Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3
  1. 31-05-19 22:55 #1
    Προεπιλογή Πως σας φαινεται το προγραμμα μου.
    Καλήσπερα στη παρεα θελω μια γνωμη ειμαι 30 και 85 κιλά,για το πώς φαίνεται το πρόγραμμα μου. Να τονίσω ότι το κανω και ποδήλατο 3 φορές την εβδομάδα προπόνηση 1-2 ώρες από 20-50 χιλιόμετρα.
    Μέρα Α 3 ασκήσεις Στηθος-3 ασκήσεις Τρικέφαλοι
    Μέρα β 3 ασκήσεις Πλατύ-3 ασκήσεις Δικεφαλοι
    Μέρα γ 3 ασκήσεις Ωμους και 3 ασκήσεις κορμού.
    Επισης 3-4 ασκήσεις από κοιλιακούς σε κάθε προπόνηση για σβήσιμο. Συνηθως κανω 3 ασκησεις απο το ενα και 3 απο το αλλο απο 12-15 επαναληψεις.Λίγα κιλά γρηγορο ρυθμο.Μικρα διαλειματα σε καθε ασκηση 20-40 δευτερολεπτα και Μολις τελειωσω το πρωτο σετ απ'ολα κανω διαλειμμα 3 λεπτα
    Αν εχω ορεξη κανω περισοτερρες ασκσησεις.Τι θα αλαζατε και τι θα προτεινατε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-06-19 15:27 #2
    Προεπιλογή
    Ποιος είναι ο στόχος σου ? Κάνεις ποδηλασία η κάποιο άλλο άθλημα και έχεις την προπόνηση με τα βάρη σαν συμπλήρωμα ? Δεν έχεις προπόνηση ποδιών..
    Από κει και πέρα για να γίνει μια κουβέντα πάνω στο πρόγραμμα θα πρέπει να γράψεις τις ασκήσεις που έχεις βάλει γιατί τώρα δεν μπορεί κανείς να ξέρει τι κάνεις όταν λες 3 ασκήσεις στήθος -3 ασκήσεις τρικεφαλοι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 03-06-19 10:04 #3
    Προεπιλογή
    Κάνω και λίγο πόδια αλλά τα γυμνάζω ποιο πολύ με το ποδήλατο. Κάνω trx και με μπάρα και κιλά ασκήσεις και calisthenics. Συνήθως της αλλάζω κάθε φορά που κανω δλδ άλλες ασκήσεις κάνω την μια φορά για στήθος και άλλες την άλλη. Στόχος φυσική κατάσταση και γράμμωση

    Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση