Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 76
  1. 25-06-12 15:09 #61
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα!
    Έχω λιγάκι μπερδευτεί και εγώ με τις ¨άπειρες¨ εκδόσεις του Lipo 6, black κτλ..
    Γενικά το concentrate τi απόδοση έχει μέχρι στιγμής; Αξίζει; ή καλύτερη επιλογή συνεχίζει να είναι το Lipo 6 black;;

    Ευχαριστώ!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 26-06-12 14:38 #62
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο akasuki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα!
    Έχω λιγάκι μπερδευτεί και εγώ με τις ¨άπειρες¨ εκδόσεις του Lipo 6, black κτλ..
    Γενικά το concentrate τi απόδοση έχει μέχρι στιγμής; Αξίζει; ή καλύτερη επιλογή συνεχίζει να είναι το Lipo 6 black;;

    Ευχαριστώ!
    Για εμένα προσωπικά η καλύτερη επιλογή συνεχίζει να είναι το Lipo 6 Black.
    Είναι υποκειμενικό όμως αυτό, σ'αυτο μπορεί να σου απαντήσει κάποιος που έχει δοκιμάσει και τα 2 σκευάσματα (όπως εγώ), και το concentrate αλλά και το κλασικό, και τέλος, κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, μπορεί να υπάρχουν άτομα στα οποία να δούλεψε καλύτερα το concentrate (αμφιβάλω).
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-06-12 14:45 #63
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για εμένα προσωπικά η καλύτερη επιλογή συνεχίζει να είναι το Lipo 6 Black.
    Είναι υποκειμενικό όμως αυτό, σ'αυτο μπορεί να σου απαντήσει κάποιος που έχει δοκιμάσει και τα 2 σκευάσματα (όπως εγώ), και το concentrate αλλά και το κλασικό, και τέλος, κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, μπορεί να υπάρχουν άτομα στα οποία να δούλεψε καλύτερα το concentrate (αμφιβάλω).
    Σ΄ευχαριστώ!
    Επομένως που μπορώ να το βρω;) το απλό black εννοώ.. γιατί μια μικρή έρευνα αγοράς που έκανα, προωθούν το concentrate! :/
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-06-12 15:26 #64
    Προεπιλογή
    Η εταιρια ισχυριζεται οτι η concentrate φορμουλα ειναι πιο δυνατη απο την απλη. Τωρα δε ξερω κατα ποσο ισχυει. Μονο του δεν ειναι και τοσο καλο, αλλα σε συνδιασμο με το alpha t2, πιστευω οτι θα κανει πολυ καλη δουλεια. Πιο ολοκληρωμενο λιποδιαλυτικο πιστευω πως ειναι το dexaprine.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-06-12 16:48 #65
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η εταιρια ισχυριζεται οτι η concentrate φορμουλα ειναι πιο δυνατη απο την απλη. Τωρα δε ξερω κατα ποσο ισχυει. Μονο του δεν ειναι και τοσο καλο, αλλα σε συνδιασμο με το alpha t2, πιστευω οτι θα κανει πολυ καλη δουλεια. Πιο ολοκληρωμενο λιποδιαλυτικο πιστευω πως ειναι το dexaprine.
    Ναι όντως, αυτό είναι αλήθεια, ισχυρίζεται η nutrex ότι είναι καλύτερο το concentrate, αλλά από την άλλη, αν δεν υποστηρίξεις το σπιτικό σου, θα πέσει να σε πλακώσει, έπρεπε αφού το έβγαλαν να το δικαιολογήσουν, νεώτερο προϊών από το κλασικό lipo 6 black, αποκλείεται να το λανσαριζαν και να έλεγαν ότι είναι ποιο αδύναμο από το κλασικό, θα τους πετάγανε πέτρες.

