Θέμα: Veganακια

Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2
  1. 07-03-19 23:13 #1
    Προεπιλογή Veganακια
    Γεια σας παιδιά! Είμαι καινούρια εδώ. Παρακαλώ αν υπάρχει σχετικό θέμα να παραπεμψετε. Ασχολούμαι σχεδόν ένα οκτάμηνο με το γυμναστήριο. Αλτηρες, όργανα. Δεν είμαι vegan, αλλά σε κάποια φάση θα με ενδιέφερε. Σε λίγες μέρες έχω ραντεβού με διατροφολόγο ώστε να με βοηθήσει για διατροφή ή όποια από ζωικα περιλαμβάνει γιαούρτι, ψάρια, θαλασσινά και ίσως βάλω μέσα και το αυγό. Το σώμα μου είναι αρκετά καλό για το δικό μου γούστο χωρίς να έχω προσέξει στο ελάχιστο τη διατροφή μου. Πλέον όμως θέλω να προσέξω ώστε να χάσω ελάχιστο λίπος σε κοιλίτσα ή όποια ναι μεν είναι πλάκα, αλλά θέλω να γράμμωσω λίγο. Όχι κάτι τρελό. Το ερώτημα είναι το εξης: Πιστεύετε ότι αυτό είναι εφικτό σε περίπτωση που κόψω κάποια στιγμή όλα τα ζώικα παράγωγα; Το να κάνω δηλαδή ένα καλό κορμί;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-03-19 21:37 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    για ποιο λογο θα το κανεις αυτο?
    ολα σχετικα ειναι..αν εχεις ηδη μια καλη υποδομη σιγουρα θα μπορεσεις να τη συντηρησεις κ με μια τετοια διατροφικη στροφη..αν δεν εχεις, ολο κ κατι θα γινει, αλλα το ποσο καλο θα ειναι το αποτελεσμα σε συγκριση με μια κανονικη διατροφη δεν μπορει να το ξερει καποιος..κ φυσικα αυτα εχουν να κανουν με το το προσδοκιες εχει καποιος απο το αποτελεσμα που περιμενει..αν δεν θες κατι σοβαρο, οκ, λογικα ολα γινονται.
    Απάντηση με παράθεση