Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 36
  1. 24-02-19 17:32 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σαν εναλλακτική θα μπορούσες πριν το γυμναστήριο να γεμίσεις την μπανιέρα με καυτό νερό κ να μπαίνεις για μισή ώρα...αυτό θα αδρανοποιήσει τα σπερματοζωάρια προς στιγμήν και δε θα θελήσουν να επιχειρήσουν την έξοδο του Μεσολογγίου στο γυμναστήριο

    είναι λίγο επίπονη διαδικασία αλλά και δαπανηρη
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-02-19 17:52 #17
    Γηράσκω αεί διδασκόμενος
    Το avatar του χρήστη Χαράλαμπος

    Εγγραφή
    12-04-2013
    Περ.
    Κόρινθος
    Μηνύματα
    1.445
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο fatseas Εμφάνιση μηνυμάτων
    αλήθεια έχουν βγάλει τέτοιο πράγμα και τι παραπάνω έχουν απο τις γυναικείες?
    Δεν ξέρω. Αγόρασε, εσύ που έχεις το προβλημα, να μας πεις τη διαφορά.

    https://www.medi-shop.gr/el/incontin...f=bestprice.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-02-19 18:18 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Χαράλαμπος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξέρω. Αγόρασε, εσύ που έχεις το προβλημα, να μας πεις τη διαφορά.

    https://www.medi-shop.gr/el/incontin...f=bestprice.gr


    εκεί που αναφέρει ""για άνδρες με ενεργό τρόπο ζωής, και χρειάζονται την άνεση και την ασφάλεια σε συνδυασμό με τη διακριτικότητα"".

    να εννοεί αυτό που μου συμβαίνει?
    συνήθως τις πάνες τις έχουμε στο μυαλό για τους ηλικιωμένους
    έχω γράψει και μήνυμα στον κύριο τουλιατο και περιμένω να που δώσει κάποια γνώμη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-02-19 19:03 #19
    Προεπιλογή
    Να σε ρωτησω καποιες λεπτομερειες μηπως βοηθησει να βγαλουμε καποια συμπερασματα;
    Συμβαινει μονο με καποιες "ερεθιστικες" ασκησεις; Η μπορει με οποιαδηποτε αναλογα την ενταση;
    Παιζει ρολο η θεα που εχεις...πχ απο ενα γυναικειο κ....ι να τρεχει μπροστα σου στο διαδρομο; Η να κανει ας πουμε προσαγωγους;
    Ποσες φορες το "κανεις" τη βδομαδα; Γιατι οπως κ σ ειπαν η τεστο με τα βαρη κανει παρτυ....φροντισε να την εξωτερικευεις
    Αν σ ολα αυτα νομιζεις οτι εισαι normal ,τοτε κοιτα αυτο που σου ειπε ο Polyneikos ...τον Προστατη.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-02-19 20:13 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να σε ρωτησω καποιες λεπτομερειες μηπως βοηθησει να βγαλουμε καποια συμπερασματα;
    Συμβαινει μονο με καποιες "ερεθιστικες" ασκησεις; Η μπορει με οποιαδηποτε αναλογα την ενταση;
    Παιζει ρολο η θεα που εχεις...πχ απο ενα γυναικειο κ....ι να τρεχει μπροστα σου στο διαδρομο; Η να κανει ας πουμε προσαγωγους;
    Ποσες φορες το "κανεις" τη βδομαδα; Γιατι οπως κ σ ειπαν η τεστο με τα βαρη κανει παρτυ....φροντισε να την εξωτερικευεις
    Αν σ ολα αυτα νομιζεις οτι εισαι normal ,τοτε κοιτα αυτο που σου ειπε ο Polyneikos ...τον Προστατη.
    ξέχασα να σας διακρινισω ότι δεν πάω σε gym αλλά κάνω στα πάρκα που έχουν τα υπαίθρια όργανα
    όχι δεν έχω καμία θέα-θεά
    και τέλος δεν έχω σχέση είμαι single
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 24-02-19 20:18 #21
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    δεν είναι παράξενο να έχει ερεθισμό κάποιος ειδικα σε βαριές προπονήσεις σε άρσεις θανάτου η σκουωτ και μάλιστα επιθυμία για σεξ , χωρίς όμως να υπάρχει εξάντληση αλλα να υπάρχει ενέργεια
    Αλλα αλλο αυτο και μέχρι την εξπερμάτωση είναι άλλος δρόμος και εκεί χρειάζεται με σύσπαση μυων που πιέζουν τον προστάτη με το ζόρισμα και δεν σημαίνει οτι είναι συνηθισμένο αυτο !!αν ήταν σίγουρα θα ακούγαμε περιστατικά για πιτσιλίματα στα γυμναστήρια απο σκληροπυρηνικούς
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-02-19 20:49 #22
    The Banned
    Το avatar του χρήστη lila_1

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Εὐλόγησον
    Μηνύματα
    6.079
    Προεπιλογή
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-02-19 00:21 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν είναι παράξενο να έχει ερεθισμό κάποιος ειδικα σε βαριές προπονήσεις σε άρσεις θανάτου η σκουωτ και μάλιστα επιθυμία για σεξ , χωρίς όμως να υπάρχει εξάντληση αλλα να υπάρχει ενέργεια
    Αλλα αλλο αυτο και μέχρι την εξπερμάτωση είναι άλλος δρόμος και εκεί χρειάζεται με σύσπαση μυων που πιέζουν τον προστάτη με το ζόρισμα και δεν σημαίνει οτι είναι συνηθισμένο αυτο !!αν ήταν σίγουρα θα ακούγαμε περιστατικά για πιτσιλίματα στα γυμναστήρια απο σκληροπυρηνικούς
    εγω οπως το καταλαβαινω στις ασκησεις για τα ποδια ειναι λογικο να γινεται στυση λογο το οτι ειναι κοντα με τα γεννετικα οργανα
    τωρα οι βυθισεις που κανω,τι σχεση εχουν με τα ποδια δεν ξερω,αλλα και παλια που δυσκολευομουν στις καμψεις δεν ειχα αντιμετωπιση καποιο θεμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-02-19 00:45 #24
    Προεπιλογή
    Η εκσπερματωση γινεται με στυση; η με ταση στυσης; Η ανευ;....Δε μπορει,θα τη βρουμε την αιτια .
    Levrone ;; Εσυ; Καμια επιστημονικη απαντηση;
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-02-19 00:59 #25
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η εκσπερματωση γινεται με στυση; η με ταση στυσης; Η ανευ;....Δε μπορει,θα τη βρουμε την αιτια .
    Levrone ;; Εσυ; Καμια επιστημονικη απαντηση;
    με ταση
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-02-19 02:41 #26
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Ισως με ενα tyre up να ελυνες το προβλημα σου. Πριν την ασκηση, σφιγγεις ενα τετοιο στο παλαμαρι σου, και ουτε σταγονα χαμενη
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-02-19 10:35 #27
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    ^^ και για να μη ψαχνεις, εδω σε εχω. Και σε διαφορα χρωματακια, να τα συνοδευεις με οτι φορας

    https://www.maxstores.gr/scholika/an...a-g-157_635623

    (Ζητω συγνωμη απο τους διαχειριστες που παραθεσα λινκ που δεν ανηκει σε χορηγο, αλλα ειναι για καλο σκοπο, για την υγεια του συναθλητη μας )
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-02-19 11:05 #28
    Προεπιλογή
    Εχει ενα νοημα η συμβουλη σου Φαταουλα μου ,αλλα η "επιστροφη" μηπως κανει τα πραγματα χειροτερα;
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-02-19 14:16 #29
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    ^^Εχεις απολυτο δικιο Χρηστο μου. Δεν σκεφτηκα ολες τις παραμετρους
    Στο bodybuilding σκοπος ειναι να αυξησουμε τη μυικη μαζα, να πεσουμε σε λιπος και υγρα, ωστε να φαινομαστε πιο στεγνοι.

    Με τη συμβουλη που του εδωσα πιο πανω, 2 πραγματα δεν ιππολογισα

    Α) Αν τα υγρα δεν εχουν εξοδο διασφυγης και μεινουν μεσα (εξ'ου και η φραση "ολα μεσααα" ), το αποτελεσμα θα ειναι να θολωσει,
    και αν μιλαμε και για αγωνιστικη προετοιμασια, τοτε το παιχνιδι ειναι χαμενο απο χερι

    Β) Αν απο τη πολυ πιεση τα υγρα (γνωστα και ως φλοκια) βρουν καποια εξοδο, ποια ειναι αυτη? οεο?
    Για φαντασου να κανει ο αλλος γυμναστικη στο παρτο, και απο τη πιεση να τρεχουν φλοκια απο τη μυτη πχ. Μπλιαχ
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-02-19 18:38 #30
    Προεπιλογή
    Κλασσικη περιπτωση υπερχειλησης... αν αρχισεις τις εξορυξεις το προβλημα εξομαλυνεται
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία