Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 15-07-19 13:42 #1
    Προεπιλογή Θελω την γνωμη σας γιαυτο το πακετο
    ειμαι καινουριος φουλ λεπτος για το υψος μου (1.90 65 κιλα) 18 χρονων και σκεφτομαι να παρω αυτο το πακετο DANTEKk- Muscle Starter Pack¨ποια η γνωμη σας (αν το γκουγκλαρετε θα το βρειτε αλλα θα σας πω τι εχει με λιγα λογια) το METAMORPHOSIS , το REAL AMINO και Ω3 (ολα της gold touch)
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-07-19 15:38 #2
    Προεπιλογή
    Φίλε αν θες να βάλεις κιλά αυτό φαντάζομαι δηλαδή πως είναι ο στόχος σου απλά ανέβασε πολύ το φαγητό πολύ όμως,μόνο έτσι θα βάλεις κιλά, τα συμπληρώματα σκέτα δεν κάνουν τίποτα,πρέπει να φας πολύ ( αρκετά περισσότερο από τις θερμίδες συντήρησης) και να βάλεις αν θες και τα συμπληρώματα έξτρα, και δυνατή προπόνηση, αλλιώς δεν....

    Καλός ήρθες στη παρέα μας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-07-19 15:48 #3
    Προεπιλογή
    Kαλως σασ βρηκα αρχικα δευτερον εχω πολυ καλο μεταβολισμο και δεν βαζω κιλα ασχετα που τρωω πολυ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-07-19 18:34 #4
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.564
    Προεπιλογή
    Φιλε την επόμενη φορα θα πρεπει να βάλεις συστατικα και labels, δεν δουλευουμε ετσι σε αυτο το φορουμ, να μας στέλνεις δλδ να googlaρουμε για να βρούμε τα προιοντα.
    -------
    Εν πάσει περιπτώση το Metamorphosis είδα ότι εχει 196 θερμίδες ανα ρόφημα, με αναλογίες πρωτεινης/υδατάνθρακα 2:1, κοινώς δεν πας πουθενα με αυτό , αν θες bulking.
    Εγω θα πήγαινα σε μια φόρμουλα all in one μετά την προπόνηση με περισσότερα καλούδια μέσα και πιο προσανατολισμένο, πχ. γιατί να βάλω βήτα-αλανίνη σε ενα συμπληρωμα που πάιρνω μετά την προπονηση, όπως προτείνει η εταιρία, ενω είναι καθαρα προεξασκητική ουσία, όπως επίσης αν είναι να πληρώσω για BCAAs θα τα προτιμήσω πριν/κατά την διάρκεια της προπόνησης.

    Θες περισσότερο υδατάνθρακα και κυρίως θερμιδογόνα προιοντα, αφού δεν μπορείς να φας. Δες εδώ:
    Weight Gainers - Πρωτεΐνες ''Όγκου'' - ''Βρώμικες Πρωτεΐνες''

    Τα amino και τα Ω3 είναι ωφέλιμα προιόντα αλλά δεν είναι αυτά που θα σου προσθέσουν κιλά, με την έννοια που το εννοείς.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-07-19 12:46 #5
    Το avatar του χρήστη mono AEK

    Εγγραφή
    25-10-2011
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    452
    Προεπιλογή
    Εγώ θα ήθελα να μας πεις τι τρως Γιατί αυτό το τρώω πολύ και δε παίρνω έχω βαρεθεί να το ακούω από ανθρώπους που δε φτάνουν καν τις θερμίδες συντήρησης τους

    Καταρχήν ζυγιζεις το φαγητό σου?

    Για τα συμπληρώματα συμφωνώ με polyneiko
    Απάντηση με παράθεση