Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 76
  1. 11-05-12 09:21 #46
    Προεπιλογή
    Πριν λιγες μερες μου τελειωσε το lipο6 black αυτο που ειχε στο eshop τα σχολια μου θετικα μειωση της ορεξης με ανεβασε σε ενεργεια και εχασα 4 κιλα μεσα στο στρατο χωρις να κανω τελεια διατροφη, το μονο αρνητικο σε εισαγωγικα ειναι οτι μου δημιουργουσε ενα αισθημα κομπου στον λαιμο.Τωρα που τελειωσε αυτη η εκδοση στο e-shop ποιο μου προτεινετε να παρω το απλο η το concetrate και στο concetrate στον 1κυκλο χρησιμοποιης 2κουτια;


    YOU HAVE TO DO WHAT OTHER WON'T.
    TO ACHIEVE WHAT OTHER'S DON'T
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-05-12 15:19 #47
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koulisss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πριν λιγες μερες μου τελειωσε το lipο6 black αυτο που ειχε στο eshop τα σχολια μου θετικα μειωση της ορεξης με ανεβασε σε ενεργεια και εχασα 4 κιλα μεσα στο στρατο χωρις να κανω τελεια διατροφη, το μονο αρνητικο σε εισαγωγικα ειναι οτι μου δημιουργουσε ενα αισθημα κομπου στον λαιμο.Τωρα που τελειωσε αυτη η εκδοση στο e-shop ποιο μου προτεινετε να παρω το απλο η το concetrate και στο concetrate στον 1κυκλο χρησιμοποιης 2κουτια;
    Αυτο κατι μου θιμιζη.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν πάνε καλά τα πράγματα λοιπόν.
    Χθες κατά την διάρκεια που έκανα squats ένιωσα ένα σφίξιμο, έναν κόμπο στον οισοφάγο.
    Δεν έδωσα και πολύ σημασία, συνέχισα.
    Ακόμα των έχω μέχρι τώρα. Από το πρωί με της σκέψεις που έχω κάνη κοντεύω να τα κάνω πάνω μου.
    Το σύμπτωμα που έχω παρουσιάζετε στον υπερθυρεοειδισμό.
    Η κοπέλα μου μου λέει ότι αυτό συμβαίνει και από το άγχος μερικές φορές.
    Ότι δεν είμαι στα καλύτερα μου αυτήν την περίοδο και ότι στενοχωριέμαι για κάποια προσωπικά μου είναι αλήθεια.
    Το περίεργο που με βάζει σε σκέψεις είναι ότι με έπιασε κατά την διάρκεια της προπόνησης, φοβάμαι ρε γαμοτο και λόγο δουλειάς δεν προλαβαίνω να δω τι εξετάσεις χρειάζονται.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Όχι γιατη βρήκα τελικά την αιτία και δεν οφειλόταν στην χρήση του lipo 6 black.
    Αυτομάτως μόλις ξεπέρασα το πολύ μεγάλο μου προσωπικό πρόβλημα που είχα, έφυγε αμέσως μέσα σε μισή μέρα αυτός ο κόμπος στον λαιμό μου, το ξέχασα τελείως, τώρα που είδα το post θυμήθηκα τι είχα.
    Ήταν καθαρά ψυχολογικό το θέμα, ήμουν πολύ απογοητευμένος με κάτι και μου βγήκε εκεί, συνεχίζω κανονικά την χορήγηση του lipo 6 black για να σου πω την αλήθεια.
    Όλα o.k φίλε στο στρατό;
    Σε έχει στρεσαρη τίποτα;
    Ώρες ώρες νοσταλγείς τίποτα;
    Γενικός, από ψυχολογία όλα καλά;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη andreasaxo : 11-05-12 στις 15:21
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-05-12 18:34 #48
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο κατι μου θιμιζη.





    Όλα o.k φίλε στο στρατό;
    Σε έχει στρεσαρη τίποτα;
    Ώρες ώρες νοσταλγείς τίποτα;
    Γενικός, από ψυχολογία όλα καλά;
    Ναι εκπαιδευωμαι για δοκιμος στη κρητη ειχα να κανω 2μηνες προπονηση τωρα εχει ενα μηνα που μπηκα κανονικα και επανερχομε σιγα σιγα,πιστευω οτι πρεπει να ειχαι σχεση το lipo6 γιατι αλλες φορες κ να εχω καποιο προβλημα η απο ψυχολογια να μην ειμαι καλα δεν ειχα αυτο τον κομπο και αυτο γινοταν στις πρωτες μερες που αρχισα το lipo6.


    YOU HAVE TO DO WHAT OTHER WON'T.
    TO ACHIEVE WHAT OTHER'S DON'T
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-05-12 22:16 #49
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koulisss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ναι εκπαιδευωμαι για δοκιμος στη κρητη ειχα να κανω 2μηνες προπονηση τωρα εχει ενα μηνα που μπηκα κανονικα και επανερχομε σιγα σιγα,πιστευω οτι πρεπει να ειχαι σχεση το lipo6 γιατι αλλες φορες κ να εχω καποιο προβλημα η απο ψυχολογια να μην ειμαι καλα δεν ειχα αυτο τον κομπο και αυτο γινοταν στις πρωτες μερες που αρχισα το lipo6.
    Δες παραπανο, αυτα, τα ιδια συμπτοματα ειχαν παρουσιαστι σε εμενα.
    Εντάξει, μην ξανά πάρεις ρεσι lipo, άστο να πούμε, για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο το λέω, απο κει και πέρα δεν επιμένω, μπορείς να κάνεις οτι θέλεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 12-05-12 08:25 #50
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δες παραπανο, αυτα, τα ιδια συμπτοματα ειχαν παρουσιαστι σε εμενα.
    Εντάξει, μην ξανά πάρεις ρεσι lipo, άστο να πούμε, για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο το λέω, απο κει και πέρα δεν επιμένω, μπορείς να κάνεις οτι θέλεις.
    Θα δοκιμασω την εκδοση χωρις την diido thyronine και τα υποληπα που ειχε η εκδοση του e-shop και αποτι φαινεται δεν θα ξανα φερουν .καμια γνωμη να παρω το απλο η το concetrate και το concetrate χρειαζετε 2κουτια για 1κυκλο;


    YOU HAVE TO DO WHAT OTHER WON'T.
    TO ACHIEVE WHAT OTHER'S DON'T
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 12-05-12 14:31 #51
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο koulisss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα δοκιμασω την εκδοση χωρις την diido thyronine και τα υποληπα που ειχε η εκδοση του e-shop και αποτι φαινεται δεν θα ξανα φερουν .καμια γνωμη να παρω το απλο η το concetrate και το concetrate χρειαζετε 2κουτια για 1κυκλο;
    Το απλό να πάρεις, ναι, 2 κουτιά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-05-12 21:19 #52
    Προεπιλογή
    8 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΑΣΑΝ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΡΟΙΟΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΗΔΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΑΙΣΘΗΤΗ.ΜΕΙΩΣΗ ΤΗΣ ΟΡΕΞΗΣ,ΑΥΞΗΣΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ 2 ΚΙΛΑ ΛΙΓΟΤΕΡΟΣ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΩΣ ΤΩΡΑ.ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΙΔΙΕΤΑΙΡΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΛΙΠΟΣ ΑΛΑΛ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ Κ ΠΑΛΙ ΟΙ ΚΟΙΛΙΑΚΟΙ.ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΧΑ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟΝ ΛΙΠΟΔΙΑΛΥΤΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΤΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ.ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΠΑΝΑΠΑΥΤΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΕΡΟΒΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΑΠΩΛΕΙΑ ΛΙΠΟΥΣ.ΚΑΜΙΑ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΩΣ ΤΩΡΑ.ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ(ΙΣΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΚΟΨΕΙ ΤΟΥΣ ΚΑΦΕΔΕΣ ΝΑ ΕΙΧΑ ΒΕΒΑΙΑ).ΩΣ ΤΩΡΑ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΕΣ ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ!ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΠΑΛΙ!

    ***γραφε με μικρους χαρακτηρες.MODS TEAM***
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-05-12 01:41 #53
    Προεπιλογή
    Θα το εχω σε 10 ημερες, αλλα θα το ξεκινησω σε κανα 2μηνο απο τωρα. Θα το παιρνω ταυτοχρονα με erase, hemavol και ισως κρεατινη. Μαλλον θα κανω 2 μηνες κυκλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-05-12 00:13 #54
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Θα το εχω σε 10 ημερες, αλλα θα το ξεκινησω σε κανα 2μηνο απο τωρα. Θα το παιρνω ταυτοχρονα με erase, hemavol και ισως κρεατινη. Μαλλον θα κανω 2 μηνες κυκλο.
    Ποσα mg 3,5 Diiodo-L-Thyronine λετε να εχει η καθε καψουλα; Συνηθως σε καθε δοση βαζουν απο 100mg 3,3 και 100mg 3,5. Εδω λογικα θα ειναι πολυ λιγοτερη.. Θα κανει δουλεια το προϊον;

    Παντως η απλη black εκδοση στην μια δοση ( 3 καψουλες ) εχει 150mg, οποτε στις 2 δοσεις παμε στα 300mg.. Μηπως το κανονικο ειναι και πιο δυνατο; Και μεγαλυτερες δοσεις και περισσοτερα συστατικα.. Σκεφτομουν να αγορασω και 2ο κουτι απο την concentrate εκδοση. Να αγορασω καλυτερα την απλη για 2ο κυκλο;
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη deluxe : 22-05-12 στις 00:17
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-06-12 21:54 #55
    Προεπιλογή
    Λαμβανοντας το τωρα 2 μερες πραγματικα ειναι οτι ποιο δυνατο εχω δοκιμασει!!Πραγματικα δεν πεινας νιωθω παντα το στομαχι μου γεματο και δεν μπορω να ολοκληρωσω το φαγητο μου στη μεση χορταινω.Για οσους θελουν πραγματικα να χασουν κιλα το συνιστω!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 08-06-12 21:33 #56
    Προεπιλογή
    Παιδια ειναι η πρωτη μου φορα που παιρνω λιποδιαλυτη θερμογεννετικο.Λετε να δοκιμασω αυτον που εχω ακουσει τα καλυτερα?καφεδακια δεν πινω, ειμαι 32 χρονων,1,82 και 90 κιλα.Το θελω για να με βοηθησει να χασω μερικα κιλα .Κανω σχεδον καθε μερα αεροβια.Ευχαριστω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 08-06-12 23:22 #57
    Το avatar του χρήστη kokolakis

    Εγγραφή
    08-05-2012
    Περ.
    Κρήτη
    Μηνύματα
    1.443
    Προεπιλογή
    αν φτιαξεις και την διατροφη σου θα σε βοηθησει αλλιως μην περιμενεις....
    The best education in the world
    is watching the Masters at work...!!


    Μην αφήσεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-06-12 00:37 #58
    Προεπιλογή
    Ultra Concentrate Version old :

    Lipo6 ultra concentrate new :

    Lipo6 Ultra Concentrate newest!!

    ULTRA CONCENTRATED FAT DESTROYING COMPLEX
    296.5mg
    Caffeine Anhydrous
    Theobromine Anhydrous
    Advantra Z®† Citrus Aurantium (60% Synephrine)
    Yohimbine
    Rauwolscine









    Lipo6 black old version :

    Lipo6 black new version :

    Lipo6 black newest!!
    BEYOND EXTREME UNDERGROUND FAT DESTROYER
    504.5mg
    Caffeine Anhydrous
    Beta-Phenylethylamine
    Coleus Forskohlii 20% Forskolin
    Advantra Z®† Citrus Aurantium (50% Synephrine)
    Zingerone
    Yohimbine


    Απο το κακο στο χειροτερο! Μας δουλευουν; Και το κακο οτι δε ξερουμε ποια εκδοση εχει το καθε καταστημα! Και εγω πηρα το concentrate νομιζοντας οτι ειναι η παλια εκδοση, χωρις να ξερω οτι εχουν βγει ακομα 2! Ευτυχως πηρα και το alpha t2 που τουλαχιστον εχει 3'3..
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη deluxe : 12-06-12 στις 00:44
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-06-12 08:41 #59
    Προεπιλογή
    Καποιος να σχολιασει κατι; Το εχω γραψει σε τεσσερα διαφορετικα forums και δεν πηρα καμια απαντηση. Εστειλα e-mail στην nutrex, αλλα τιποτα..

    Εμενα μου ηρθε η 2η εκδοση του lipo6 black UC. Τουλαχιστον εχει το 3'5 diiodo.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 14-06-12 01:47 #60
    Προεπιλογή
    Μου εστειλαν απαντηση, αλλα πιο πολυ για τυποποιημενη μου κανει.. Δε μιλησα καθολου για dmaa, αλλα για την 3'5 diiodo-l-thyronine.


    Hello,

    We appreciate your interest in Nutrex Research and are happy to address any questions you may have. The first time we updated the formula, we utilized a vegetarian capsule making it free of any animal products and suitable for vegetarians to take. Although the fat burning compounds have not changed, the oils used in the formula are unstable in a vegetarian capsule which is why it was not included in the updated version. Recently, the FDA is currently looking into the DMAA compound that is used in the formula. Although we disagree with the stance the FDA has taken on this compound, we reformulated it for the 3rd time to comply with their request. The newest version will be available within 1-2 months and is designed to provide the great results that Lipo-6 is known for by helping to boost metabolic rate, decrease appetite and can help to burn off more fat as energy throughout the day. Please let me know if you have any further questions.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία