενεργεια, κ δινει καλα πρηξιματα, στην τιμη που εχει θα το προτιμησω ξανα σιγουρα!
    στα συν οτι ακομα κ με ανοιχτο το σακουλακι δεν πετρωνει τελειως οπως αλλα, κ μπορει να χρησιμοποιηθει ανετα κ μετα απο καιρο (μηνες συγκεκριμενα).
    Απάντηση με παράθεση