Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 6 από 6
  1. 16-05-19 22:13 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή Inferno Black 300g (Stacker2)
    Nέο προεξασκητικό από την Stacker2, το Inferno Black, είναι προς δοκιμήν , το έχω πάρει σε γεύση λεμόνι!

    Όνομα: 01-130-085-Inferno-Black-web.jpg Εμφανίσεις: 1030 Μέγεθος: 161,8 KB

    Όνομα: 01-130-085 Inferno Black - Nutrition Information.jpg Εμφανίσεις: 1086 Μέγεθος: 134,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-07-20 16:11 #2
    Προεπιλογή
    Σχόλια για αυτό;

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-07-20 16:15 #3
    Προεπιλογή
    Δείχνει πολύ καλό. Ειδικά για τώρα το καλοκαίρι για κάποιον που δεν θέλει να βάζει κρεάτινη στην δίαιτα του μια χαρά !! Όποιος το δοκιμάσει ας μας πει. Ξέρετε να μας πείτε όλα αυτά τα γνωστά συστατικά των νιτρικών που είναι και σε αυτό μας κάνουν καθόλου κατακράτηση υγρών η όχι ?? Το ρωτάω γιατί οι περισσότεροι από εμάς που είμαστε σε φάση στεγνώματος για καλοκαίρι και θα ήθελα να ξέρουμε αν θα έχουμε καθόλου υποδόρια νερά - θόλωμα με κάτι τέτοιο!! Ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-07-20 22:12 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.562
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο junglist Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχόλια για αυτό;

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEOZN8 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δείχνει πολύ καλό. Ειδικά για τώρα το καλοκαίρι για κάποιον που δεν θέλει να βάζει κρεάτινη στην δίαιτα του μια χαρά !! Όποιος το δοκιμάσει ας μας πει. Ξέρετε να μας πείτε όλα αυτά τα γνωστά συστατικά των νιτρικών που είναι και σε αυτό μας κάνουν καθόλου κατακράτηση υγρών η όχι ?? Το ρωτάω γιατί οι περισσότεροι από εμάς που είμαστε σε φάση στεγνώματος για καλοκαίρι και θα ήθελα να ξέρουμε αν θα έχουμε καθόλου υποδόρια νερά - θόλωμα με κάτι τέτοιο!! Ευχαριστώ
    Aυτό που λέει ο GEOΖΝ8. Για κάποιον που θέλει να μην βάλει κρεατίνη, για την οποιαδήποτε κατακράτηση, ενδομυική ή υποδόρια, μοιάζει ιδανικο , με 5 συστατικά που πραγματικά δουλεύουν.
    Προσωπικά είμαι περισσότερο όμως προς το Εxtasis (Stacker2) , πιο fullαρισμένο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-07-20 23:13 #5
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Aυτό που λέει ο GEOΖΝ8. Για κάποιον που θέλει να μην βάλει κρεατίνη, για την οποιαδήποτε κατακράτηση, ενδομυική ή υποδόρια, μοιάζει ιδανικο , με 5 συστατικά που πραγματικά δουλεύουν.
    Προσωπικά είμαι περισσότερο όμως προς το Εxtasis (Stacker2) , πιο fullαρισμένο!
    Γνωρίζουμε εάν κάποια από τα υπόλοιπα γνωστά συστατικά των νιτρικών όπως αλανινη, κιτρουλινη, ταυρινη, aakg κλπ κάνουν κάποιο από αυτά έστω και κάποια μικρή κατακράτηση??
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-09-21 15:51 #6
    Προεπιλογή
    Πολύ καλό το ξεκίνησα πρόσφατα.
    Κανένα θέμα και φουλ τσιτες με ούτε καν γεμάτο σκουπ.
    Αλλά είχα να πάρω γενικά αρκετούς μήνες κάποιο preworkout.
    Όμως έχω στάνταρ τους 2-3 καφέδες την ημέρα.

    Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση