Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 12-03-19 22:30 #1
    Post Προγράμμα Για Εφηβους
    Καλησπερα,Ειμαι σχετικα καινούργιος στο φορουμ.Θα ηθελα την βοηθεια σας ειχα γραψει και πιο παλια ενα θεμα αλλα δεν μου ειχε απαντησει κανενας και το θεμα ηταν πολυ περιληπτικο οποτε αποφασησα να ανοιξω ενα καινούργιο
    Λοιπον ειμαι 13 στα 14 και ειμαι 1.79 , 57 κιλα επισης εχω σακχαρώδη διαβητη τυπου 1. Επισης αθλουμαι απο μικρος πηγαινω ποδόσφαιρο και καθεμερα για καμια μπαλιτσα και κανα μπασκετ τετοια πραγματα, το θεμα μου ειναι οτι δεν εχω καθολου δυναμη στα χερια στηθος πλατη και τα σχετικα (επισης καμια φορά ψηλο καμπουριαζω και νμζ οτι βοηθαναι οι ασκήσεις για την πλατη). Οποτε απο εσας ζηταω αν μπορειται να μου προτείνετε καποιες ασκησεις η ακομα καλυτερα να μου βγαλετε ενα πρόγραμμα για το τι ασκησεις θα κανω καθε ημερα..
    Ευχαριστώ προκαταβολικά οποιον με βοηθήσει...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-03-19 00:18 #2
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    γεια χαρα φιλε, μπορεις να δεις κατι τετοιο για αρχη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-03-19 01:21 #3
    Προεπιλογή
    Μου φανηκε πολυ καλο το πρόγραμμα που εστειλες μαλλον αυτο θα ξεκινησω αυριο κι ολας απλα ηθελα να κανω καποιες γελειες ερωτήσεις αυτο που ελεγε σωμα βαρους τι σημαίνε οτι αφηνε καποιο σημειο του σωματος χωρις ασκησεις; Επισεις αυτο που ειχα γραψει πιο πανω με την καμπουρα ισχύει οτι βοηθαναι οι ασκησειε η κοτσανες, λογια του αερα ;. Με αυτο το πρόγραμμα θα δω συντομα αλλαγη η οχι; δεν βιάζομαι και ξερω οτι ολα ερχονται με τον καιρο τους αλλα ετσι απλα ρωταω;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Master Vaggos : 13-03-19 στις 01:24
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-05-19 18:14 #4
    Προεπιλογή
    Stronglifts 5x5, Starting Strength, gzclp
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 29-05-19 07:59 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    ^^ Παρατήρησες ότι το παιδί είναι 13-14 χρονών; Δεν νομίζω να τον βοηθήσουν αυτά τα προγράμματα, ειδικά χωρίς καθοδήγηση απο κοντά, καθώς το πρώτο πρόβλημα ειναι η μηχανική των κινήσεων.
    Απάντηση με παράθεση