    Ναι όντως, είναι τόσο καλό το dexaprine;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-06-12 16:50 #66
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο akasuki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ΄ευχαριστώ!
    Επομένως που μπορώ να το βρω το απλό black εννοώ.. γιατί μια μικρή έρευνα αγοράς που έκανα, προωθούν το concentrate! :/
    Και εδώ στο e-shop του bodybuilding.gr μπορείς να το βρεις αλλά και αν ψάξεις καλύτερα σε Ελληνικά on-line καταστήματα συμπληρωμάτων, σίγουρα θα το βρεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 27-06-12 13:53 #67
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και εδώ στο e-shop του bodybuilding.gr μπορείς να το βρεις αλλά και αν ψάξεις καλύτερα σε Ελληνικά on-line καταστήματα συμπληρωμάτων, σίγουρα θα το βρεις.
    Α οκ! θα το δοκιμάσω και ελπίζω να έχει θετικά αποτελέσματα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 27-06-12 13:55 #68
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι όντως, αυτό είναι αλήθεια, ισχυρίζεται η nutrex ότι είναι καλύτερο το concentrate, αλλά από την άλλη, αν δεν υποστηρίξεις το σπιτικό σου, θα πέσει να σε πλακώσει, έπρεπε αφού το έβγαλαν να το δικαιολογήσουν, νεώτερο προϊών από το κλασικό lipo 6 black, αποκλείεται να το λανσαριζαν και να έλεγαν ότι είναι ποιο αδύναμο από το κλασικό, θα τους πετάγανε πέτρες.

    Ναι όντως, είναι τόσο καλό το dexaprine;
    Aπο ποιά εταιρία είναι αυτό το dexaprine;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-06-12 14:11 #69
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο akasuki Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aπο ποιά εταιρία είναι αυτό το dexaprine;
    iForce (προσωπικά δεν την πάω για διάφορους λόγους). Όσο για το dexaprine πολύ δυνατό δεν θα το πρότεινα σε κάποιον που δεν έχει προηγούμενη εμπειρία με δυνατούς λιποδιαλύτες. άσε που παίζει και με τον θυροειδή (στην πρώτη έκδοση του)...υπάρχει θέμα αν θες να διαβάσεις http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...prine-(iForce)
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-09-12 18:53 #70

    Εγγραφή
    22-06-2010
    Περ.
    Βόλος
    Μηνύματα
    26
    Προεπιλογή
    Καλησπερα εγω το δοκιμασα και ειμαι σουπερ ικανοποιημενος απο ενεργεια και απωλεια λιπους χωρις καμμια παρενεργεια . Ειμαι γιατρος και παρακολουθησα τον οργανισμο μου σε διαφορες φασεις. Επειδη θελω να ξαναπαρω αλλα δεν το βρισκω γιατι φαινεται σαν discontinued υπαρχει καπου σε στοκ αν ξερει καποιος ??? Ευχαριστω !!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-04-13 19:15 #71
    Το avatar του χρήστη Dragonbreath

    Εγγραφή
    20-11-2011
    Περ.
    I still wonder
    Μηνύματα
    115
    Προεπιλογή
    πολύ καλο, τουλάχιστον σε θέμα ενέργειας!
    Χρησιμοποίησα την νεότερη version των 60 caps,χωρίς τ3, και έμεινα ικανοποιημένος.
    Αρκετή εφίδρωση,νεύρο, ταχυπαλμίες...ωραία πράγματα γενικά,παρόμοιο του oxyelite pro(το παλιό),σίγουρα πιο "ελαφρύ"
    Our thoughts.. compressed, which makes us blessed...which makes for stormy weather.."]
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-05-13 09:40 #72
    Post
    fφιλε τι δοσολογια επερνες?
    εγω περνω 1 το πρωι πριν το πρωινο και ενα πριν την προπονα καλα ειναι η να παρνω 2 πριν την προπο?
    eat clean, TRAIN HARD, get ripped
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-12-15 01:48 #73
    Προεπιλογή
    τελικα παιδια, οσοι το δοκιμασαν, δουλεψε το προιον? Καλυτερο απο το απλο black?
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 15-12-15 15:52 #74
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 06-05-19 17:28 #75
    Προεπιλογή Lipo6 Black Ultra Concentrate (Nutrex)
    Όνομα: nx-0010_2.jpg Εμφανίσεις: 319 Μέγεθος: 60,7 KB
    Όνομα: LIPO6BLKUC_30ct.jpg Εμφανίσεις: 378 Μέγεθος: 183,4 KB




    Γνωριζει κανεις για το Nutrex Lipo-6 Black Ultra Concentrate, το εχει δοκιμασει κανεις;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία