Καλησπερα σε ολη την ομαδα και καλως σας βρηκα!Ας ξεκινησω με εμενα λοιπον.Ειμαι 18 χρονων και εχω επαφες με το γυμναστηριο απο τα 16 μου απλα λογω φροντηστηριων κλπ. εκανα λιγους μηνες και επειτα σταματουσα.
Μεσα σε αυτους τους μηνες με προπονηση και διατροφη εφτασα σε ενα επιπεδο που δεν πιστευα ποτε πως θα εφτανα σε τετοια σωματικη κατασταση καθως ημουν παντα λεπτο παιδακι και δυσκολευομουν στο να βαλω κιλα.Να φανταστειται μεσα σε 40 μερες απο οταν ξεκινησα εβαλα 10 κιλα (εννοειται πως δεν ηταν ολα μυϊκη μαζα).
Φετος λοιπον τελειωσα και αποφασισα να ασχολειθω πιο σοβαρα με το bodybuilding και πρωτα ο θεος ελπιζω πως δεν θα σταματησω ξανα αν δεν προκυψει καποιο προβλημα.Το μονο προβλημα που εχω αυτην την στιγμη ειναι οτι μενω σε χωριο και ειναι λιγο ασχετοι οσο αναφορα το bodybuilding και γενικα δεν εχω καποιον προπονητη που να με καθοδηγει.Για τον λογο αυτο γραφτικα και σ'αυτο το φορουμ ωστε να αντλω πληροφοριες απο εδω και να περνω γνωμες απο εμπειρα ατομα.
Τελος στοχος μου προς το παρον ειναι να πλησιασω οσο το δυνατον περισσοτερο το φυσικο οριο στην σωματικη μου διαπλαση για αυτο και θελω απο την αρχη να το κανω σωστα