Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 21 από 21
  1. 04-03-19 18:07 #16
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    κριμα, αυτος ο Μαρτινεζ ειχε προοπτικες καποτε, αλλα δεν του βγηκε με κατι αναποδιες που ειχε..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 04-03-19 21:33 #17
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βλεποντας το αποτέλεσμα, ο Brandon Curry με πιο ωραίες αναλογίες Ώμων,μεσης,τετρακεφάλων σε σχέση με το πιο τετραγωνοποιημένο σχήμα του βραχύσωμου Bonac, κερδίζει πόντους με αυτή του την νίκη.
    Ο Wiklaar δεν έπεισε ότι ήταν "on", ενώ πολύ δυνατή η συμμετοχή του ανερχόμενου Luke Sandoe.

    Συνημμένο Αρχείο 127258

    Συνημμένο Αρχείο 127257

    Συνημμένο Αρχείο 127259


    Συνημμένο Αρχείο 127260


    Συνημμένο Αρχείο 127261


    Συνημμένο Αρχείο 127262

    Συνημμένο Αρχείο 127263


    Συνημμένο Αρχείο 127264

    Συνημμένο Αρχείο 127265
    Κατά τη γνώμη μου άξιος νικητής ο Brandon Curry. Νομίζω έχει κάνει τεράστια πρόοδο τα τελετυαία χρόνια και συνεχίζει να βελτιώνεται, πλέον θα αποτέλει μόνιμη απειλή για τις ψηλές θέσεις. Από την άλλη ο Bonac έχω την εντύπωση ότι έχει φτάσει σε ένα πλατό και ίσως έχει περάσει την κορύφωσή του. Μένει να δούμε πως θα εμφανιστεί στους επόμενους αγώνες.
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 04-03-19 22:11 #18
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    ο Μπόνακ όπως πάντα πολυ καλός με κορυφαία φόρμα αψεγάδιαστη , απλα πιστεύω βγήκε δεύτερος λόγω καλύτερων γεννετικών του Μπράντον
    Γιατι είχε πιο σκληρούς και γραμμωμένους μυς και έχανε σε συμμετρία αναλογίες σε σχέση με τον Μπράντον και αυτο εξηγεί και την υποκειμενικότητα στην κρίση στο ΒΒ
    Κάτ εμέ δίκαιο αποτέλεσμα αλλα και ανάποδα να ήταν πάλι θα είχε λόγο να το υποστηρίξει κάποιος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-03-19 10:26 #19
    Προεπιλογή
    Αγαπημένος μου αθλητής ο Βίκτορ Μαρτίνεθ Δυστυχώς κάποια προβλήματα τον έκοψαν ενώ πλησίαζε στην ακμή του και ουσιαστικά εκεί σταμάτησα και η αγωνιστική του άνοδος.και οι δύο αθλητές στις πρώτες θεσεις αξιόλογοι με πολύ δουλεμένα σώματα!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-03-19 11:29 #20
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Το όλο ενδιαφέρον του αγώνα περιορίστηκε στους δυο πρώτους. Ναι δικαιο κέρδισε ο Brandon Curry, είχε όλο το πακέτο, αλλά προσωπικά οι κλασσικές αναλογίες του δεν μου αρέσουν. Ο Bonac έχει γενικά ξεφύγει αλλά δεν ήταν στο 100% . Έχει καταφέρει να έχει πολλές γραμμές αλλά έλλειπε το φινίρισμα. Για μένα όπως είπε ο Πάνος έχει ξεπεράσει την κορύφωση του και θα ήθελα να δω πως θα εμφανιστεί στους επόμενους αγώνες. Πλέον μου τραβάει περισσότερο το ενδιαφέρον σε σχέση με τους υπόλοιπους.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-03-19 16:48 #21
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Παρατηρώ ξανά τις φωτογραφίες, και ενώ ο Bonac μ'αρέσει περισσότερο σε κάποιες πλαϊνές πόζες που τονίζουν την πυκνότητα και το φινίρισμα του, η στενότητα των ώμων και της πλάτης του κόστισε την νίκη.

    Συνήθως οι νικητές κερδίζουν τις πίσω πόζες και ο Brandon έχει αυτό το κλασσικό bodybuilding σχήμα με τα ανοίγματα (και εντυπωσιακότερο ριλαξ που φαίνεται στα βίντεο) από τον "στενό" Bonac, ειδικά σε έναν αγώνα όπως το Arnold Classic που υποτίθεται ότι βαθμολογείται περισσότερο το σχήμα και η αρμονία.

    Εδώ πρέπει να πω ότι για μένα ο Brandon είναι και πιο ενδιαφέρων αθλητής, συνεχώς εξελίσσεται, βελτιώνεται και μπορεί να κάνει εκπλήξεις, σε σχέση με ένα πιο "βαρετό" Bonac που επαναλαμβάνει την ίδια παρουσία - και αυτό είναι καθαρά θέμα γενετικής όπως σημείωσε πιο πάνω και ο Ηλίας.

    Μια ματιά στις πίσω πόζες:

    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12