Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 02-03-19 18:44 #1
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

Περ.
    All over the World
    Προεπιλογή Ατομικό ποζάρισμα
    Χρήστο, θες να μας πεις πως επιλέγεις τη μουσική και πώς συνθέτεις τις πόζες στο ατομικό σου; Συνήθως το δουλεύεις αρκετό καιρό πριν τον αγώνα;
    Παναγιώτης Βίτσας

Παρακαλώ μη στέλνετε προσωπικά μηνύματα σχετικά με διατροφικές και προπονητικές συμβουλές. Δεν έχω τη δυνατότητα απάντησης. Ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση

2. 11-03-19 20:55 #2
    IFBB Pro Athlete
    Το avatar του χρήστη Chris Pistolas

Προεπιλογή
    Η αλήθεια είναι πως σπάνια προγραμματίζω από πριν το ποζαρισμα μου. Συνήθως το αποφασίζω τελευταία στιγμή. Και τη μουσική και τη χορογραφία. Όμως το δουλεύω όλο το χρόνο και τις αλλαγές από πόζα σε πόζα όποτε στο τέλος μου βγαίνει πολύ πιο εύκολα και το ατομικό και να αντέχω στα πολλά comparisons. Αυτό είναι ένα κομμάτι που πλέον δεν το δουλεύουν οι αθλητές δυστυχώς.
    IFBB Pro
    Απάντηση με παράθεση

3. 11-03-19 21:00 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

Προεπιλογή
    Xρήστο καλησπέρα. Υπάρχει κάποια χορογραφία απο τα ατομικά σου που έχεις ξεχωρίσει; Η αλήθεια είναι οτι θεωρείσαι απο τους καλούς ποζέρ!
    Απάντηση με παράθεση

4. 19-03-19 20:54 #4
    IFBB Pro Athlete
    Το avatar του χρήστη Chris Pistolas

Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Xρήστο καλησπέρα. Υπάρχει κάποια χορογραφία απο τα ατομικά σου που έχεις ξεχωρίσει; Η αλήθεια είναι οτι θεωρείσαι απο τους καλούς ποζέρ!
    Δυστυχώς στο ερασιτεχνικό επίπεδο ο χρόνος του ατομικού ποζαρισματος είναι παρά πολύ περιορισμένος (το πολύ 60 δευτερόλεπτα). Αυτό δεν αφήνει τον αθλητή να ποζάρει όπως θέλει ούτε να κάνει αυτά που θέλει πάνω στη σκηνή. Όποτε δεν μπορώ να πω ότι υπάρχει κάποια χορογραφία μου που μου αρέσει πραγματικά γιατί σε καμία δεν είχα το χρόνο να δείξω το ποζαρισμα μου ελεύθερα
    IFBB Pro
    Απάντηση με παράθεση

5. 19-03-19 21:00 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

Προεπιλογή
    Χρήστο επειδή έχει τύχει πάντως να σε δω και σε άλλες διοργανώσεις - πρό IFBB - όπου είχες αρκετό χρόνο εώς απεριόριστο - επιβεβαιώνω ότι είσαι απο τους καλούς ποζέρ! Θα επανέλθω με κάποιο βίντεο
    Απάντηση με παράθεση