Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. 09-02-19 02:32 #1
    Προεπιλογή Ασκήσεις με TRX
    Καλησπέρα σας! Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι σχετικά με το TRX. Εδώ στο forum υπάρχουν δύο πολύ καλά ασκησιολόγια· το ένα με ασκήσεις με βάρη και το άλλο με βάρος του σώματος. Μήπως υπάρχει και κανένα με ασκήσεις χρησιμοποιώντας TRX;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-02-19 19:00 #2
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή

    αυτο ειναι ενα απο τα πολλα βιντεο που διαθετει το γιουτιουμπ και μπορεις να δεις καποιες ασκησεις με ιμαντες και κανεναν αλλο εξοπλισμο.αν τα συνδυασεις με τα παραπανω προγραμματα θα εχεις ενα βελτιστο προγραμμα.εγω για πχ συνδυαζω στο γυμναστηριο ασκησεις με βαρη με καλλισθενικη προπονηση και εχω δει αποτελεσμα και δεν βαριεμαι κιολας.αλλιως μπορεις να γραφτεις και σ'ενα ομαδικο trx προς αποφυγη τραυματισμων διοτι δεν γνωριζω σε τι κατασταση βρισκεσαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-02-19 19:34 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο psonara Εμφάνιση μηνυμάτων

    αυτο ειναι ενα απο τα πολλα βιντεο που διαθετει το γιουτιουμπ και μπορεις να δεις καποιες ασκησεις με ιμαντες και κανεναν αλλο εξοπλισμο.αν τα συνδυασεις με τα παραπανω προγραμματα θα εχεις ενα βελτιστο προγραμμα.εγω για πχ συνδυαζω στο γυμναστηριο ασκησεις με βαρη με καλλισθενικη προπονηση και εχω δει αποτελεσμα και δεν βαριεμαι κιολας.αλλιως μπορεις να γραφτεις και σ'ενα ομαδικο trx προς αποφυγη τραυματισμων διοτι δεν γνωριζω σε τι κατασταση βρισκεσαι.
    Σ' ευχαριστώ πολύ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 23-02-19 13:59 #4
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη psonara

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    αμαλιαδα
    Μηνύματα
    2.404
    Προεπιλογή
    δεν χρειαζεται να ευχαριστεις.μακαρι να σε βοηθησα και ο,τι χρειαστεις μην διστασεις.
    Απάντηση με παράθεση