Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 09-05-19 11:19 #1
    Προεπιλογή Συμπληρώματα χωρίς διεγερτικά
    Καλημέρα σε όλους και μπαίνω αμέσως στη ψητό. Λοιπόν σαν συμπλήρωμα χρησιμοποιώ μόνο πρωτείνη, ο λόγος είναι οτι οτιδήποτε άλλο που περιέχει διεγερτικες ουσίες μου προκαλεί κρίσεις πανικού ,άγχος κτλ. Τώρα τελευταία έπεσε στην αντίληψή μου κάποια προεξασκητικά χωρίς διεγερτικά. Εχει κάποιος παρόμοια θέματα (κρισεις πανικου, αγχος ) και εχει δοκιμασει κατι απο αυτά χωρις να τον πειράξει;
    Να φανταστείτε έχω τόσο ευάισθητο νευρικό σύστημα που αν πιω έστω μια γουλιά καφέ θα έχω τρομερή υπερένταση. Συγνώμη αν σας κούρασα να έχετε μια όμορφη μέρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-05-19 12:47 #2
    Προεπιλογή
    τα προεξασκιτικα χωρις διεγερτικα ειναι μονο για πριξιματα κτλπ δεν νομιζω να σε πειραξουν μια χαρα θα σου ειναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-05-19 13:13 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikosBMW Εμφάνιση μηνυμάτων
    τα προεξασκιτικα χωρις διεγερτικα ειναι μονο για πριξιματα κτλπ δεν νομιζω να σε πειραξουν μια χαρα θα σου ειναι
    Σ ευχαριστώ για την απάντηση , να σε ρωτήσω και κάτι άλλο ουσίες όπως : Αργινίνη ,Βήτα Αλανίνη, Ταυρίνη δεν είναι διεγερτικές ;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-05-19 13:34 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο V3NOM Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σ ευχαριστώ για την απάντηση , να σε ρωτήσω και κάτι άλλο ουσίες όπως : Αργινίνη ,Βήτα Αλανίνη, Ταυρίνη δεν είναι διεγερτικές ;
    οχι μπορεις να τα χρησιμοποιησεις ανετα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-05-19 18:04 #5
    Προεπιλογή
    Επειδη εχω κ εγω ενα θεματακι κυριως με τα προεξασκητικα (δυσκολευομαι στον υπνο μετα) , Βeta Analine ,Citroulline ,Bcaa κ no problem. Καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος βεβαια....δοκιμαζεις κ βλεπεις.
    Old School
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-05-19 22:37 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΧΡΗΣΤΟΣ1961 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδη εχω κ εγω ενα θεματακι κυριως με τα προεξασκητικα (δυσκολευομαι στον υπνο μετα) , Βeta Analine ,Citroulline ,Bcaa κ no problem. Καθε οργανισμος ειναι διαφορετικος βεβαια....δοκιμαζεις κ βλεπεις.
    Επειδή έψαξα λίγο το θέμα μάλλον θα καταλήξω στην Citroulline. Δεν σου εχει κάνει κανένα προβλημα έτσι ;

    Στάλθηκε από το SM-G935F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση